Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Spam, spam i samo spam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - za cime muskarci ceznu za vrijeme sexa
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

za cime muskarci ceznu za vrijeme sexa

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
alma84 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alma84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: za cime muskarci ceznu za vrijeme sexa
    Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 11:32

Želite li biti najbolja ljubavnica, koju je do sada imao? Primijenite naše savjete i izludite ga s naj-seksi, najkreativnijim i najgenijalnijim potezima, koji će ga do srži uzbuditi.

S vrškom jezika ližite ga po trbuhu. Osjećaj da se nalazite samo nekoliko centimtara iznad njegovog najosjetljivijeg dijela tijela potpuno će ga uspaliti 

Za vas smo ovoga puta izbrali nekoliko erotskih i uzbudljivih, ukratko - savjeta koji će ga razbuditi, uzbuditi i potjerati trnce u svaki dijelić njegovog tijela. Stavili smo na hrpu želje različtih ljubavnika i saželi ih u recept za dobru ljubavnicu.

1. Pomognite mu obući košulju i zakopčati njegove gumbe ili mu zavežite kravatu. Gledajući ženu koja oblači muškarca, muškarci bi se naradije ponovno skinuli.

2. Kada dođete kući iz ureda, nježno ga poljubite i rukom malo promasirajte njegovo međunožje. To će ga sigurno zagrijati.

3. S vrškom jezika putujte po njegovom trbuhu. Činjenica da se nalazite samo nekoliko centimetara daleko od njegovog najosjetljivijeg područja, u potpunosti će ga uspaliti.

4. Kada se seksate i vi ste gore, za vrijeme seksa ga nježno primite za testise i masirajte ih. Osjećaj je neočekivan i zato i neopisivo dobar.

5. Obucite prozirni svileni kombine, bez grudnjaka, tako da se kroz tkaninu vide vaše nabrekle bradavice, zatim se privijte uz njega i s prsima se trljajte uz njegovo tijelo.

6. Za vrijeme prakticiranja „pasjeg“ položaja zaljuljajte kružno bokovima. Taj potez pruža nevjerojatan osjećaj.

7. Nataknite mu kondom ustima. Iako ne voli kondome, osjećaj da tamo dolje radite s ustima je nevjerojatan.

Sisanje prstiju može biti čak toliko uzbudljivo kao da to činite s penisom

8. Nježno nadražujte vrh njegovog penisa s jezikom, zatim ga nenadano, bez upozorenja uzmite cijelog u usta.

9. Dok ležite na krevetu, dignite njegove ruke iza njegove glave, a zatim sa svojim rukama kliznite po unutarnjoj strani njegovih ruku sve do prsiju.

10. Neposredno prije nego mu dođe, stisnite mišiće dna zdjelice. To će mu pružiti osjećaj kao da će eksplodirati. A zapravo na neki način i hoće.

11. Svaki puta kada za vrijeme misionarskog položaja doživite orgazam, ugriznite ga za rame. Muškarci to smatrajo vrlo vrućim potezom.

12. Dok ga oralno zadovoljavate, pri tome još malo zamumljajte odnosno uzdišite. Nježne vibracije vašeg glasa osjećati će po cijelom tijelu.

13. Za vrijeme seksa noge ovijte oko njegovog tijela kao perec. To će mu pružiti osjećaj da ste doista potpuno povezani.

14. Sisanje prstiju je sigurno tako uzbudrljivo kao kada to radite s njegovim penisom. Osim toga tu možete koristiti i zube.

15.Za vrijeme seksa ga snažno zgrabite za stražnjicu ili u nju čak zarinite nokte (ne presnažno). To će mu pružiti osjećaj da to što radi radi odlično, a to će ga samo još više uzbuditi.

16. Zavežite ga s bilo čime i zatim ga nadražujte sve dok više neće moći izdržati.

17.Dok je on gore, malo podignite svoju guzu. Tako će osjećaj penetracije biti intenzivniji, a osim toga će tako znati i da želite njegov buzdovan osjetiti u sebi sve do kraja.

Recite mu kako ste mokri, a zatim njegovu ruku položite na vaše međunožje, kako bi to i sam osjetio 

18. Neposredno prije nego doživi orgazam, zamolite ga da ga izvadi. A zatim ga orgazma dovedite oralnim seksom.

19. Prije nego se sagnete niže do njegovog penisa kako biste ga oralno zadovoljili, pogledajte ga najvragoljastijim pogledom što možete. To će mu dati osjećaj da stvar ne samo da tolerirate, nego i obožavate.

20. Za vrijeme misionarskog položaja stiskajte njegove mišiće na rukama. Tako će se osjećati snažnije i samopouzdanije.

21. Recite mu kako ste mokri, i zatim njegovu roku položite na vaše međunožje, tako da to i sam osjeti.

22. Za vrijeme mijenjanja položaja priuštite mu nekoliko sekundi oralnog seksa, i s vašim se bradavicama trljajte uz njegov penis.

23. Pišite s jezikom po cijelom njegovom tijelu, a on neka pogađa što ste napisali. Ako pravilno pogodi što ste napisali, morate napisano i ostvariti.

