Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Altered Carbon (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Altered Carbon (2017)

Altered Carbon

Altered Carbon (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

znanstvena fantastika

Glavne uloge:

Hiro Kanagawa
  >  Captain Tanaka
Kristin Lehman
  >  Miriam Bancroft
Chris Conner
  >  Poe
Antonio Marziale
  >  Isaac Bancroft
Adam Busch
  >  Mickey
Zahf Paroo
  >  Curtis
Joel Kinnaman
  >  Takeshi Kovacs
James Purefoy
  >  Laurens Bancroft
Tamara Taylor
  >  Oumou Prescott
Ato Essandoh
  >  Vernon Elliot
Teach Grant
  >  Jimmy DeSoto
Alika Autran
  >  Okulov
Martha Higareda
  >  Kristin Ortega
Hayley Law
  >  Lizzie Elliott
Lisa Chandler
  >  Mary Lou Henchy

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Altered Carbon (2017)
    Objavljeno: 14.Prosinac/Dec.2017 u 16:35
Iako još ni prva sezona nije emitovana, serija je obnovljena za drugu sezonu.
Na vrh
fildej View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj fildej Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 20:27
Serija je rađena po knjizi Richard Morgana "Altered Carbon", Knjiga je dobitnik nagrade "Philip K. Dick" za najbolju knjigu 2003 godine, knjiga je odlična, Seriju ću obavezno odgledati. Ima i logike da sezona 2 prati događaje iz 2. knjige "Broken Angels" ovog serijala.
Na vrh
Sara Ryder View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Sara Ryder Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2017 u 23:39

Čeka se.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2018 u 13:58
Seriju prevodi  ✨  MajaG72  ✨
Na vrh
alebab View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj alebab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2018 u 08:39
Pogledao prve tri epizode. Serija je edlicna. Poseća malo na blade blade runnera. Tmurna, kišovita budućnost. Na poceku je malo kofuzno i zbunjujuće ali iz epizode u epizodu se polako sve objašnjava. Mislim da će serija biti odlućna.
“Luke, I am your father” (Star Wars: The Empire Strikes Back, 1980)
Na vrh
maleni View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj maleni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2018 u 01:07
Fantastična serija, šta reći nego veliko HVALA za MajuSmileG72 i prevode. 
maleni
Na vrh
dojcilo View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj dojcilo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2018 u 01:35
Dobra za sada. Kada smo kod radnje i atmosfere, neizbežna su poređenja sa "Ghost in the shell" i "Blade Runner". Hvala veliko na prevodima.

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2018 u 09:21
Moram i ja provjerit što je ovo za seriju, kakvi su komentari u titlovima.... Maja će nam se udat skoroBig smileLOL
Na vrh
UroshP View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj UroshP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2018 u 07:27
Vizuelno je serija vrhunska,priča je sve bolja i bolja kako idu epizode...Sve preporuke
Na vrh
bojan969 View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj bojan969 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 18:58

Za sve kojima se serija dopala, Morgan, koji je "stvorio" Takešija Kovača, Izaslanike i "učitavanje" ljudi u tuđe košuljice, 
otkrio je da će serija imati još najmanje četiri sezone u kojima će biti prikazani događaji iz naredne dve knjige. 
Na vrh
cipiflesh View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cipiflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2018 u 12:54
Serija je super, prevod odlican! Smile

daleko bolje nego sto sam ocekivao

8.5/10
Na vrh
jocoiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj jocoiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2018 u 20:48
Serija super
Na vrh
papiko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2018 u 17:23
Odlicno Hvala MajiG72 na titlovima. Pozdrav
S'poljubcima do samara...
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2018 u 19:37
mene je smorila serija, strašno...
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2018 u 21:17
I mene, no moja obitelj gleda, svi oduševljeni, pa moram šutjet.
Ne znam je li do mene, nije mi sjelo uopće  Confused
Na vrh
lale22 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lale22 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2018 u 14:12
meni je serija super
Na vrh
lale22 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lale22 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2018 u 14:13
meni je serija super
Na vrh
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2018 u 09:21
Ne leži mi nikako ovakav tip serijala. Nisam previše sklon naučnoj fantastici, pa je to možda glavni razlog moje odbojnosti ka Altared Carbon, ali nekako mi se sve to ponavlja posle Blade Runner, Matriksa... Sve u svemu, modustao sam od gledanja posle 3 epizode, isuviše me je smorila.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.