Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bloodhounds (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Bloodhounds (2023)

Bloodhounds

Bloodhounds (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Goniči

Godina:

2023

Žanr:

drama, kriminalistički, akcija

Glavne uloge:

Joon-ho Huh
  >  Mr. Choi
Park Sung-woong
  >  Myung-gil
Woo Do-Hwan
  >  Geon-woo
Jung Da-Eun
  >  Cha Hyun-joo
Lee Sang-yi
  >  Woo-jin

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bloodhounds (2023)
    Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2024 u 13:41
Nije ovo loše, makar u ideji. Dopada mi se suštinski sve to sa sirotinjom protivu gramzivih, bezdušnih bogatuna, muvara na položajima koji zloupotrebljavaju ljudsku nesreću. Problem pre može biti u suviše idealizovanom pristupu likovima. Opet fali sivila, nekakva dobrota i čistoća srca se provlače kroz priču više nego što bih ja to voleo. Po meni nije dovoljno samo okrenuti leđa hollywoodskim uobrazijama, sa likovima koji se tamo svi redom bave kakvim besmislenim, dobro plaćenim poslovima, gde junaci uvek imaju šta da jedu, gde da spavaju, drugačija sudba im i nije tema gotovo ikada. Dakle lepo je imati i priče koje govore o ljudima i vremenu kakvi oni zapravo znaju biti, jbt u čitavom svetu, na svakom vražijem mestu, milioni ustaju svakoga dana ranije nego li bi im telu i umu to trebalo, većina, ogromna, bi radije radila milion toga drugog, robuje se koječemu, ne viđaju dovoljno porodicu, nemaju mesta za svoje strasti, večito u nekom stresu, nikada dovoljno paretina, kamoli šta je tek sa ogromnim brojem ljudi kojima se okolnosti ne nasmeše ni toliko, a ti mi tu pričaš o nekakvim budalaštinama. Kakva tek pa, u ovoj konkretnoj seriji, čista srca, likovi koji su bliski svecima, nekakvi uzvišeni motivi, odakle ti mesta za tako šta unutar sveta u kojem živimo, idi do kraja, oslikaj to sivilo ne samo oko nas, već i u nama samima. 

Najkraće, imam problem sa likovima, probao sam doduše tek prvu epizodu, volim boks, volim ulicu, volim sirotinju, volim čestitost, ima ovde dobrih stvari, samo bih voleo da su stvari u drugim nijansama, tonu, iskrenije.

Ažurirao puppet_master - 11.Lipanj/Jun.2024 u 18:44
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.