Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - 260.000 potpisalo peticiju za zabranu filma u kome glumi ćerka Michaela Jacksona (30.06.2020.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

260.000 potpisalo peticiju za zabranu filma u kome glumi ćerka Michaela Jacksona (30.06.2020.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: 260.000 potpisalo peticiju za zabranu filma u kome glumi ćerka Michaela Jacksona (30.06.2020.)
    Objavljeno: 30.Lipanj/Jun.2020 u 18:12
Svasta
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Lipanj/Jun.2020 u 22:48
I ja sam potpisao peticiju da se ukinu glupe peticije pa od toga na kraju ništa.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Lipanj/Jun.2020 u 23:16
Mene zanima je li ovo Jesus neki moderan naziv za Isusa, u članku? LOL
Mislim, ako je na engleskom pisalo Jesus, onda je valjda Isus.

IgaBiva, mogao bi stvarno malo smanjiti broj članaka radi samih članaka.

Kad sam već napisao komentar (mada sam mogao komotno ignorirati, kao što to uglavnom uradim):
Ako je film o tome o čemu sam shvatio, onda me ne zanima... Kao ni glupi ljudi koji pišu glupe peticije... Što ovaj članak čini još besmislenijim... LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.