Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Asteroid City (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Asteroid City (2023)

Asteroid City

Asteroid City (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Asteroid City

Godina:

2023

Žanr:

drama, komedija, ljubavni

Trajanje:

105 min

Režija:

Wes Anderson

Scenarij:

Wes Anderson
, Roman Coppola

Glavne uloge:

Matt Dillon
  >  Hank
Jason Schwartzman
  >  Augie Steenbeck
Steve Park
  >  Roger
Medha Shankar
  >  Clifford
Gracie Faris
  >  Andromeda
Rupert Friend
  >  Montana
Jake Ryan
  >  Woodrow
Ethan Josh Lee
  >  Ricky
Grace Edwards
  >  Dinah

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Tom Brady View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Asteroid City (2023)
    Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2023 u 19:44
Jedva izdržao pola sata. Izgleda da meni definitivno ne leže ova "umetnička" dela🙂
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2023 u 02:59
Wes pravi jedne te iste filmove, mada najviše mi se svideo Moonrise Kingdom.
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Kolovoz/Aug.2023 u 16:22
Ispoštovao sam renomiranog režisera, baš kao i plejadu vrsnih glumaca i glumica, te ga stavio na repertoar iako sam otprilike znao kuda plovi taj brod. Nisam zagriženi mainstream filmofil, ali teško da se nalazim i u raznim tzv umetničkim eksperimentima. Ovo nije materijal za mene, baš kao što ni Anderson nije ime od koga očekujem ono što mi od filma treba. Prekinuo sam gledanje nakon dvadesetak minuta ne želeći da vreme trošim na nešto u čemu ne pronalazim bilo šta korisno. Ipak, skroz kapiram poentu i zadovoljstvo ljubitelja takve vrste kinematografije. Poštujem!
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Kolovoz/Aug.2023 u 16:32
Kod Wesa ne važi ona izreka da od izmeta ne može da se napravi pita, jer ni od čega napravi čovek film. E, sad, to što film bude čista nebuloza, a okupi kakva takva imena, to je druga stvar.
Čovek očigledno živi u paralelnom univerzumu, u nekom začaranon svetu, da ne napišem u bajki. Možda i bajci.
I onda pravi filmove koji liče na bajku, isti kadrovi, brze scene, glupavi dijalozi, umetnički pogled na prirodu i društvo.
Nekome se to ne sviđa, neko ipak to obožava, da se ja pitam ne bi mi nedostajao kad ne bi više postojao u filmskom svetu.
Ko zna šta on koristi kao stimulans kad su mu svi filmovi isti.
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Kolovoz/Aug.2023 u 22:27
Gubljenje vremena. Prekinuo nakon 20-ak minuta.
Vladika
Na vrh
Dogen View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dogen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2023 u 15:15
Gubljenje vremena. Prekinuo nakon 30-ak minuta.
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2023 u 15:08
Nou koment.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.