Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bird Box (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Bird Box (2018)

Bird Box

Bird Box (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

drama, znanstvena fantastika, triler, horor

Trajanje:

124 min

Režija:

Susanne Bier

Scenarij:

Eric Heisserer
, Josh Malerman

Glavne uloge:

Sandra Bullock
  >  Malorie
John Malkovich
  >  Douglas
BD Wong
  >  Greg
Sarah Paulson
  >  Jessica
Tom Hollander
  >  Gary
Machine Gun Kelly
  >  Felix
Parminder Nagra
  >  Dr. Lapham
Pruitt Taylor Vince
  >  Rick
Jacki Weaver
  >  Cheryl
Lil Rel Howery
  >  Charlie
Rosa Salazar
  >  Lucy
Danielle Macdonald
  >  Olympia
Trevante Rhodes
  >  Tom
Julian Edwards
  >  Boy
Vivien Lyra Blair
  >  Girl

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bird Box (2018)
    Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2018 u 07:44
Film je snimljen u produkciji Netflixa. To podrazumijeva unaprijed određene gabarite. Pri tom mislim na financijsku konstrukciju, ovdje zadanu u visini 19.8 miliona $. Ako imaš Bullock, Rhodes i Malkovicha, to ode na njih. Susane Bier, Dankinja u Hoolywoodu je dobra režiserka, no novaca je ograničeno i to se na filmu itekako vidi. Imaš odličnu priču, dobru ekipu glumaca, no fali toga začina u vidu vrhunske produkcije, šminkanja u montaži i eksplozivnih scena gdje ih je moglo biti. Film je dobar, no za tu priču mu fali napetosti. "A Quiet Place" možda nema takvu ekipu, no ima tu vrstu napetosti koja ide uz priču. Bome u " Bird Boxu" i kada se gine, nema onih leptirića u stomaku. Ima dosta scena koje pate od nedostatka tenzije, koja bi podigla nivo filma na blockbuster razinu, npr. kada curica krene u šumu zavezana za uže. Kao da ide brati jagode a ne da srlja u smrtonosnu opasnost. Muzika nije pratila film od samoga početka. No ponavljam, to su sve produkcijski problemi. Priča i gluma drže vodu. Gledati svakako, no vjerovatno bude ljudi, kojima je " A Quiet Place" više pasao. Meni na primjer...

Ažurirao robin12345 - 20.Prosinac/Dec.2018 u 07:58
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2018 u 17:52
"A Quiet Place" me je za razliku od ovog filma, oduševio. Od mene 5/10

Ažurirao bokidante - 20.Prosinac/Dec.2018 u 22:24
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2018 u 11:59
Slazem se u potpunosti sa oba kom. pre mene .
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2018 u 09:16
gabarit netflixa je da imaju dobre ideje i dobro počnu, ali na kraju uvjek nešto zabrljaju nikad ništa ne završe kako treba. pa tako ni ovaj film nije iznimka. jednostavno nepotpuno, šuplje i nedorečeno.
Na vrh
mmilo42 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mmilo42 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2018 u 07:30
nista naročito
Na vrh
SusFerox View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SusFerox Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2018 u 14:45
Sasma OK film - nije nešto što će se prepričavati unucima, ali solidno ostvarenje. 
7/10

SF
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2018 u 15:45
Na vrh
dario-grille View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dario-grille Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Prosinac/Dec.2018 u 11:24
Katastrofa.. obećavao je na početku..
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2019 u 18:25
Dobar prvih sat vremena. Neko je imao dobru priču, ali nije je uspio dovršiti kako treba. Mislim, ne znam ni ja kako bih završio sve to. U zadnjih sat vremena sam očekivao da će se barem neke stvari razjasniti (da ne spojlam) ali na kraju ništa. Jedino dobro vezano za ovaj film su mimovi koji su nastali.

Na vrh
|aleksandra| View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj |aleksandra| Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2019 u 18:44
U pocetku je izgledalo obecavajuce, kasnije dosadnooo. Ne znam zasto je tolika fama na internetu oko tog filma?! Nije cak ni prosecan.
Na vrh
dzabaludin View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzabaludin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2019 u 15:44
Obično ne gledam horore, jer su glupavi. Ovdje sam se zezno, jer sam smetnuo s uma da se radi o hororu, a i zavela me poznata glumica. Odgledah sve to do kraja, čak mi i ne bi dosadno (osim što je sve prilično priglupo), [SPOILER] očekujući neki razlog postojanja i rješenja zagonetke, ali, kao što to i biva u horrorima, džaba sam čekao. Glupljeg, besmislenijeg i u konačnici beznadežmog završetka ne viđoh odavno. Al ko mi je kriv, kad gledam horore.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,176 sekundi.