24. Nježno ljubite međicu i područje oko anusa. I tamo je mnoštvo završetaka živaca, koji donose ogromno zadovoljstvo.

25. Svucite gaćice i na neko ih vrijeme stavite u hladnjak. Zatim s njima milujte njegovo tijelo. Osjećaj hladnog donjeg rublja s mirisom po vama nevjerojatno će ga uspaliti.

Još više savjeta kako ga izludjeti u nastavku...

izvor:sexation.hr

muški imaju onu stvar viška, a one dvije manjka :D
Na vrh
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Zakeralo

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 13:28
25. Svucite gaćice i na neko ih vrijeme stavite u hladnjak. Zatim s njima milujte njegovo tijelo. Osjećaj hladnog donjeg rublja s mirisom po vama nevjerojatno će ga uspaliti.

ne znam kako ostali ali mene ovo ne uzbudjose heheehehehe
stvari se na hladnoci skupljaju

Ažurirao bubba ho-tep - 15.Listopad/Oct.2008 u 15:41

Na vrh
jecaDJ View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Dj Sexyglasić

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jecaDJ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 14:18
kikiriki,semenke,bobi štapici.....Embarrassed
Na vrh
jecaDJ View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Dj Sexyglasić

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jecaDJ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 14:43
Alma carice amazonki!
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 15:42
Originalno postovano od strane luka0037 luka0037 piše:

ne znam kako ostali ali mene ovo ne uzbudjose heheehehehe
stvari se na hladnoci skupljaju

Ni mene baš ne uzbuđuju hladne prljave gaće...

btw. slučajno stiso edit umjesto da te quotam Luka, poblesavio sam, već drugi put u tjedan dana mi se desilo.
Na vrh
jecaDJ View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Dj Sexyglasić

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jecaDJ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 15:46
bubba pa sta ti se desava?Neki problem?
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 15:47
Tresu mi se ruke kad vidim da je Jeca online...
Na vrh
jecaDJ View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Dj Sexyglasić

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jecaDJ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 15:52
LOL da bas!
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 15:59
kako ne, sad i slinim

Inače, ne znam za tebe, ali meni su ova tri pravila totalni pederluk, nikako me ne uzbuđuju:

23. Pišite s jezikom po cijelom njegovom tijelu, a on neka pogađa što ste napisali. Ako pravilno pogodi što ste napisali, morate napisano i ostvariti.

24. Nježno ljubite međicu i područje oko anusa. I tamo je mnoštvo završetaka živaca, koji donose ogromno zadovoljstvo.

Na vrh
syntax View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj syntax Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 16:23
Totalni pederluk?

Ovo mi liči na fazu 1, poricanje LOL
.:out of space:.
Na vrh
jecaDJ View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Dj Sexyglasić

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jecaDJ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 16:25
o pa gde si ti????????????
<nema ovde poricanja!
sve sama istina!
Na vrh
Blank View Drop Down
Translator
Translator

Onryō

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Blank Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 16:28
Citiraj 24. Nježno ljubite međicu i područje oko anusa. I tamo je mnoštvo završetaka živaca, koji donose ogromno zadovoljstvo.

Ahaha, i nadajte se da se nije prejeo Iceovog tetovca. LOL LOL LOL
...rot and assimilate...
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 16:31

Al sam se uspalio.
Na vrh
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Zakeralo

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 16:40
pazi to za tetovac sam hteo i ja da napisem ali   aj da ne budem sad ja prost

alma aj cenzurisi textove pre nego ih okacis zna se provuce neka glupost ovih kvazi strucnjaka

Na vrh
Blank View Drop Down
Translator
Translator

Onryō

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Blank Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 16:42
Sto prost? Kad "strucnjaci" mogu da lupetaju, mogu i ja. Tongue
...rot and assimilate...
Na vrh
sremac77 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sremac77 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2008 u 17:23
znate li kada je zena naj

Ažurirao sremac77 - 15.Listopad/Oct.2008 u 17:25
Na vrh
manjeZlo View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
evil

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj manjeZlo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2008 u 00:35
interesantno ali ne bih ja ovo pod 24
dala bih ti zivot, samo da ne umrem :D
Na vrh
bArCaFaN View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

FoLLoW tHe leAdeR

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bArCaFaN Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2008 u 01:59
smile115
deUs eSt hOMo
Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2008 u 03:27
Alma - nekrunisana kraljica seksa, još jednom je poentirala. Mada...i ja bih izbego ovo pod 24. Sve drugo dolazi u obzir.

Na vrh
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Zakeralo

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2008 u 03:37
ma da ko 25 bi ti se svidelo ajde bre a mozda bi   takodje cega u kombinaciji sa carapama dalo bas uzbudjujucu i ne ponovljivu ledenu svezinu .........ma sta ja ser............ meni i onako zbog devijacije ne radi nos ali sto ne volim zimocu pa to tije

e a kakicu moze da kisa kolko oce samo to kad ovlazi mogu ja da stezem kolko ocu al joj ne gine muzika tako da ja tu plocu ne bi slusao

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.