Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Capone (2020)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Capone (2020)

Capone

Capone (2020)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Kapone

Godina:

2020

Žanr:

biografski, drama, kriminalistički

Trajanje:

103 min

Režija:

Josh Trank

Scenarij:

Josh Trank

Glavne uloge:

Matt Dillon
  >  Johnny
Kyle MacLachlan
  >  Karlock
Al Sapienza
  >  Ralphie
Linda Cardellini
  >  Mae Capone
Noel Fisher
  >  Junior
Tom Hardy
  >  Al Capone
Kathrine Narducci
  >  Rosie
Wayne Pére
  >  Director Nordhoff
Tilda Del Toro
  >  Mona Lisa
Jhemma Ziegler
  >  Theresa
Sue-Lynn Ansari
  >  Dancer
Malie Mason
  >  Radio Wife (voice)
Jack Lowden
  >  Crawford
Mason Guccione
  >  Tony
Samantha Czosnek
  >  Virginia Hill

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Capone (2020)
    Objavljeno: 12.Svibanj/May.2020 u 22:45
Prijevod je najavio Gewehr98 ⚡
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2020 u 20:06
loš je to prijevod,i ne smiješ reklamirat druge stranice...tu su najkvalitetniji prijevodi...
Ja čekam prijevod od Gewehra Smile
Na vrh
atko-bakija View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj atko-bakija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2020 u 20:58
prijevod je dobar al je film ugasen posle 15 minuta
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2020 u 21:12
Hardy je TOP3, no toliko je film loš, a Tom toliko glumata da sam i ja odustao nakon 30 minuta....Dead
Na vrh
FILMOLOVAC View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj FILMOLOVAC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2020 u 01:09
Film je blago receno katastrofalan veze sa vezom nema slobodno ga preskocite nećete nista propustiti...
Na vrh
SAjunac View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SAjunac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2020 u 17:52
Ne ide ovo ovako...ja bih ga davno već preveo da nije najavljen, evo sad će 14 dana a ljudi čekaju a ne znaju ni dokle. Neka obavijest s vremena na vrijeme od poštovanih članova koji nešto najave bi zaista bila čin osnovne kulture i znaka poštovanja prema svima koji su za isti zainteresovani. Ovako...nadam se da je cijenjeni Gewehr98 živ i zdrav...

Ažurirao SAjunac - 26.Svibanj/May.2020 u 22:31
Riječi su kao pčele.I med i žaoka.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2020 u 11:29

Mislim da bi i sam Hardy, preskočio ovaj film!

Ažurirao bokidante - 03.Lipanj/Jun.2020 u 11:36
Na vrh
3d-alex-clausen View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 3d-alex-clausen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2020 u 08:41
Film i nije toliko los kad se zna prije toga prica.

Al Capone je bio američki zločinac.

Rođen je 17.01.1899. u New Yorku, SAD.

Al Capone umro je 25.01.1947. u dobi od 48 godina u Palm Beachu na Floridi u SAD-u.

Uzrok smrti: Nakon ranog puštanja Al Caponea iz Alcatraza 06..01.1939. godine, proveo je posljednjih nekoliko godina na imanju sa svojom obitelji i čuvarima na Florida. Patio je od lošeg zdravlja zbog sifilisa koji je dobio prilikom karanja od prostitutke. Capone je umro od upale pluća 1947 uzrokovane sifilisom, pored njega je bila njegova obitelji.

Grob Al Caponea je na groblju Mount Carmel u Hillsideu, Illinois, SAD.

Bolest Sifilis:

Prognoza: Rani stadiji sifilisa obično se mogu izliječiti antibioticima. Bez terapije bolest se ponekad izliječi sama. Ali može biti i kronična i uzrokovati ozbiljna oštećenja organa, pa čak i smrt.
Na vrh
Gewehr98 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gewehr98 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Srpanj/Jul.2020 u 11:54
Možda je do očekivanja, ali ovo je baš loše.
Ja sam očekivao neki biopic, detinjstvo, o usponu u Čikagu, vreme prohibicije, a režiser nam je ponudio njegov kraj života. I to nešto onako odrađeno. To se sve moglo strpati u 20 minuta, ovako je napravio razvlakušu od 1h i 40min. Samo za hardkor fanove Hardija ili Linde Kardelini. 3,5 / 10 Thumbs Down
Na vrh
pekinezer View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pekinezer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Srpanj/Jul.2020 u 03:12
tesko razočarenje od filma, neko se očito potrudio da dovede i glumce i ulozi u film samo da se ismijava nad likom, mislio sam kako ide film da ce radit retrospektivu vremena u kojem se trenutno nalazi i vremenu prije u kom je capone bio to sto je bio i postao ledenda ali ne, uglavnom ja film jedva da sam pogledao i to zahvaljujuci tomu
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 4 sati 11 minuta , u 06:20
Šteta vremena , preloš film .
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.