Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ain’t Them Bodies Saints (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Ain’t Them Bodies Saints (2013)

Ain't Them Bodies Saints

Ain't Them Bodies Saints (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2013

Žanr:

drama, kriminalistički, ljubavni

Trajanje:

96 min

Režija:

David Lowery

Scenarij:

David Lowery

Glavne uloge:

Casey Affleck
  >  Bob Muldoon
Keith Carradine
  >  Skerritt
Ben Foster
  >  Patrick Wheeler
Annalee Jefferies
  >  Mary
Robert Longstreet
  >  Cowboy Hat
David Zellner
  >  Zellner
Will Beinbrink
  >  Lt. Townes
Augustine Frizzell
  >  Sissy
Nate Parker
  >  Sweetie
Rami Malek
  >  Will
Frank Mosley
  >  Lt. Carson
Charles Baker
  >  Bear
Rooney Mara
  >  Ruth Guthrie
Kentucker Audley
  >  Freddy
Turner Ross
  >  T.C.
Steve Corner
  >  Lt. Brule
Kennadie Smith
  >  Sylvie Guthrie
Jacklynn Smith
  >  Sylvie Guthrie

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
mega games View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mega games Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ain’t Them Bodies Saints (2013)
    Objavljeno: 06.Srpanj/Jul.2013 u 18:17
Evo još jednog filma koji je prošao zapaženo na Kanskom festivalu, radi se od drami Ain't Them Bodies Saints u režiji David-a Lowery-a a uloge u filmu tumače Casey Affleck, Rooney Mara i Ben Foster. Pogledajte u nastavku naš eksluzivni prevedeni trejler i pročitajte opsi radnje filma.

Bob ( Casey Affleck) i Ruth (Rooney Mara) se vole uprkos svim mogućim preprekama. A ponajviše naspram zakona. Jednog dana, jedna pljačka kreće po zlu i oni bivaju opkoljeni od strane policije kada dolazi do pucnjave. Dok policajci odvode Boba Rut ima samo dovoljno vrmena da mu saopšti da je ona u drugom stanju. Od tada Bob ima samo jednu opsesiju: da pobegne iz zatvora i pridruži se svojoj ženi i svom detetu. Kada uspeva u tome nakon 4 godine, njegov san nije ni približan realnosti. U bekstvu, gonjen od strane policije i pripadnika svoje kriminalne bande, Bob ima velikih teškoća da prikloni sebi svoju porodicu. Rut je postala majka i ne želi da život provodi u bekstvu: obasuta je ljubalju i pažnjom jednog policajca tako da mora da odluči da li da bira između prošlosti i budućnosti.

Film izlazi 16 avgusta 2013 u Americi a datum za Srbiju još nije određen.

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...
Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2013 u 15:44

Prevod je najavio Movie Master Clap

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Prosinac/Dec.2020 u 15:10
Inace jos jedan odlican film u kome glume Ben Foster i Kejsi Aflek
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2022 u 11:55
Bome, ne znam zašto sam se nadao filmu makar sličnom kasnijem, odličnom Hell or High Water (2016), ne tek zbog Ben Fostera, koji je u oba (ovde pub), već sav taj šmek buntovnika u današnjem Teksasu, neo western ton, šta znam i sam, tek ovo ipak nije film kakvom sam se nadao. Za moje potrebe se suviše vukao, tema mi je dopadljiva ali nedovoljno interesantna u ovom tempu i maniru, glumci dobri, posebno Rooney Mara i Ben Foster, no meni prosto nije išlo. 
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2022 u 13:08
Lijepo ti piše:
Citiraj Evo još jednog filma koji je prošao zapaženo na Kanskom festivalu

Nisu takvi za tebe. A bogami, ni za mene.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2022 u 15:19
Još kada bih ja čitao te postove, od pre 100 godina, di bi mi bio kraj LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,296 sekundi.