Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Baywatch Pamela vrati se, sve ti je oprošteno (01.06.2017.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Baywatch Pamela vrati se, sve ti je oprošteno (01.06.2017.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
марко-стаменковић View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj марко-стаменковић Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Baywatch Pamela vrati se, sve ti je oprošteno (01.06.2017.)
    Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2017 u 23:19
Baywatch je bila jedna od najgledanijih serija 90tih,ali sve ima rok trajanja i svoje vreme.Isti promasaj bice i Jumanji gde ce Dwayne Johnson igrati glavnu ulogu.Pricalo se da je trebao Dwayne Johnson da igra umesto Arnold Schwarzeneggera u Terminator Genesis,srecom nisu,dosta sa Dwayne Johnson i rimejk filmovima
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2017 u 23:54
Hmmm. Malo me sramota kad se prisetim da sam ''ponekad'' gledao seriju ''Cuvari plaze'' jer i tada sam znao da je to nekvalitetno ali eto... Inace sigurno spadam u manjinu ali meni se Pamela nije svidjala. Da neki ne shvate pogresno nije ni Hasselhof))) U danasnje vreme serija poput navedene ili Tropical Heat(Sweating Bullets) ili One West Waikiki deluju smesno. Ali nema veze sto je to snimano ranije jer bile su neke serije snimane u to vreme a i ranije a da su kultne kao Crime Story(za koju na zalost nema prevod) ali da moze gore od goreg dokazuje nam film Baywatch. Bicu iskren, nisam ga odgledao niti cu ali trejler sve govori. Nadmasili su istoimenu seriju, smeo bih da se kladim da je ovaj film losiji od serije, cak i od Baywatch Nights. Ali ovaj film ce se i te kako gledati, em sto nije za razmisljanje, em je komedija em muski deo publike ce gledati devojke u kupacim kostimima a lepsa polovina ce gledati Dwayna i Zaca. Tako da ce na kraju ispasti i da oni koji ce gledati ovaj film kao da nece. Inace fan sam Dwayne Johnosa i Vin Diesela i steta je sto ponekad igraju u nekim glupostima, u ovom slucaju ''The Rock''(Dwayne Johnson).PS. Kvalitett ovog filma je u rangu sa rijalitijima na nasim kanalima)Strasno)
Na vrh
Tommy0412 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tommy0412 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2017 u 00:14
baywatch ima 11 sezona (9 ako se oduzme baywatch: havaii)
Na vrh
Bob! View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bob! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 00:22
A šta fali Kelly, baš je fina riba. Nisam još gledao, ali sasvim sigurno ovo će biti bolje od Avatara ili Titanika. Nije neki uspeh, sve je bolje od ta dva majmunčeta, ali ipak...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.