Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - American Horror Story (2011)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

American Horror Story (2011)

American Horror Story

American Horror Story (2011)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Američka horor priča

Godina:

2011

Žanr:

drama, triler, horor

Trajanje:

60 min

Autor:

Brad Falchuk
, Ryan Murphy

Glavne uloge:

Lily Rabe
  >  Sister Mary Eunice McKee
Lily Rabe
  >  Misty Day
Naomi Grossman
  >  Pepper
Lizzie Brocheré
  >  Grace Bertrand
Evan Peters
  >  Jimmy Darling
Evan Peters
  >  Kit Walker
Evan Peters
  >  Kyle Spencer
Emma Roberts
  >  Madison Montgomery
Taissa Farmiga
  >  Zoe Benson
Finn Wittrock
  >  Dandy Mott
Gabourey Sidibe
  >  Queenie
Denis O'Hare
  >  Spalding
Zachary Quinto
  >  Dr. Oliver Thredson
Frances Conroy
  >  Myrtle Snow
Angela Bassett
  >  Desiree Dupree

Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: American Horror Story (2011)
    Objavljeno: 14.Prosinac/Dec.2011 u 21:20

Opis:
Riječ je o drami koja prati obitelj Harmon, koja iskorištava selidbu iz Bostona u Los Angeles kao priliku da bi počeli iznova i zaboravili na mučnu prošlost. U glavnim su ulogama Dylan McDermott (The Practice) i Connie Britton (Friday Night Lights) kao bračni par Harmon, Taissa Farmiga, kao njihova kći tinejdžerica te Jessica Lange (Tootsie, Grey Gardens), kojoj je ovo prva stalna televizijska uloga, kao susjeda Harmonovih. Prva sezona imat će standardnih trinaest epizoda, a iza serije stoji Ryan Murphy (Nip/Tuck, Glee).

Žanr: drama, obiteljska, horor, nadnaravna

IMDb
Wikipedia

Titlovi

Pripremio: Dacia prijevodi-online.org

Seriju nam prevodi kolega ivan204Clap

Ažurirao novy78 - 10.Prosinac/Dec.2014 u 12:23

Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2012 u 15:40
Totalno luda/blesava serija. Nisam bio skoncentrisan 100%, jer sam bio skeptic, ali treba prebroditi nekoliko prvih epizoda i onda će sve biti jasno i biće sve super. 
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2012 u 16:27
Originalno postovano od strane AcaNDr AcaNDr piše:

Totalno luda/blesava serija.

+1
"Walking Dead" na pravi zabavni nacin.
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2012 u 23:03
Konačno i ja da odgledam 1. sezonu... Inače ne gledam horore uopšte, ali ovo je više drama i misterija nego horor, pa sam mogla da svarim  Smile Odlična glumačka postava, odličan scenario gde priča odjekuje emocijama i prati veliki broj likova, gde u 12 epizoda imamo profil svakog od njih... Serija inače ima jako jezivu atmosferu, a na jednoj sceni sam morala da zažmurim  Big smile

Opet ću da sačekam kraj sezone da gledam odjednom i drugu, ne isplati se ovo čekanje na mrvice hleba  LOL

Mogu da kažem da je serija pravo osveženje, originalna, jeziva, misteriozna, dramatična, a i ogroman plus joj je zaista fenomenalna glumačka postava (pogotovo ženski deo) Clap

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2012 u 23:11
Originalno postovano od strane CSInvestigator CSInvestigator piše:

Konačno i ja da odgledam 1. sezonu... Inače ne gledam horore uopšte, ali ovo je više drama i misterija nego horor, pa sam mogla da svarim  Smile Odlična glumačka postava, odličan scenario gde priča odjekuje emocijama i prati veliki broj likova, gde u 12 epizoda imamo profil svakog od njih... Serija inače ima jako jezivu atmosferu, a na jednoj sceni sam morala da zažmurim  Big smile

Opet ću da sačekam kraj sezone da gledam odjednom i drugu, ne isplati se ovo čekanje na mrvice hleba  LOL

Mogu da kažem da je serija pravo osveženje, originalna, jeziva, misteriozna, dramatična, a i ogroman plus joj je zaista fenomenalna glumačka postava (pogotovo ženski deo) Clap

Potpisujem Clap

Mada,nekako jedva i ne čekam drugu sezonu,pošto sam čitala da neće biti uopće povezano sa prvom sezonom,i da će biti totalno druga priča.Glave uloge tumače Adam Levine i žena od Channinga Tatuma,Jenna Dewan Confused Već mi je počelo smrdit' Dead

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2012 u 23:35
Biće druga priča, ali većina glumaca će biti iz prve sezone, samo u drugim ulogama... Pogledaj ovo:

Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2012 u 23:43
Eto vidiš pojma nisam imala da će ubaciti i Josepha Fiennesa inlove

Sviđa,sviđa LOL

Hvala Si,za info ruza

I Zachary Quinto  iz Heroja yayLOL

Ažurirao Rea - 03.Rujan/Sep.2012 u 23:46

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2012 u 23:53
Vidiš da je dosta njih tu iz 1. sezone: Jessica Lange, Zachary Quinto, Evan Peters, Sarah Paulson i Lily Rabe, a sviđa mi se i što su izabrali Chloë Sevigny, ona je totalno za uloge nekih frikova LOL

Jedino mi je žao što nema Connie Britton i Alexandra Breckenridge...

Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2012 u 00:10
Jel' ova Alexandra ona seksi kućna pomoćnica ? LOL

Vjeruj,kolege sa faksa neće htjeti da gledaju drugu sezonu LOL
Svima sam narezala prvu samo zbog nje LOL

A nema one male Farmige Ouch
Bed.

Ali mi je najviše drago što je ostala Jessica Lange,Baš mi je super sjela ovdje.

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2012 u 00:15
Jeste, Aleksandra je kućna pomoćnica zbog koje muškarci balave kao nezdravi LOL

A dobra je bila i ova mala Farmiga, ubijala sam se razmišljajući gde sam je već gledala, sve dok nisam na imdb-u pogledala da je mlađa sestra Vere Farmige i da neverovatno liči na nju Smile

A Džesika je pokupila razne nagrade za ulogu, ekstra je Clap
Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2012 u 16:13
Ako ste očekivali misterioznu horor dramu iz prve sezone, onda ste gadno prevarili jer je ovo čisti horror s elementima misterije. Mislim da se neće svakom svidjeti.
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2012 u 17:21
Originalno postovano od strane Salvador Salvador piše:

Ako ste očekivali misterioznu horor dramu iz prve sezone, onda ste gadno prevarili jer je ovo čisti horror s elementima misterije. Mislim da se neće svakom svidjeti.

Meni je pilot ove druge sezone dobar. Ništa više. Sjećam se da mi je pilot prve sezone bio mnogo bolji i više me je oduševio od ovog. Al' šta znam, ovo je tek početak, možda promijenim mišljenje od naredne epizode Smile

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2012 u 17:48
Originalno postovano od strane Rea Rea piše:

Originalno postovano od strane Salvador Salvador piše:

Meni je pilot ove druge sezone dobar. Ništa više. Sjećam se da mi je pilot prve sezone bio mnogo bolji i više me je oduševio od ovog. Al' šta znam, ovo je tek početak, možda promijenim mišljenje od naredne epizode Smile

Rekao sam da se neće svakom svidjeti jer je ipak ovo totalna suprotnost od prve sezone koja je žanrovski bila okrenuta drami i misteriji. Ovo je ipak sada spaljenije, baš pravi hardcore horror.Nema tu laganog hodaLOLMeni se sviđaWink 

Ažurirao Salvador - 19.Listopad/Oct.2012 u 17:52
Na vrh
nimm11 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nimm11 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Listopad/Oct.2012 u 18:48
Drugaciji je osecaj kod ove druge sezone-u prvoj tokom gledanja osecas zmarce i konstantnu nelagodnost i uznemirenost dok ova ide na vizuelno sokiranje, i jos par aduta koji uopste nisu originalni-koliko mozes da budes originalan ako radis horor o sanatorijumu?
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2012 u 01:10
Pogledah petu epizodu. Još uvijek se nisam ufurala LOL
Nekako mi je svega previše za moj ukus, ali vidim da će biti svega ovdje.

Jessica Lange mi je dosta bolja nego u prvoj sezoni.
Franka Potente lupatupa Žao mi je što je bila samo u ove dvije epizode.

Zna li ko kakva će biti treća sezona, hoće li se nastaviti na ovo ili će opet biti zasebna priča ?

Edit :

Nisam odgledala zadnje 3 minute kada sam ovo pisala, međutim nešto veeeeliko se desilo LOL

Ako je neko gledao ovu petu (Salvador vjerovatno jest) da mi odgovori na ovaj mali spojlerćić :

Da li je Dr. Thredson  (Zachary Quinto) ubio Kitovu ženu, Almu i one ostale žrtve za koje je osumnjičen Kit ? Pošto je dovukao Lanu u svoj stan, a tu je i ona njena djevojka, i on govori kako nije stigao da joj ukloni  kožu
... eto samo me to zanima, kome nije mrsko da napiše LOL

Ažurirao Rea - 21.Studeni/Nov.2012 u 01:42

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2012 u 11:43
Nisam još pogledao petu epizodu, ali danas izlazi šesta pa ću ih pogledati u šutu.
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2012 u 12:23
Danas već ? Shocked Jedva čekam, valjda će se malo razjasniti ovo od sinoć Big smile

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2012 u 12:29
Baš me zanima o čemu se radi u petoj, ali dobro da je nisam pogledao jer će valjda to razjasniti u ovoj epizodiLOL
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2012 u 12:32
Onda se nadam da nisi pročitao onaj gore spojler, da ti ne kvarim užitak LOL
Ja sam se toliko iznenadila, poslije serije sam otišla leći, i razmišljala još pola sata da je istina to iz spojlera LOL
A nisam se navukla i ne sviđa mi se druga sezona LOLLOLLOL

Ažurirao Rea - 21.Studeni/Nov.2012 u 12:32

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2012 u 12:45
Prva sezona je bila za svačiji ukus, ali ova sezona je ipak hardcore, i ako nisi zaljubljenik u horor žanr (fan), onda ti se neće svidjeti.LOL

Ažurirao Salvador - 21.Studeni/Nov.2012 u 12:46
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.