Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Braven (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Braven (2018)

Braven

Braven (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

drama, akcija

Trajanje:

94 min

Režija:

Lin Oeding

Scenarij:

Michael Nilon
, Thomas Pa'a Sibbett

Glavne uloge:

Stephen Lang
  >  Linden
Brendan Fletcher
  >  Weston
Teach Grant
  >  Essington
Zahn McClarnon
  >  Hallett
Jason Momoa
  >  Joe Braven
Sala Baker
  >  Gentry
Tye Alexander
  >  Deputy Glen Harris
Jill Wagner
  >  Stephanie
Fraser Aitcheson
  >  Clay
James Harvey Ward
  >  Randal
Steve O'Connell
  >  Sheriff Cal Ossler
Sasha Rossof
  >  Charlotte

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Braven (2018)
    Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2018 u 22:10
Prijevod je najavio Bambula ⚡
Na vrh
nesaparty View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nesaparty Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2018 u 09:26
Braven (2018)

Nakon što kamion sleti sa puta, sakrivaju robu u usamljenoj kolibi u šumi u nameri da se kasnije vrate po nju. Plan im kvari mladi drvoseča Džo Brejven ( Džejson Momoa) koji sa porodicom dolazi da zatvori kolibu zbog oluje i tu pronalazi heroin. Kriminalci odlučuju da pobiju celu porodicu i time uklone svedoke, ali ni to ne ide po planu. Drvoseča kreće u borbu za svoju porodicu na život i smrt.

Director:

Lin Oeding

Stars:

Ažurirao nesaparty - 03.Veljaca/Feb.2018 u 16:30
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2018 u 11:57
Nije ovo moj broj, potencijala je možda i bilo, otvaranje filma sa prelepim pezjažima (nikada krupnije pahulje snega nisam video na filmu, rekao bih da su prave) kakve kanadske zabiti, radnička klasa kao centralni likovi, ne kakvi epski junaci akcija, tu je i poduže upoznavanje sa likovima, Mamoa kao i Stephen Lang inače znaju fino da nose svoje uloge, pa i čitave filmove na svojim plećima, no ovaj mi je zbilja jedva držao pažnju, dosadan zaplet, potom posle 50ak min dinamika kreće, pa staje, negativac bezličan...meh, nije ovo za mene ipak.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2018 u 12:28
 (nikada krupnije pahulje snega nisam video na filmu, rekao bih da su prave) 

Gdje si juce kod nas u Bosni da vidis sta su pahulje,bilo ih je vecih nego moja glava :D 

Film cu pogledati,djeluje mi interesantno a nemam nista na repertoaru za danas,tako da..
Nije siromah onaj koji ima,vec onaj koji nema.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2018 u 12:38
"Snegovi beli opet veju..." LOL

Ovde (Beograd) snega jedva nešto, minimalno, da je bilo za čitavu zimu do sada Confused uvrh glave kišurina ako se seti da pada LOL Prelepa je priroda (Newfoundland) u Braven, snega im ne fali tamo Smile
Na vrh
pavle-ristovski View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pavle-ristovski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2018 u 18:37
veke videna akcija i prikazna filmot e amaterski napraven no mozes da go pogledas ako nemas druga rabota
Na vrh
film72 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj film72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2018 u 19:32
vrlo dobar film.
Na vrh
amir.mira View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj amir.mira Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2018 u 22:50
pristojan američki akcioni filmić, može se lepo odgledati
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2018 u 00:41
Bespotrebno trosenje vremena gledajuci ovo!
Vladika
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2018 u 01:55
Isuse, kako su mi lutale misli tijekom ovog filma (a obećala sam si da ga neću prekinut prije kraja, i nisam). 
Ništa me se u toj priči nije dotaknulo...DeadOuch
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2018 u 18:36
Osim krajolika, ništa me se nije dojmilo. 4/10
Na vrh
Bulvay View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bulvay Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2018 u 21:22
Колико Џејсон Момоа режи у овом филму... Big smile

Na vrh
Freak37 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2018 u 00:18
S obzirom da se radi o B produkciji , to mu dodje to.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2018 u 14:46
Predivna priroda.Film za mozak na pasu 90 min. A da pomenemo i Jill Wagner.Na zalost nismo je gledali od Teen Wolf nigde (a i tamo vrlo kratko)Premda je zena i voditeljka i scenarista i glumica pa ne postizava sve.Ali je lepo videti je.
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2018 u 01:31
Dobar film,očekivao sam loš film ali ovaj film mi se dopao.Prelepo snimljena priroda, priča nije loša ali milion puta ispričana pa tu nema ničega novog za očekivati, akcione scene su ok. Gluma u filmu nije loša osim glume onog glavnog negativca koji kao da je iz nekog drugog filma (ovde se nije uklopio nikako),film je ok za gledanje ali ovo je obična snežna pucačina i to je to. Preporuka i ocena 6/10
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2018 u 10:59
Film sročen u 2 rečenice. I da, ta prelepa priroda.
Ništa posebno.
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
Dragan B Jovanovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dragan B Jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2018 u 13:06
Idila fenomenalna na ovu vrucinu(sad sam dosao iz grada). Cini mi se da su hteli da kopiraju (Alpinistu sa S.Steloneom)nisu mu ni prisli.Ali film moze da se gleda ima svega po malo i ne zamara.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.