Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Black Adam (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Black Adam (2022)

Black Adam

Black Adam (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Black Adam

Godina:

2022

Žanr:

akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

125 min

Režija:

Jaume Collet-Serra

Scenarij:

Adam Sztykiel
, C.C. Beck
, Bill Parker
, Sohrab Noshirvani
, Otto Binder
, Bill Parker
, Rory Haines

Glavne uloge:

Pierce Brosnan
  >  Dr. Fate
Henry Winkler
  >  Uncle Al
Chaim Jeraffi
  >  Djau
Aldis Hodge
  >  Carter Hall
Dwayne Johnson
  >  Black Adam
Rahiem Riley
  >  Foreign Resident
Stephan Jones
  >  Commander
Sarah Shahi
  >  Adrianna Tomaz
Patrick Sabongui
  >  Rami
Joseph Gatt
  >  Squad Leader
Jennifer Holland
  >  Emilia Harcourt
Benjamin Patterson
  >  Skinny Teth Adam
Natalie Burn
  >  Revolutionary Mercenary #1
Derek Russo
  >  Russian Mercenary
Sharon Gee
  >  Mrs. Farmer
Noah Centineo
  >  Al Rothstein
Odelya Halevi
  >  Shiruta
Cameron Moir
  >  Helicopter Pilot
Christopher Matthew Cook
  >  Merc
Angel Rosario Jr.
  >  Mercenary
Quintessa Swindell
  >  Maxine Hunkell

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Brutal78 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Brutal78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Black Adam (2022)
    Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2022 u 23:10
Filmove sa Rock-om sam odavno prestao da gledam...ubi me njegov glupavi osmijeh i usiljeni humor...šteta da je izabrao ovaj put u karijeri pošto bi bio idealan novi Conan ili nekakav mračan anti-heroj kao u Faster
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2022 u 23:23
Vi'š ja gledam apsolutno svaki s njim.
Neki još nisu došli na red, doduše.

Za usiljeni humor nije kriv on nego potplaćeni osnovnoškolci koji pišu scenarije u Holivudu.
A on te i takve scenarije za debile zna "upristojiti" dovoljno da me svaki put nečim novim oduševi.

Kakav je Black Adam ne znam. Dok ne vidim poštenu verziju, neću ni znati.
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 00:11
Zar ti ne reče da ne gledaš mejnstrim?
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 00:18
Ma gleda u praskozorju, nego klasicno `spinovanje` u  komentarimaWink
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 00:58
Originalno postovano od strane payutti payutti piše:

Zar ti ne reče da ne gledaš mejnstrim?

99% ne, preskačem ko blesav.

Međutim nemoguće je da se među gledanim naslovima nešto od mejnstrima ne provuče, ponekad ni ne znam da će nešto postati mejnstrim.
Uostalom, bilo bi bezveze da svaki film nahvalim, a baš ih hvalim dosta.
Nije da nemam nikakav kriterij pa da mi je sve dobro, nego pročitam pokoji tekstualni komentar prije nego uopće krenem nešto gledati.
Tekstualni. Metri, inči i ostale metrike me ne interesiraju. Ja sam dijete koje ne zna razlomke niti značenje decimalne točke i zareza. Wink

Red je znači pokoji film i ispljuvati, a gdje takve pronaći?
Uzmeš mejnstrimišu i skoro svaka je pljuc mušterija. LOL
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 12:29
Excuses, excuses, ipak ti voliš mejnstrim.
Šalim se. Pošto ja uglavnom prevodim mejnstrimove, na kraju se ispostavi da je
velika većina njih loša.
Ali jbg, neko mora da prevodi i filmove za široke narodne mase.

Umalo da zaboravim. Čestitke za prvi autorski prevod.
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka balavurdija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 13:13
Batalite ovog Crnog Adama, to je sve propaganda!
Čuo sam da je u planu SuperGrandma vs BabyGodzilla, to će biti hit.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 13:28

Excuses, excuses, ipak ti voliš mejnstrim.
Šalim se. Pošto ja uglavnom prevodim mejnstrimove, na kraju se ispostavi da je
velika većina njih loša.
Ali jbg, neko mora da prevodi i filmove za široke narodne mase.

Ma samo `udri ` Payutti, i svaka cast, mada cesto imamo za isti i vise njih, eto gledao sam npr.

Everything Everywhere All at Once, The Black Phone (2021),Deep Water (2022),Nobody (2021),Crisis (2021) sto bi Petar Bozovic rekao `...sta im fali...ma idi`Wink

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 14:35
Everything je Michelle Yeoh, to se gleda pa taman na izdisaju bio.
Nobody po sinopsisu nije nikako smio ispasti mejnstrim, ali se progurao unutra i deklasirao masu nepodnošljivo loših akcića.
Ta ostala tri ne dolaze u obzir. Dead Aj dobro, možda Black Phone nekad ako ekipa s kojom se družim poželi o njemu raspraviti.

