Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Avanturistička komedija najgledanija u Indiji (22.06.2022.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Avanturistička komedija najgledanija u Indiji (22.06.2022.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Avanturistička komedija najgledanija u Indiji (22.06.2022.)
    Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2022 u 10:05
Hindu dogi filmić, ako vala. Gde li nađe tamo onaj silni sneg?
Na vrh
jafforidza View Drop Down
Moderator
Moderator
YT insider

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jafforidza Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2022 u 23:08
Sad si me stvarno nasmejao. SmileSmileSmile
Jedna reč Himalaji.
U Indiji se nalazi treći najviši vrh na svetu i pored toga Indija ima skoro 40 vrhova koji su preko 7000 metara nadmorske visine.
I hope for nothing, I fear nothing, I am free.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2022 u 23:12
Pa otkud ja da znam to LOL
Ono što sam viđao bilo je vrućina, žega/suša a otkud bih tek pomislio da će ovaj da se pentra po planinama. Ponajmanje po vrhovima od po preko štatijaznamkolikohiljada metara LOL
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2022 u 00:01
Opet nekakva zoofilija, ma daj bjež.
A jok, nije. Mhm.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.