Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - dokumentarci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - BBC Planet Earth II (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

BBC Planet Earth II (2016)

Planet Earth II

Planet Earth II (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

dokumentarni
 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: BBC Planet Earth II (2016)
    Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2016 u 02:31

BBC Planet Earth II (2016)

Žanr: Dokumentarni
Jezik: Engleski
Država: Velika Britanija
Trajanje: 1 sezona / 6 epizoda / 50 min

Sir David Attenborough ... Narator 

Deset godina nakon uspješne dokumentarne serije 'Planet Earth' koja je bila emitirana 2006 godine,
dolazi nam nova, spektakularna serija Planet Earth II o našoj planeti iz sasvim nove perspektive,
koristeći značajan napredak u filmskoh tehnologiji i novom razumijevanju prirodnog svijeta.

"Bili smo vrlo ambiciozni kada smo radili ovaj projekt. Bit će u pitanju jedno stvarno nevjerojatno
iskustvo, koje će gledateljima omogućiti jedinstven pogled na krajolik i životinje na našoj planeti",
rekao je izvršni producent projekta Michael Gunton za 'Variety '.

1. Islands - Otoci
2. Mountains - Planine
3. Jungles - Džungle
4. Deserts - Pustinje
5. Grasslands - Pašnjaci
6. Cities - Gradovi

Prevode je najavio: zileziks

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Prosinac/Dec.2016 u 00:05

Serija je prevedena, zileziks hvala uzdravlje

Na vrh
ivan1962 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan1962 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2017 u 16:30
Melem za oči i dušu, ako neko to snima kako treba onda je to BBC. Nekad davno mi smo imali serijal Karavan... ali samo s našeg podneblja. Treba više ovakvih materijala, jebeš politiku!
Na vrh
suncokreti View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj suncokreti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2017 u 13:21
Dokumentarac je savršen, puno hvala za titlove :)
Na vrh
mandica-knezevic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mandica-knezevic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2017 u 18:47
Naravno da je dobar i drugi deo ove skupe i vredne dokumentarne serije. Medjutim, prvi deo je mnogo upeccatljiviji, dok je drugi tehniccki usavrsseniji.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.