Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Baba Jaga najgledanija (22.12.2024.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Baba Jaga najgledanija (22.12.2024.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Baba Jaga najgledanija (22.12.2024.)
    Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2024 u 21:37
Ne, hvala. Bez mene. Baba Jaga njet, spasiba ali njet )
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2401
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2024 u 22:15
Daj babo glavu!

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 12:04
Ovo mi deluje jezivo, daleko, no zapravo bih gledao kakve ruske bajke od pre 50-60 godina, ovo ni pod razno.
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
Avatar
upir translator

Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 51410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:15
Nije jezivo, to su komedijae-avanture za decu, Mislim da si malo pretastao LOL
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:17
Meni, Ljubo,, bude jezivo prodavati takvu produkciju deci.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:21
Sovjeti su (ma šta ja mislio o njima, sistemu, mentalitetu) pre toliko decenija imali prelepe bajke, snimane u studijima, sa toliko stila, duha, lepote, dakle produkcijski lepo, u odnosu na ovo što je meni jezivo. Potpuno nevezano za godine, ja sam gori od deteta ionako, volim ruske bajke, ovo mi tek deluje užasno.
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
Avatar
upir translator

Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 51410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:30
To su bajke, kao i sve druge. Neke su i malo jezive, poput Ivice i Marice, Crvenkape...
Pa niko nije imao nesrećno detinjstvo zbog njih. A nekim čudom, ove nisu ni najmanje jezive,
samo zabavne i sa mnogo humora. Veruj na reč, ionako nećeš gledati.
Zapravo nema smisla imati stav prema stvarima koje ne znaš i ne zanimaju te. 
Normalno da nikoga ne zanima sve, ali onda se čovek uzdrži od komentara,
ne ide okolo i priča šta sve neće raditi ili gledati. Kad bismo svi pisali po temama šta nećemo gledati,
ne bi bilo mesta za komentare onih koji su odgledali i o tome imaju šta da kažu.
Srećom, većina to ne radi, makar iz razloga što poštuje tuđi ukus, a i svrhu komentara na forumu.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:34
Da, ali, razumeš šta sam ja, pisao, niđe veze ni sa čime oko toga o čemu ti pišeš, baš zbog razumevanja se i mora reći šta, je jezivo (loša, produkcija), u tome je svrha foruma, reći svoje, ne hvaliti uporno ljage od filmova. Valja se čuti svačije. Slažem se da je to moje pravo doduše 👍
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
Avatar
upir translator

Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 51410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:37
A otkud znaš kakva je produkcija, ako nisi gledao? LOL
Daj, molim te, ne moraš o svemu imati mišljenje, posebno ako je bez stvarnog osnova.

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:39
Kakve besmislice, kukala mi majka, e, oki Ljubo, šta ima veze, razumećemo s3 neki drugi put,smejurija 😂😂
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
Avatar
upir translator

Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 51410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:44
Nisu besmislice, samo komentar kako normalna komunikacija treba da izgleda.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:47
Ma, za mene kažem aman, meni je besmisleno na kub, smejurija, ne kažem išta kako tebi šta treba da izgleda, šta ja imam sa time. Mani bolje, kažem ti da se nećemo razumeti.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1508
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:48
Moram se prikljuciti ,ovog puta mislim da je Ljubica  u pravu i bas skoro sam aj da kazem kritikovao ,nisam ja pa sad merodavan da kritikujem,aj svoje misljenje sam rekao Beogradskom koji je isto tako neke filmove kritikovao a da nije gledao . I Puppet ono sto je za tebe ljaga od filma ,naravno nije nekom drugom i neko moze to da hvali koliko hoce jer naravno ima pravo na to ,a ti kritikuj taj isti film koliko hoces naravno. Ovo nije nikakva kritika tebe niti tvog misljenja da ne bude zabune ,znas i sam koliko cenim tvoje misljenje(mada isto toliko znam koliko te realno boli ona stvar za misljenje drugih o tebiSmileSmile)
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:51
Pa to i sam rekoh koliko samo puta.
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
Avatar
upir translator

Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 51410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 14:05
Upravo tako, Kjovo. Ne pišem ovo zato što sam te filmove slučajno ja prevela, već zbog onih za koje sam to radila.
Nekoga je zanimalo, želeo da pogleda, pa sam ispunila želje i očekivanja jer sam mogla.
Meni su se ovi filmovi takođe dopali jer su vedri i zabavni, a i da nisu, svakako bih izbegla 
da komentraišem jer unapred "znam" kakva je produkcija i sve ostalo.
Posebno na neviđeno, jer to onda nisu realni komentari, već posredno vređanje
onih koji o tome možda s dobrim razlogom imaju drugačije mišljenje.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 14:10
Originalno postovano od strane kjovo I Puppet ono sto je za tebe ljaga od filma ,naravno nije nekom drugom i neko moze to da hvali koliko hoce jer naravno ima pravo na to ,a ti kritikuj taj isti film koliko hoces naravno. Ovo nije nikakva kritika tebe niti tvog misljenja da ne bude zabune ,znas i sam koliko cenim tvoje misljenje(mada isto toliko znam koliko te realno boli ona stvar za misljenje drugih o tebi<img src=smileys/smiley1.gif border=0 alt=smile title=smile /><img src=smileys/smiley1.gif border=0 alt=smile title=smile />)<br />[/QUOTE kjovo I Puppet ono sto je za tebe ljaga od filma ,naravno nije nekom drugom i neko moze to da hvali koliko hoce jer naravno ima pravo na to ,a ti kritikuj taj isti film koliko hoces naravno. Ovo nije nikakva kritika tebe niti tvog misljenja da ne bude zabune ,znas i sam koliko cenim tvoje misljenje(mada isto toliko znam koliko te realno boli ona stvar za misljenje drugih o tebismilesmile)
[/QUOTE piše:




Upravo to, svako kaže svoje i mirna bosna. Hvala 👍


Upravo to, svako kaže svoje i mirna bosna. Hvala 👍
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.