Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Army of the Dead (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Army of the Dead (2021)

Army of the Dead

Army of the Dead (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

kriminalistički, akcija, znanstvena fantastika, triler, horor

Trajanje:

148 min

Režija:

Zack Snyder

Scenarij:

Zack Snyder
, Joby Harold
, Shay Hatten

Glavne uloge:

Richard Cetrone
  >  Zeus
Tig Notaro
  >  Marianne Peters
Ana de la Reguera
  >  Cruz
Michael Reid MacKay
  >  Shambler Zombie
Hiroyuki Sanada
  >  Hunter Bly
Michael Cassidy
  >  SGT. Kelly
Samantha Win
  >  Chambers
Chelsea Edmundson
  >  Misty Hillman

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
new1 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Army of the Dead (2021)
    Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 16:17
Film je smeće. Točka. Film je đubre. Tačka. Филмот е ѓубре.Точка. Film je smeti. Točka. The movie is rubbish. End.
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 16:20
Fenomen zombija je verovatno i najeksploatisanija tema u filmovima i video igrama, pa ne čudi što je čini se već sve izlizano i dosadno. Ovaj film, naprotiv, nudi solidnu dozu zabave (mada možda malo predugo traje). Nije neko remek delo, ali nije ni totalni promašaj. Ako volite zombi filmove, preporuka.
Na vrh
new1 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 17:23
Ovo nisu zombi-ji. Prema podrijetlu riječi koja je originalno iz Konga i označava tijelo bez duše primarno da bi netko bio "proglašen" zombijem je pomanjkanje duše... dobro, dobro, prema ovoj definiciji 90% ljudske populacije su s pravom nošenja titule zombiji ali, "ne lezi vraže" ima i ta druga osobina koja stoji u opisu poslova na mjestu obnašatelja dužnosti i poslova "zombi", a to je, već sigurno pogađate, biti mrtav. Ali ni to nije sve, ako ste već mrtvi i bez duše, treba vas netko uz pomoć magije "dignuti na noge".
Eto, ovdje se radi o nečem drugom. Budući da su im oči žute i pigmentirane, rekao bih da je to Vrag osobno, naravno Sotona ima žute oči to znate, ali ne bih baš to tvrdio. Kako god, ovo nisu zombiji i film je uvreda svakome tko ga gleda prije nego popije 10 piva od pola litre.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 17:44
Nisam uspio izdržati do kraja. Gledao sam u društvu, ostao zadnji, no ipak nisam izdržao do kraja. Ugasio i otišao lokat. Bolji provod od gledanja ovoga filma. Moj je najveći problem kod ovoga filma što sam od Zacka Snydera očekivao više. Nakon " Down of Dead" mislio sam napokon. Vraga napokon, još se budem načekao...No barem znam da serija Army of the Dead: Lost Vegas- nije nikako za mene. Meni nije baš smiješan, ni crn, ni ovo ni ono. Ne znam što je i za koga. Za mene nije.
Robin Obični- najobičniji
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 17:45
Originalno postovano od strane Tom Brady Tom Brady piše:

Fenomen zombija je verovatno i najeksploatisanija tema u filmovima i video igrama, pa ne čudi što je čini se već sve izlizano i dosadno. Ovaj film, naprotiv, nudi solidnu dozu zabave (mada možda malo predugo traje). Nije neko remek delo, ali nije ni totalni promašaj. Ako volite zombi filmove, preporuka.

Izgleda da ja i quarteback fakat ne gledamo isto na filmoveLOL
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 17:59
Važno je da se slažemo da je lokanje stvarno dobra zabava, pogotovo sa pravim društvom😂 Veliki pozdrav robin. Živeli!
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 18:05
Ako tko vidi Džoksa, nek' mu kaže da je ovo spamLOL
Na vrh
new1 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 19:55
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

Nisam uspio izdržati do kraja. Gledao sam u društvu, ostao zadnji, no ipak nisam izdržao do kraja. Ugasio i otišao lokat. Bolji provod od gledanja ovoga filma. Moj je najveći problem kod ovoga filma što sam od Zacka Snydera očekivao više. Nakon " Down of Dead" mislio sam napokon. Vraga napokon, još se budem načekao...No barem znam da serija Army of the Dead: Lost Vegas- nije nikako za mene. Meni nije baš smiješan, ni crn, ni ovo ni ono. Ne znam što je i za koga. Za mene nije.

Ma bad! Zakasnio sam sa savjetom o uvertiri za gledanje filma, onih 10 piva. Sry...
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 20:24
"žanr- kriminalistički" 🤭
Cagney, Bogart, Lino Ventura... se okreću u grobu.

Robine, verujem ti, no ja ovo moram da gledam pa makar umro od dosade.
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2021 u 22:59
Ma ne slušaju Robija. Pijandura traži izgovor da loče pa laže da mu film ne valja

Meni je film okej. Jest predug, bilo bi bolje da je kraći, pa me ne čudi da ima odustajanja, ipak nije neko remek djelo.

