| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Baba Jaga najgledanija (22.12.2024.) | BA | HR | MK | RS | SI | |
Odgovori
|
| Korisnik | |
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Baba Jaga najgledanija (22.12.2024.)Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2024 u 21:37 |
|
Ne, hvala. Bez mene. Baba Jaga njet, spasiba ali njet )
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2401 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2024 u 22:15 |
|
Daj babo glavu!
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 12:04 |
|
Ovo mi deluje jezivo, daleko, no zapravo bih gledao kakve ruske bajke od pre 50-60 godina, ovo ni pod razno.
|
|
![]() |
|
LjubicaSP
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Moderator
upir translator Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 51410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:15 |
|
Nije jezivo, to su komedijae-avanture za decu, Mislim da si malo pretastao
![]() |
|
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:17 |
|
Meni, Ljubo,, bude jezivo prodavati takvu produkciju deci.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:21 |
|
Sovjeti su (ma šta ja mislio o njima, sistemu, mentalitetu) pre toliko decenija imali prelepe bajke, snimane u studijima, sa toliko stila, duha, lepote, dakle produkcijski lepo, u odnosu na ovo što je meni jezivo. Potpuno nevezano za godine, ja sam gori od deteta ionako, volim ruske bajke, ovo mi tek deluje užasno.
|
|
![]() |
|
LjubicaSP
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Moderator
upir translator Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 51410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:30 |
|
To su bajke, kao i sve druge. Neke su i malo jezive, poput Ivice i Marice, Crvenkape... Pa niko nije imao nesrećno detinjstvo zbog njih. A nekim čudom, ove nisu ni najmanje jezive, samo zabavne i sa mnogo humora. Veruj na reč, ionako nećeš gledati. Zapravo nema smisla imati stav prema stvarima koje ne znaš i ne zanimaju te. Normalno da nikoga ne zanima sve, ali onda se čovek uzdrži od komentara, ne ide okolo i priča šta sve neće raditi ili gledati. Kad bismo svi pisali po temama šta nećemo gledati, ne bi bilo mesta za komentare onih koji su odgledali i o tome imaju šta da kažu. Srećom, većina to ne radi, makar iz razloga što poštuje tuđi ukus, a i svrhu komentara na forumu.
|
|
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:34 |
|
Da, ali, razumeš šta sam ja, pisao, niđe veze ni sa čime oko toga o čemu ti pišeš, baš zbog razumevanja se i mora reći šta, je jezivo (loša, produkcija), u tome je svrha foruma, reći svoje, ne hvaliti uporno ljage od filmova. Valja se čuti svačije. Slažem se da je to moje pravo doduše 👍
|
|
![]() |
|
LjubicaSP
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Moderator
upir translator Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 51410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:37 |
|
A otkud znaš kakva je produkcija, ako nisi gledao? ![]() Daj, molim te, ne moraš o svemu imati mišljenje, posebno ako je bez stvarnog osnova. |
|
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:39 |
|
Kakve besmislice, kukala mi majka, e, oki Ljubo, šta ima veze, razumećemo s3 neki drugi put,smejurija 😂😂
|
|
![]() |
|
LjubicaSP
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Moderator
upir translator Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 51410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:44 |
|
Nisu besmislice, samo komentar kako normalna komunikacija treba da izgleda.
|
|
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:47 |
|
Ma, za mene kažem aman, meni je besmisleno na kub, smejurija, ne kažem išta kako tebi šta treba da izgleda, šta ja imam sa time. Mani bolje, kažem ti da se nećemo razumeti.
|
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1508 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:48 |
|
Moram se prikljuciti ,ovog puta mislim da je Ljubica u pravu i bas skoro sam aj da kazem kritikovao ,nisam ja pa sad merodavan da kritikujem,aj svoje misljenje sam rekao Beogradskom koji je isto tako neke filmove kritikovao a da nije gledao . I Puppet ono sto je za tebe ljaga od filma ,naravno nije nekom drugom i neko moze to da hvali koliko hoce jer naravno ima pravo na to ,a ti kritikuj taj isti film koliko hoces naravno. Ovo nije nikakva kritika tebe niti tvog misljenja da ne bude zabune ,znas i sam koliko cenim tvoje misljenje(mada isto toliko znam koliko te realno boli ona stvar za misljenje drugih o tebi
![]() )
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 13:51 |
|
Pa to i sam rekoh koliko samo puta.
|
|
![]() |
|
LjubicaSP
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Moderator
upir translator Pridružen: 08.Kolovoz/Aug.2010 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 51410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 14:05 |
|
Upravo tako, Kjovo. Ne pišem ovo zato što sam te filmove slučajno ja prevela, već zbog onih za koje sam to radila. Nekoga je zanimalo, želeo da pogleda, pa sam ispunila želje i očekivanja jer sam mogla. Meni su se ovi filmovi takođe dopali jer su vedri i zabavni, a i da nisu, svakako bih izbegla da komentraišem jer unapred "znam" kakva je produkcija i sve ostalo. Posebno na neviđeno, jer to onda nisu realni komentari, već posredno vređanje onih koji o tome možda s dobrim razlogom imaju drugačije mišljenje.
|
|
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 14:10 |
Upravo to, svako kaže svoje i mirna bosna. Hvala 👍 |
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |