Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Brooklyn Nine-Nine (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Brooklyn Nine-Nine (2013)

Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2013

Žanr:

kriminalistički, komedija

Trajanje:

22 min

Autor:

Daniel J. Goor
, Michael Schur

Glavne uloge:

Dirk Blocker
  >  Hitchcock
Andre Braugher
  >  Captain Ray Holt
Terry Crews
  >  Terry Jeffords
Melissa Fumero
  >  Amy Santiago
Joe Lo Truglio
  >  Charles Boyle
Joel McKinnon Miller
  >  Scully
Andy Samberg
  >  Jake Peralta
Chelsea Peretti
  >  Gina Linetti
Stephanie Beatriz
  >  Rosa Diaz
Kyra Sedgwick
  >  Madeline Wuntch
Marc Evan Jackson
  >  Kevin Cozner
Jason Mantzoukas
  >  Adrian Pimento
Dean Winters
  >  The Vulture
Nick Cannon
  >  Marcus
Merrin Dungey
  >  Sharon Jeffords

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Brooklyn Nine-Nine (2013)
    Objavljeno: 13.Svibanj/May.2013 u 21:31

Opis:
Detektiv Džejk Perlata (Andy Samberg) je dovoljno dobar policajac da ne mora puno da radi ili da se striktno pridržava pravila. Možda je to zato što ima najviše hapšenja nego ostali ili zato što su mu svi stalno ugađali. Ali, sve se to menja kada dođe novi šef policije, kapetan Rej Holt (Andre Braugher). On će podsetiti "najboljeg" policajca da mora da poštuje značku. U stopu po broju izvršenih hapšenja, prati ga u stopu detektivka Ejmi Santijago (Melissa Fumero). Ejmi je odrasla sa sedmoricom braća i svi oni su policajci. Prva je devojka iz porodice koja ima uniformu i veoma je takmičarski nastrojena... u svemu. Sa njima rade i detektivi:  Teri Džefords (Terry Crews), Čarls Bojl (Joe Lo Truglio), Rosa Dijaz (Stephanie Beatriz), Đina Lineti (Chelsea Peretti). U novoj komedičnoj serija Dan Gura i Majkla Šura (Parks & Recreation) neće biti bitan posao, već muškarci i žene iza znače koji u međuvremenu se zabavljaju na karaokama, u barovima i međusobnim odnosima.

Žanr: komedija

Ažurirao Gor@n88 - 13.Svibanj/May.2013 u 23:42
Na vrh
SilvioS View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SilvioS Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2013 u 03:08
Preveo sam pilot.

99% je sigurno da neću imati vremena za ostale epizode, ali se nadam da će netko drugi naći vremena. Jer stvarno je dobar pilot, a nema razloga da ne nastave tako.
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2013 u 16:33
Nasmejao sam se nekoliko puta Smile

Pilot epizoda je dobra, ali videćemo još.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2013 u 17:25

Andre Braugher nenadmasan u Homicide: Life on the Streetdajsveinlove

Bez obzira dobro ili lose, gleda se LOLWink

Na vrh
SilvioS View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SilvioS Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2013 u 20:14
Originalno postovano od strane Kneginja Kneginja piše:

Andre Braugher nenadmasan u Homicide: Life on the Streetdajsveinlove

Bez obzira dobro ili lose, gleda se LOLWink

I ja sam baš zbog Braughera pogledao pilot. Trailer mi je bio grozan i na osnovu samog trailera bih preskočio ovo.
Osim u Homicide: Life on the Street, Braugher je bio odličan i u prošlogodišnjem (prerano preminulom) Last Resort. Ma svagdje gdje je glumio bio je dobar.

A nastavit ću gledati jer je pilot dobar, stvar dobro funkcionira na dva nivoa: i kao parodija policijskih procedurala i ima puno uspjelih šala.

Na vrh
Sky90 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sky90 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2013 u 22:00
 " My fantasy thresome " !  Smile
Na vrh
kizo973 View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kizo973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2013 u 09:03
Prijevode možete preuzeti OVDJE. Hvala prevoditelju.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2014 u 13:58

Prevode za 2 sezonu najavio je Gor@n88 Clap

Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2015 u 19:31
Serija je obnovljena za treću sezonu. SmileSmileSmileSmileSmile
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Kolovoz/Aug.2015 u 23:30
Premijera 3. sezone biće 27. septembra Smile
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2015 u 17:24
Na vrh
petru666i View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj petru666i Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Listopad/Oct.2015 u 20:16
Jel ima neko u planu da prevodi ovo ili.... ?
Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2016 u 21:31
Epizode  6 / 8 / 12   [3. sezone] neće biti prevedene s moje strane.
Može ih preuzeti tko god želi.

Već je u nekoliko navrata napominjano da ovo nije posao nego hobi.
Znači, utrošiš dan, dva na tjedan, kako bi preveo epizodu, za dva-tri
thanksa i nijednu zvijezdicu, te mnoštvo pitanja zašto nije ovo, ono.

E pa nije zato jer su mi dosadne, bez veze, nezanimljive, i ne da mi se trošit vrijeme na njih.

Ako mislite da zato nisam trebao ni početi prevoditi, vaše je pravo
da mislite tako, ne biste imali ni ono što imate, a imate ih dosta.

I još ću nešto bitno reći - Brooklyn 9-9 je sitcom, i to znači uglavnom to da možete
odgledati sve preostale epizode, kada ih netko drugi prevede, i nećete imati osjećaj
da ste bilo što vrlo bitno propustili, jer epizode same po sebi nisu značajno povezane
tako da se ne nadovezuju i mogu stajati same, za razliku od nekih drugih serija.

Sve što fali i što će falit možete zatražiti u temi: Potražnja prijevoda za serije.

Ažurirao ameo02 - 13.Travanj/Apr.2016 u 20:25
Na vrh
petru666i View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj petru666i Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2016 u 21:38
Zato sam i ja odustao, stalno neko zakera da mu nesto fali. Cemu onda sav trud. Mozda nekad omasim prevod,ali se ne izgubi smisao i razume se sta se desava u seriji. E sad posto su ovde sve profesionalci prevodioci, nek lepo uzmu i prevedu ostatak. Ja mozda nastavim da prevodim,ali ko zna kad i kad budem imao vremena. Hvala na paznji.
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2016 u 12:33
Obnovljeno za 4. sezonu Wink
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2017 u 22:29
Obnovljeno za 5. sezonu Wink
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2018 u 17:21
Otkazano nakon 5. sezone Wink
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 15:34
Ali je uskočila NBC televizija i obnovila seriju za 6. sezonu, koju je prethodno otkazao FOX. LOL
Ovo je izgleda novi trend, otimanje serija LOL

Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 21:23
Obično ništa posebno dobro ne ispadne od prelazaka serija na druge mreže ili platforme, ali pošto je ovo bilo jedno od retkih otkazivanja u poslednje vreme koje me je "iznerviralo", ja zadovoljan. Big smile
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2018 u 01:13
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.