Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - 8 Tage (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

8 Tage (2019)

8 Tage

8 Tage (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Osam dana

Godina:

2019

Žanr:

drama

Glavne uloge:

Luc Feit
  >  Carsten
Henry Hübchen
  >  Egon
David Bredin
  >  Elvis
Fabian Hinrichs
  >  Herrmann
Lena Klenke
  >  Leonie
Luisa-Céline Gaffron
  >  Nora
Claude Heinrich
  >  Jonas
Thomas Prenn
  >  Ben
David Schütter
  >  Robin
Murathan Muslu
  >  Deniz
Christiane Paul
  >  Susanne
Devid Striesow
  >  Klaus
Ben Hartmann
  >  Matze
Nora von Waldstätten
  >  Marion
Sebastian Achilles
  >  Jens

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: 8 Tage (2019)
    Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2019 u 18:02
Gledam na imdb, prosječna ocjena 5,9.
Ali komentari, iako samo 4, krajnje pozitivni - barem trenutno (4 desetke)... Hm...
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2019 u 18:44
Seriju prevodi baho ⚡
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Ožujak/Mar.2019 u 19:36
Za ep. 1-3 sam koristio engleski titl (njemačkog nema), ali ipak sam dosta toga na sluh drugačije preveo.

4. epizodu sam gotovo potpuno preveo na sluh uz malu pomoć bugarskog titla (koji je jedini bio dostupan).
To je zato što se engleski titlovi pojave kad i rip sa Sky (inače je njihova serija), a Sky još nije emitirao tu epizodu. Dok su ovi drugi ripovi s HBO Go, gdje je odmah postavljena kompletna serija.
Kod ove verzije su ambijentalni zvukovi i muzika jači, pa se neki dijalozi slabije čuju nego kod onog HD ripa. Ali mislim da sam sve pohvatao dobro.

Kako god, ako neko zapazi da sam nešto fulao (bolje čuje) neka javi, ispravit ćemo.

Usput, o samoj seriji, isprva (prve 2 epizode) sam mislio "Aha, nije bogzna šta, ali je jako gledljivo"... Ima tu i stvari koje su možda nedovoljno duboke (materijal za sitničave). Ipak, iz svake epizode mi je serija sve bolja... Smile
Sami likovi su odlično razrađeni.
Nema hollywoodske patetike.
Na vrh
LillyWhite View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LillyWhite Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2019 u 10:51
Prilicno dobra serija, svaka epizoda sve bolja. Makar ovih prvih 4 koje sam odgledala (tj.toliko je za sad prevedeno, hvala Baho). Cekam prevod za ostale, za kompletan utisak :D
Na vrh
dimeski View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dimeski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2019 u 12:42
Zdravo
Ne znam gde ste skinuli prve 4 epizode na nemackom , ali ja sam nasao na nekom ruskom sajtu 7 epizoda od 8 , ali sa ruskom nadsinhronizacijom.Kako razumem dovoljno ruski , nisam imao problema.Sada cekam jos osmu epizodu , kako ja objavljeno da ih ima na IBDM-u .
Dali je tu kraj ili sledi i druga sezona , videcemo...
Dobra serija
Na vrh
nemanja-pudzianowski View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nemanja-pudzianowski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2019 u 23:05
Po meni odlicna serija... Prilicno je podcenjena na imdbu a to je po mom misljenju veliki Broj Nemaca ocenio a i ne cudi kako su prikazali da u Premocnoj vladi Nemacke skripi na sve strane korupirana vlast ekipa ppred reke koja pusi krek mislim da im se to nije dopalo :) jedina zamerka po meni previse iritantnih zenskih likova ima odnosno sve do jedne osim Susane koja je po meni fantasticno odglumila i nosila ulugu. A JA DA NE LAPRDAM PREVISE SAMO CU VAM RECI ODGLEDAJTE NECETE ZAZALITI i svo vreme prolazice vam kroz glavu stabiste vi uradili da je   smak sveta za 8 dana 👍
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2019 u 19:54
Koga zanima ova tema, seriju pogledati pod obavezno.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2019 u 20:05
Meni je krivo što nisam preveo do kraja, ali vidim neko se potrudio.Thumbs Up
Zapravo imam i dopola prevedenu 5. epizodu... Ali ako je OK prijevod (a zašto ne bi bio), nema potrebe da se bakćem s tim.
Jedino što može biti nedostatak ako nije prevođeno s njemačkog. Jer gledajući engleski transkript, bilo je dosta fula. Što naravno nije do osobe koja je prevodila, nego do onih koji su prevodili na engleski.

A moram i ja odgledati (čim stignem) one koje nisu još bile izašle dok sam bio aktivan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.