Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aquaman and the Lost Kingdom (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Aquaman and the Lost Kingdom (2023)

Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Aquaman i izgubljeno kraljevstvo

Godina:

2023

Žanr:

akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

124 min

Režija:

James Wan

Scenarij:

David Leslie Johnson-McGoldrick
, Jason Momoa
, Mort Weisinger
, James Wan
, Paul Norris
, Thomas Pa'a Sibbett

Glavne uloge:

Nicole Kidman
  >  Atlanna
Dolph Lundgren
  >  King Nereus
Ben Affleck
  >  Bruce Wayne
Martin Short
  >  Kingfish
Jay McDonald
  >  Ocean Freighter Captain
Ricardo Molina
  >  Reporter #4
Jason Momoa
  >  Aquaman
Jason Momoa
  >  Arthur Curry
Temuera Morrison
  >  Tom Curry
Vincent Regan
  >  Atlan
John Rhys-Davies
  >  Brine King (Digi)
Patrick Wilson
  >  King Orm
Patrick Wilson
  >  Ocean Master
Randall Park
  >  Dr. Stephen Shin
Tianyi Kiy
  >  US Navy
Judy Blackett
  >  Dignitary
River Ao Moemoea Green
  >  Junior Baby
Amber Heard
  >  Mera
Jani Zhao
  >  Stingray
Grant Huggair
  >  Surface dweller
Yahya Abdul-Mateen II
  >  Black Manta
Yahya Abdul-Mateen II
  >  David Kane
Indya Moore
  >  Karshon
Tai Boothe
  >  Pier Kid

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Aquaman and the Lost Kingdom (2023)
    Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2024 u 21:28
Prevod je uradio sisak1 ✨
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 16:09
Cudi me da nema komentaraWink, dobro oni su skrenuli odavno sa puta, prvi deo hajde najvise im je zaradio, ovo vise realno ne moze da se gleda, uopsteno, ja sam bio prinudjen, ne mogu da se distanciram od stripova, ali ovo je katastrofa sta rade kod igranih, da ne nabrajam potrajalo bi, sva sreca pa su animirani odlicni i setise se da prvi i jako bitan crossover odrade nakon 15 godina , mada bio je prozet u igranim serijama. 

Hvala za prevode!
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 16:55
Ni animirani nisu više garantovano dobri kao što su nekad bili. Igrani su užas. Mislim da bi bolji filmovi bili da neko namerno pokušava da ih upropasti od ovoga što oni štancuju u poslednje vreme.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 16:59
Dok god se zakonom ili dogovorom ne uvede pravilo lijepljenja da je na pisanju scenarija korišten AI (a neće lako jer će ljudi takve filmove zaobilaziti), dotle će holivud nzadovati, a ostale kinematografije napredovati.
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 17:02
Nije to AI, već teško netalentovani ljudi koji su ovim ili onim vezama upali da obavljaju posao koji ne umeju da rade.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 19:31
Veze se u hollywoodu zovu: casting couch. Evil Smile
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 01:09
Meni jesu zadrzali nivo animirani (DC Universe Animated Original Movies) , mada i sa strane nisu mi svi losi, zavisi i od likova i dogadjaja kome se sta svidja a ine idu hronoloski,mada  i animirane serije su mi dobre. Daleko su otisli sa stripovima, tako da bih voleo da vidim i nesto novije tj. da povezu ako je ikako moguce, ili bar krenu napred. Realno igrani novi Batman je dobar, ali to su stari stripovi, a kriza bitan dogadjaj za dva lika i uopsteno da suze multiverzum, rasplinuli su se tih godina.
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 01:52
Ovo ne bih gledao ni da mi daju počasno mesto pored Meril Strip na dodeli Oskara...
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 11:04
Ovo je prvi Dc film koji sam prekinuo posle pola sata,znaci sve Dc i Marvel filmove sam odgledao do kraja a bilo ih je stvarno mnogoooo losih. Ovaj film ne znam kako da nazovem,kao sprdnju,Jason Momoa izigrava klovna, prica cini mi se opet ista sve isto ma katastrofa. A sto se tice animiranih oni su po meni cak i sve bolji i bolji ,ovaj zadnji Justice League: Crisis on Infinite Earths – Part One je odlican isto.

Na vrh
Shadow07. View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Shadow07. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2024 u 23:56
Bas los fil, bar da je ceo animiran nekako ali ovo nikako,,,,
Na vrh
Shadow07. View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Shadow07. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2024 u 23:56
m**
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2024 u 19:13
Smeća se gomilaju.......
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2024 u 15:44
Marvel štanca li štanca, a niđe veze.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,625 sekundi.