Rekao sam KT-u da ću nešto što se nitko drugi neće usuditi. Što je grubo, sigurno da bi se netko usudio, ali neće.
Hvala.

Nego dajmo se vratimo na Black Adama.
Još jedan superheroj. Koji nam treba ili ne treba?
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 21:00
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Još jedan superheroj. Koji nam treba ili ne treba?

Pa šta znam, vodiću klince u Cineplexx, hoće da gledaju, čitao sam stripove meni je on zanimljiv lik i svašta se tu dešavalo u radnji , menjao ekipe, bio ovakav i onakav tokom vremena, e sad sta će iskoristiti to je pitanje, ali DC i kompanija, ne umeju da naprave `pošten` igrani film , hajde The Batman je ok, ima dobru podlogu u stripovima, praktično dva dobra starija, tu se i vidi kvalitet starijih stipova, i tu nema puno filozofije. Mada ja sam im predlozio umesto toga da ćitaju npr. Alehandra Žodorovskog iil Žan Žira Mebijusa,( ili Alana Mura hajde bliži je ...) onda vidim da je najavljen  The Incal,  ili pak neki stariji film, ali oni odlučuju.

Ažurirao AlexDeLarge - 23.Listopad/Oct.2022 u 21:14
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka balavurdija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 23:02
Aleks, uštedi novce, bolje sat vremena u prirodi nego dva sata u Cineplexxu da gledaš film o ćelavom Roku koji glumi Bleka Adama koji glumi Roka koji igra sebe i tako u krug, a deru sa cenama svih ponuda. Bar sam ja to tako doživeo.
Poslednje što sam gledao u bioskopu bio je Dunkirk, i od tada nisam više išao.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 23:18
Originalno postovano od strane Mizi Mizi piše:

Aleks, uštedi novce, bolje sat vremena u prirodi nego dva sata u Cineplexxu da gledaš film o ćelavom Roku koji glumi Bleka Adama koji glumi Roka koji igra sebe i tako u krug, a deru sa cenama svih ponuda. Bar sam ja to tako doživeo.
Poslednje što sam gledao u bioskopu bio je Dunkirk, i od tada nisam više išao.

U pravu si ali hajde hoce klinci, a i od prijatelja pa rekoh hajde, sport, priroda, setnja to obavezno, podrazumeva se, ali odstupim ponekad i popustim.
Na vrh
Kardiovask. Terorist View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kardiovask. Terorist Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Listopad/Oct.2022 u 07:42

Čestitke za prvi autorski prevod.

Je*omajku! Prvi autorski prijevod? Joxer? Kada? Zašto? Gdje? Kako li sam to previdio? Čekam ga, čekam godinama, i onda skine junf baš kad ja odem na WC.
Payutti, čestitam tebi na zapanjujućoj obavijesti, a čestitam i onom mom omiljenom somu Đoki na prvom vlastitoručnom prijevodu.  ClapLOL
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Listopad/Oct.2022 u 09:17
Originalno postovano od strane Kardiovask. Terorist Kardiovask. Terorist piše:

Đoki

Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2022 u 12:57
NE GLEDAM OVAKVE GLUPOSTI
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2022 u 21:35
Prevod je uradio Bambula 👍
Na vrh
HiDe View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HiDe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2022 u 18:09
Pre skoro 5.000 godina, Crni Adam (Dvejn Džonson) je dobio nadljudske moći od drevnih božanstava, ali isto toliko dugo je morao da provede u zatočeništvu. Kada konačno uspe da pobegne iz svoje tamnice, želi samo jedno: osvetu! I ako se svet u međuvremenu mnogo promenio. Brutalan pristup Crnog Adama njegovoj osveti nije dugo prošao nezapaženo u modernom društvu. Društvo pravde Amerike pokušava da zaustavi nadmoćno biće i privuče ga na svoju stranu. Ali da li mogu da ga nauče da bude više heroj a manje negativac, koji koristi nasilje da postigne svoj cilj? Vreme ističe, jer jaka sila u Crnom Adamu postaje najveća pretnja.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2022 u 19:19
Zvuči sačuvajbože ali bih ga eventualno pogledao zbog Rock-a. 
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka balavurdija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2022 u 23:40
Crn je Adam, a ja crnji,
prošao sam put najtrnji!

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2022 u 23:48
A ja mislio da nisi crnji nego korsubnji.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.