Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chance (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Chance (2016)

Chance

Chance (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Chance

Godina:

2016

Žanr:

triler

Trajanje:

60 min

Autor:

Kem Nunn
, Alexandra Cunningham

Glavne uloge:

LisaGay Hamilton
  >  Suzanne Silver
Paul Adelstein
  >  Raymond Blackstone
Hugh Laurie
  >  Eldon Chance
Greta Lee
  >  Lucy
Stefania LaVie Owen
  >  Nicole Chance
Gretchen Mol
  >  Jaclyn Blackstone
Ethan Suplee
  >  D
Sal Lopez
  >  Jean-Baptiste
Diane Farr
  >  Christina
Michael McGrady
  >  Sanford Pringle
Bruce Blau
  >  Super
Dana Boden
  >  Blackstone's Henchman
Jennifer Black
  >  Masseuse
Cheryl Fonseca
  >  Doctor
Thomas Fonseca
  >  Doctor

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Chance (2016)
    Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2016 u 20:26

Chance (2016)

Žanr:
triler, drama

Uloge: Hugh Laurie, Christian Aguilera, Thomas W. Stewart, Zachary Culbertson, Tom O’Reilly, James D. Weston II, William Clements, James J. Der Jr., Carol Jefferson, Paul Adelstein

Jezik: engleski

Radnja:
Serija je bazirana na romanu Kema Nunna, američkog pisca i scenariste iz Californije koji je knjigu “Chance” objavio 2014. godine. Priča prati dr. Eldona Chancea, forenzičkog neuropsihijatara iz San Francisca, uvučenog u svijet nasilja, policijske korupcije i mentalnih bolesti. Chanceova je pacijentica privlačna Jaclyn Blackstone, koja možda pati od poremećaja višestruke ličnosti. Eldon upada u nevolje nakon što se sa njom upusti u seksualne odnose, te se nađe na put njezina supruga, nasilnog policijskog detektiva Raymonda. Raymond ne samo što je nasilan, već dok s jedne strane vodi istrage ubojstva, s druge aktivno sudjeluje u lancu seks-roblja. Njegova mu je žena jedina slaba točka, ona zna sve njegove tajne, a zbog nje je Raymond već ubijao. Sve će se ovo sručiti na Chanceova ramena, koji već ionako ima teških problema u vlastitoj obitelji.

Izvor: http://www.topcinemamovie.com

IMDB

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Studeni/Nov.2016 u 19:57

Prevode radi mirha Clap

Na vrh
sobravia View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sobravia Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2016 u 16:55
Hvala ti mirha
sobravia
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Prosinac/Dec.2016 u 01:02

Prva sezona je prevedena, mirha hvala ruza

Na vrh
stoN_Cold View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stoN_Cold Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2017 u 15:21
Hvala za prevod.
Na vrh
VardaZoja View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj VardaZoja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2017 u 16:29
Odlična serija. Jedva čekam sledeću sezonu.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2017 u 21:36
Na vrh
zdenko-lauter View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj zdenko-lauter Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2017 u 10:18
Odlicna serija, Trailer obecava. Radujem se nastavku
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2017 u 23:05
Odmah da napišem da imam problem sa H.Lorijem koga posle Crne Guje nikako da doživim kao ozbiljnog glumca. Uvek će ostati nedefinisana budala i retard iako se dobro pokazao kao, na primer, Dr. Haus. U ovoj seriji je psihijatar koji na kraju ispada najluđi od svih. Taze je razveden, tunjav i u dilemi kako pomoći pacijentkinji koja nije sasvim svoja. Dotičnu na moju radost glumi G.Mol koja je idealan partner Loriju iako ima ulogu koja je čist kliše. Dobro se ona pokazala u filmu The Notorious Bettie Page (preporuka) u kom je pokazala šta zna i ume. Ovo dvoje glumaca je više manje dobrano poznato i kod njih iznenađenja nema. Pravo iznenađenje mi je lik koji igra Dija, on je lik bez koga serija ne bi bila ovako dobra kao što jeste. Izgleda opasno, poremećeno (izlečio ga je neki njegov bolničar stočnim lekovima), prava je ratna mašina i on je pravo otkrovenje, on je lik koga majka više ne rađa. Za mene je pravi junak i glavni baja u seriji dok ostali služe samo da bi on pokazao sve svoje talente i veštine.

Da ne dožim više, od mene samo preporuka. Mislim da onaj ko bude gledao prvu epizodu i ne bude primetio Dija ne treba da gubi vreme na ostalih devet epizoda serije. Ostali mogu samo da bindžuju i uživaju.
Na vrh
milan-cekic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj milan-cekic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2017 u 20:40
Krenula je 2. sezona !!! Kuj ce da prevodi? :)

Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2017 u 23:40
Prijevode za 2 sezonu radi mirha 💖
Na vrh
jakovn View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj jakovn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Studeni/Nov.2017 u 14:27
Izaslo je osam epizoda i za sve ima engleski titl a samo je prva epizoda prevedena, da li je Mirha odustao ili ne postize, vidim da izbacuje dosta prevoda i na tome mu puno hvala
Na vrh
Vilin View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Prosinac/Dec.2017 u 11:39
Odgledao sam prvu sezonu i utisak je da je ovo sjajna serija. Odlična gluma očekivano Hju Lorija i prijatno iznenađenje, fenomenalni Itan Sapli.
Na vrh
milan-cekic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj milan-cekic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Prosinac/Dec.2017 u 20:32
Serija je vrhunska. Ali bas bas vrhunska.
Na vrh
svetozar-maksimovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj svetozar-maksimovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2017 u 17:51
Serija je u nivou Lie to me, odlična, i posebne su obe.....pa je i to razlog što ne gledam mass produkciju već dobre i neispričane fabule kao Lie....and Chance....

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Prosinac/Dec.2017 u 20:21
  Završio sam četvrtu epizodu. Druga sezona ima potencijala da nadmaši prvu. Dobra su im ova savezništva iz nužde i Di kao pedagog i glas razuma.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.