Zombiji strašno asociraju na ledene zombije iz GoT-a, to mi je bilo simpatično :)

Ocjena: 6/10

Bilo bi 7 da mi guzica nije utrnula.

Malo nostalgije, ovu pjesmu s kraja filma odavno nisam slušao:

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2021 u 01:23
Originalno postovano od strane new1 new1 piše:

Film je smeće. Točka. Film je đubre. Tačka. Филмот е ѓубре.Точка. Film je smeti. Točka. The movie is rubbish. End.
U usporedbi sa svjetskom kinematografijom, definitivno jest.
U usporedni s holivudom, nije!
Ovo je bolje od njihovog uobičajenog đubreta.

Nisam uspio izdržati do kraja.
Ja jesam.
Razlog? Ne gledam apsolutno svaki zombi film ko neki pa godišnje može jedan.
Originalno postovano od strane Tom Brady Tom Brady piše:

Važno je da se slažemo da je lokanje stvarno dobra zabava
Nema se šta tu slagati ili neslagati.
To je aksiom. LOL

Ako tko vidi Džoksa, nek' mu kaže da je ovo spamLOL
ConfusedOuch

Da krenem na film baš.
Opis korejskog TTB2: Peninsula - u području kojem haraju zombiji brdo je para koje valja "spasiti", ali ekipa koja uđe zatekne na svoj način organizirano društvo umjesto tupavih zombija.

E taj opis komotno vrijedi i ovdje, samo što je holivud tu dodao:
- sve moguće i nemoguće rasne kombinacije (bljak)
- nekoliko neengleskih jezika kao amerika je fina i krasna prema imigrantima (bljak)
- najgluplje ljude na svijetu (red je, ipak je to film o amerikancima)
- humor tu i tamo (to je ok)

Ovaj film će vas naučiti nekoliko stvari o zombijima koje niste dosad znali.
- Glavni zombi je brži od helikoptera. Pa će brzinski otrčati s vrha jednog nebodera dolje, a onda bez uzimanja daha otrčati na vrh drugog. U isto vrijeme helikopter će s vrha jednog sletjeti na drugi.
- Ugriz zombija vas štiti od radijacije, ali ne samo to, ako ste ozračeni, radijacija usporava da se pretvorite u zombija. Umjesto za nekoliko minuta, možete se prošetati po susjedstvu, ćeifiti negdje kavu i odletjeti iz las vegasa u meksiko bez da se zombificirate.
- Ako odrubite glavu trudnoj kraljici (?) zombija, glava će i dalje biti živa, nije sigurno hoće li i beba zombi.

Ako te gluposti i one druge nevezane za zombije zanemarite i uredotočite se samo na pilotkinju, film će vam biti zabavan.
A neće biti lako jer ona nije kakva cica nego samo Snajderova loša kopija Stephen Chowove stanodavke.

Malo je bolji od holivudske recentne ponude koja se ne da gledati koliko je sve preloše.
Pogledajte ako nemate šta drugo, a imate. Samo što neke hvata paničan strah od neameričkih filmova.
Kako god, nećete ništa propustiti ako ga ne pogledate.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2021 u 08:34
Meni više po ukusu Busanhaeng no TTBPCool
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2021 u 09:53
Da se izdržati. Trudi se biti trash (u pozitivnom smislu) ali mu ne ide baš...zombi kralj (!), zombi tigar (beše toga već u nekom Ving Rhames filmu), alfe...svakako ne shvata sebe ozbiljno, što je ok. Smetao mi je izostanak napetosti, nisam imao osećaj da je to kakva "12 žigosanih" samoubilačka misija a nije da mi film zauzvrat nudi kakav humor, frenetičnu akciju...

Kako bilo, svideo mi se soundtrack, čudi me da nije bilo više mjuze. Nije katastrofalan, najkraće.
Na vrh
larus-zusemski View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj larus-zusemski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2021 u 05:22
Što če ti milijarde, kad na svetu više nemaš gde da ih potrošiš...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2021 u 08:40
Svet nije, kažu, izložen zombijima, samo Vegas, koji je pod karantinom, izolovan. Mogu, u teoriji, naši nazovimo ih pljačkaši taj novac trošiti, čuvati ili igrati monopol njime, ukoliko se da preživeti, bilo gde drugde. Svet je materijalan svuda osim u Vegasu 😊

Ažurirao puppet_master - 28.Svibanj/May.2021 u 08:47
Na vrh
milanamis View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj milanamis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2021 u 00:42
Ko li me terao da gledam...gubljenje vremena!
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2021 u 14:08
Sto se tice same akcije u filmu, kada je ima, nije to bas tako lose.Ostalo je smaracina.No tako netfliks snima.Pokusaji humora gde im mesto nije.Debilni razgovori.Nepotrebni likovi.Sve u svemu ja pogledah al' da ga ponavljam, necu sigurno nikad.Hvala na prevodu
Na vrh
Danis88 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2021 u 01:25
Nije los
Na vrh
srdjan-vojnovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj srdjan-vojnovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Lipanj/Jun.2021 u 08:56
Dva sata jednog velikog ništa.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.