Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Clickbait (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Clickbait (2021)

Clickbait

Clickbait (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij

Trajanje:

40 min

Glavne uloge:

Adrian Grenier
  >  Nick Brewer
Elizabeth Alexander
  >  Andrea Brewer
Becca Lish
  >  Dawn Gleed
Abraham Lim
  >  Ben Park
Jack Walton
  >  Vince
Steve Mouzakis
  >  Zach De Luca
Zoe Kazan
  >  Pia Brewer
Renee Lim
  >  Alice
Jessica Collins
  >  Emma Beesley
Ian Meadows
  >  Matt Aldin
Daniel Henshall
  >  Simon Oxley
Salme Geransar
  >  Det. Majano
Betty Gabriel
  >  Sophie Brewer
Camaron Engels
  >  Ethan Brewer
Emily Goddard
  >  Linda

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Solex7474 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Solex7474 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Clickbait (2021)
    Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 11:27
Jedna od boljih serija ove godine!
Na vrh
RobertoW View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj RobertoW Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 15:52
Totalno se ne slažem sa tekstom, serija je za divno čudo jako dobra, čak šta više hteo sam da prestanem da je gledam posle prve epizode. Ali svaka sledeća epizoda je bolja od predhodne. Pogledajte je obavezno
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 17:09
Ne slazem se da je trebalo u manje epizoda, po mom misljenju taman, onda je mogao i film od dva sata. Sledece bas ti obrti su zanimljivi verujem za vecinu gledalaca i oni ce im drzati paznju da odgledaju do kraja, kao sto je uticaj drustvenih mreza i ovde sasvim solidno docaran (gledao sam mnogo dokumentaraca sa ovakvim prevarama). Ne svidja mi se sledece. Prvo uticaj lobija, novinar. Drugo, propust davanja iskaza i trece kraj koji je napravljen za siroke narodne mase, onakvih krajeva ima pregrst, koji bacaju senku na celokupni utisak, da ne preterujem sa ostatkom. Zakljucak imamo ideju ali sto ja i kod modernih pisaca ne mogu da dokucim imaju neku foru da naprave nesto, meni se ne svidi, ali prolazi odlicno. Znaju da sta treba trzistu. Zakljucak sta sam sve gledao, ovo moze da prodje.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 21:55
Klasična navlakuša, bolje nego što sam očekivao.
Na vrh
sobravia View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sobravia Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Rujan/Sep.2021 u 19:05
Sasvim gledljiva serija, ocjena 6,5
sobravia
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Rujan/Sep.2021 u 19:39
Imam u planu da gledam ovu mini seriju
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.