Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bahubali 2: The Conclusion (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Bahubali 2: The Conclusion (2017)

Bahubali 2: The Conclusion

Bahubali 2: The Conclusion (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

drama, akcija, fantazija, avantura

Trajanje:

167 min

Režija:

S.S. Rajamouli

Scenarij:

S.S. Rajamouli
, Mankombu Gopalakrishnan
, Vijayendra Prasad
, Madhan Karky
, Manoj Muntashir
, C.H. Vijay Kumar

Glavne uloge:

Ramya Krishnan
  >  Sivagami
Nassar
  >  Bijjaladeva
Sathyaraj
  >  Kattappa
Prabhas
  >  Amarendra Baahubali
Subbaraju
  >  Kumara Varma
Tamannaah Bhatia
  >  Avanthika
Anushka Shetty
  >  Devasena
Rana Daggubati
  >  Bhallaladeva

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bahubali 2: The Conclusion (2017)
    Objavljeno: 31.Srpanj/Jul.2017 u 00:49
Prijevod je najavio NikolaJe ⚡️
Na vrh
Srecko Delibasic View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2017 u 03:38
Odgledah i drugi dio ovog čuda. Opet sam se oduševio, možda i više nego kad sam gledao ''The Beginning''. Sviđa mi se kako je prikazana kultura, kroz bajkovite kadrove, priču, i scene. Ovaj film stvarno treba gledati, i doživjeti kao bajku, što u neku ruku i jeste. Samo tako se i može uživjeti u sve ovo. Plus, treba se navići na tolivudsku filmsku industriju, koja se, po mom mišljenju dosta razlikuje od Bolivuda, prepoznatljiva je, prvenstveno zbog tog tatralnog pristupa, koji je nekad bio glavna odlika Bolivuda. Uglavnom, Bahubali je jedan od onih filmova koje ne možeš da ne voliš, i pored toliko scena koje bi vas iritirale (ignorisanje svih zakona fizike LOLLOLLOL) da se radi o nekoj drugoj industriji.

Žao mi je što je ovo kraj. :(

Mada, režiser je, i nakon premijere prvog dijela, već najavio treći dio Bahubalija, koje neće biti povezan sa prva dva, ali će, kako i pomenu gosn. Rađamuli tada, biti nešto što dosad nije viđeno u kinematografiji, pa se posebno radujem tome. 
Na vrh
NikolaJe View Drop Down
Master translator
Master translator
Ćino

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NikolaJe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2017 u 05:37
Meni se više svideo prvi deo jer ima mnogo više romantike. LOL A i ona bitka s Kalakejcima je bila nezaboravna.
U ovom me deo sa letećim ljudima nasmejao, ali prilično je dobro urađen. Nisam video ništa slično. Big smile Što se tiče omiljenog dela, osetio sam neopisivo zadovoljstvo kad je Bahubali isekao glavu Dandanajaku jer je pipkao žene. LOL Pogrešila si. Ako neko dira žene, ne treba mu iseći prste, već glavu! https://youtu.be/tQaALjcDbyg?t=30

Nisam znao da će (možda) biti i trećeg dela. Radujem se tome.

Ažurirao NikolaJe - 02.Kolovoz/Aug.2017 u 05:38
Na vrh
Srecko Delibasic View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2017 u 16:29
Originalno postovano od strane NikolaJe NikolaJe piše:

Kad je Bahubali isekao glavu Dandanajaku jer je pipkao žene. LOL Pogrešila si. Ako neko dira žene, ne treba mu iseći prste, već glavu!
Da! Tu smo svi aplaudirali hahahah! Fenomenalno! Jasna poruka. :P

Originalno postovano od strane NikolaJe NikolaJe piše:

Eee,da, ova scena! Predobro urađena, toliko nerealna, da je genijalna! Al stvarno, toliko su maštoviti, sjajno! :D

Meni se ova scena posebno svidjela! Plus je muzika fenomenalna!

http://www.dailymotion.com/video/x5vl8ft

Morao sam na daily da upload-ujem, sa jutjuba mi ga odma skinuli... :D
Na vrh
Buki51 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki51 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2017 u 15:01
Odlicno
Na vrh
sead-medinic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sead-medinic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2017 u 23:56
Zasto Film neide samo treiler
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.