Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Condor (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Condor (2018)

Condor

Condor (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Kondor

Godina:

2018

Žanr:

drama, akcija, triler

Trajanje:

60 min

Autor:

Jason Smilovic
, Ken Robinson
, Todd Katzberg

Glavne uloge:

William Hurt
  >  Bob Partridge
Bob Balaban
  >  Reuel Abbott
Max Irons
  >  Joe Turner
Angel Bonanni
  >  Deacon Mailer
Kristen Hager
  >  Mae Barber
Mira Sorvino
  >  Marty Frost
Leem Lubany
  >  Gabrielle Joubert
Sam McCarthy
  >  Sam Barber Jr.
Katherine Cunningham
  >  Kathy Hale
Brendan Fraser
  >  Nathan Fowler
Kate Vernon
  >  Lily Partridge
Christina Moses
  >  Sharla Shepard
Melissa O'Neil
  >  Janice
Steve Belford
  >  Manfredi
Kristoffer Polaha
  >  Sam Barber

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Condor (2018)
    Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2018 u 19:54
Prijevode radi digor6 ⚡
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Srpanj/Jul.2018 u 23:39
Obnovljeno za 2. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Dragan B Jovanovic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dragan B Jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2018 u 13:01
Postaje dosadna.
Na vrh
deklica View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2018 u 04:08
Serija je prilično bezveze... Scenario, likovi, gluma, dijalozi, nebuloze... To je jedna od onih serija za koju jedva čekam da se završi da ne moram više da gledam glupost, a sve sa teškom mukom odgledam do kraja... Ima mnogo kvalitetnijih serija i mislim da na ovu ne treba trošiti vreme, doduše ko voli lagane zaplete i kome je novi Mi6 vrhunac zabave možda mu se ovo i svidi...
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2018 u 20:44
loša serija 3/10
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Kolovoz/Aug.2018 u 09:46
Originalno postovano od strane deklica deklica piše:

Serija je prilično bezveze... Scenario, likovi, gluma, dijalozi, nebuloze... To je jedna od onih serija za koju jedva čekam da se završi da ne moram više da gledam glupost, a sve sa teškom mukom odgledam do kraja... Ima mnogo kvalitetnijih serija i mislim da na ovu ne treba trošiti vreme, doduše ko voli lagane zaplete i kome je novi Mi6 vrhunac zabave možda mu se ovo i svidi...

Zašto bi čekao?
Na vrh
deklica View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2018 u 20:27
Kad počnem nešto da gledam žao mi da prekidam :) I nije ona da ne može da se gleda, ima kao tu neke napetosti i zapleta, ali prava serija koja se gleda sa pola pažnje, posle se pitaš što ne gledah nešto bolje, al' eto kad počnem, onda odgledam bar do kraja sezone. ;)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.