Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Crno-beli film najgledaniji u Južnoj koreji (10.04.2021.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Crno-beli film najgledaniji u Južnoj koreji (10.04.2021.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Crno-beli film najgledaniji u Južnoj koreji (10.04.2021.)
    Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2021 u 16:12
Ja stvarno ne shvaćam otkud tolika pomama, očito ne samo na ovom sajtu, za povijesnobiografskim smaračinama.
Još kad vidim da je ista stvar u državi koja je iznjedrila toliko izvrsnih naslova koji su takvoj manipulaciji čista suprotnost, rogovi mi rastu.
Je li stvarno problem u meni?
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2021 u 17:56
Pisah već negde o tome, ne radi se o tome da mi smetaju, gledam čitavog života baš sve, no zbilja mi je u najvećoj meri daleko sve ono "bazirano na istinitoj priči", čast izuzecima. Ne doživljavam ih kao smaračine, ne nužno tj 😄, tek mislim da je tako šta mnogo (meni) efektnije u formi dokumentarnog filma, njih volim. Ovi igrani... poneki naslovi (biografije, ekranizacije istorijskih događaja, šta god) funkcionišu bolje, neki gore, no suštinski mi ne budu odveć bliski.

Ne rastu mi rogovi, though 😄 ne nerviraju me, bude mi tek žao ponekada.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.