Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Yellowjackets (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Yellowjackets (2021)

Yellowjackets

Yellowjackets (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Žute jakne

Godina:

2021

Žanr:

drama, misterij, horor

Glavne uloge:

Christina Ricci
  >  Misty
Juliette Lewis
  >  Natalie
Melanie Lynskey
  >  Shauna Sheridan
Tawny Cypress
  >  Taissa
Mya Lowe
  >  Yellowjacket #1
Aiden Stoxx
  >  Sammy
Luciano Leroux
  >  Javi Martinez
Warren Kole
  >  Jeff Sadecki (Adult)
Samantha Hanratty
  >  Teen Misty
Alex Wyndham
  >  Kevyn (Adult)
Kevin Alves
  >  Teen Travis
Steven Krueger
  >  Ben Scott
Peter Gadiot
  >  Adam
Ella Purnell
  >  Jackie
Sophie Nélisse
  >  Teen Shauna

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Yellowjackets (2021)
    Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2022 u 00:19
Prvu sezonu prevodi mirha 👍
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 01:10
Bome, na jedvite jade završih pilot, baš mi je predaleko bezmalo sve, nije zgodno kada ni prva, po pravilu mahom produkcijski najpažljivije upakovana epizoda neke serije, ne uspeva da me ičime veže za likove a nije da ih fali ovde.  Priča mi je i manje bliska. Idem dalje, za svaki slučaj, možda krene kakvim meni interesantnijim putem, divljina možda izvadi donekle stvar.

Mirha, evo odgledah posle svih ovih godina konačno tvoj prevod Approve
Na vrh
toni-novak View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj toni-novak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2022 u 19:14
Meni je zanimljiva serija, daleko od toga da je dobra kao Lost, ali je zanimljiva i vrijedi pogledati.
Na vrh
Ana Thishpetana View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Poglavica Sela

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2022 u 17:14
Hvala Mirha za prvih pet,čista petica
    I ❤ SPAM
https://youtu.be/jxYtpv6UMmE
Na vrh
Dupla ljuta. View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dupla ljuta. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Sijecanj/Jan.2022 u 12:28
Odlicna!  Samo me zanima, hoce li biti prevedena do kraja?
Ako se desi nešto loše-piješ da zaboraviš,
ako se desi nešto lepo-piješ da proslaviš,
a ako se ništa ne dešava-piješ da bi se nešto dešavalo.
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2022 u 23:02
Fantastična serija! Kakav lud miks: drama, mystery, housewifey crime, teen drama, horror, adventure... I produkcija je vrhunska, ovo stvarno vrijedi pogledati.

Glavna prepreka serije je broj likova, zato mi je prva epizoda bila najslabija, dok su nas upoznali s glavnim likovima (u oba vremena) i bacili krme u službi misterije, nije ostalo prostora za nešto više, ali serija sa svakom epizodom postaje bolja, a kako je završila ne mogu da čekam sljedeću sezonu, siguran sam da će biti i bolja. Meni su finiši bitni i prezadovoljan sam.

Posebna stvar su dvije Misty, skidam kapu onima koji su bili zaduženi za dodjelu uloga.

9/10

Ne sjećam se ko je preporučio seriju na temi za preporuke... Hvala, preporučujem je i ja.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2022 u 23:12
Mene interesuje jel divergira ili konvergira radnja/likovi, druga sezona je navaljena za novembar/decembar 2022.
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2022 u 23:48
Vrlo čudno pitanje :)

Paralelno se prikazuju radnja nakon nesreće i sadašnjost (25 godina kasnije). U pošlosti su u divljini, zajedno, u sadašnjosti prvo vode odvojene živote pa se nađu, valjda tu konvergiraju. Sav rezultat boravka u divljini (npr. ko je sve preživio) se ne zna niti nakon prve sezone, tu ne mogu reći da radnja konvergira. Možda sam ti dao info koji tražiš, neam pojma :)
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2022 u 00:18
Originalno postovano od strane memich memich piše:

Vrlo čudno pitanje :)

Paralelno se prikazuju radnja nakon nesreće i sadašnjost (25 godina kasnije). U pošlosti su u divljini, zajedno, u sadašnjosti prvo vode odvojene živote pa se nađu, valjda tu konvergiraju. Sav rezultat boravka u divljini (npr. ko je sve preživio) se ne zna niti nakon prve sezone, tu ne mogu reći da radnja konvergira. Možda sam ti dao info koji tražiš, neam pojma :)

Hvala. U principu  lnteresuje me da li je ostavilo dosta pitanja o likovima i radnji, na to sam mislio.
Interesuje me posto sam pratio i pratim mnogo serija npr. bila je diskusija npr. za Lost, The Leftovers, Les revenants,Manifest, Servant, The 100, i mnoge pre toga,  pa onda neke sa istoka cija jedna epizoda traje skoro kao film npr hteo sam da pitam i za ovu noviju korejsku Vincenco (2021),  ili ima mnogo epizoda npr Nirvana in fire gde se ocekuje 3 sezona, pa se umorih, izgleda da cu se bazirati na mini serije i filmove.
Skinuo sam pa cu proceniti.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2022 u 12:51
Odgledao prve 4 epizode i nista specificno nisam video osim znaka i onih maski, i kad skidaju eto to moze da zaintrigira,i ljudskih osobina i naravno mora da ima uticaj jednog  lobija.

Tinejdzeri od njih se i ocekuje da budu neozbiljni ali bas onoliko npr u kuci ili malo pre toga.

Teze sam pohvatao npr. u Dark-u likove,

Lost bar na pocetku ima pricu sta je ostrvo uradilo, i ipak su zreli ljudi razlicitih profesija, pa moze iskustvo da se iskoristi u prezivljavanju i tim prvim trenucima.

Ne znam jeste miks, mozda je teze pohvatati jer su devojke istog uzrasta, ali to mi nije bio problem. Problem je sto me prve 4 epizode nisu zaintrigirale da nastavim, a nahvalise seriju , rekoh mozda ja tu nesto ne uocavam.

Ažurirao AlexDeLarge - 06.Veljaca/Feb.2022 u 12:59
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2022 u 18:27
Još si i dobar, ja nisam mogao drugu ili treću epizodu da privedem kraju, mada nije fer prema seriji jer se tek zahuhtava, no još bi manje bilo fer prema mojim nervima da se zlopatim ako mi, očito, ne ide. Ne vezujem se prosto za priču ni likove, sve drugo mi postaje nebitno. Toliko me je iznervirao pristup glumi, hajde ne baš šmira (a i sam lik) Juliette Lewis, koja kao iz crtanog filma da je ispala, da me je uz svu već nezainteresovanost oterala od serije. Volim je inače (kao i oca joj, to su specifični glumci) kao uostalom i što volim Melanie Lynskey, no džabe. 

Verujem da ima svojih vrednosti, nije memich nenormalan, niti kjovo ili ko je već preporučio seriju onomad, tek je meni ispada senzibilitet drugačije naštelovan ka ovakvom tipu serija i nemam živaca čekati na to da mi nešto tu profunkcioniše u ko zna pa kojoj epizodi. 
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2022 u 19:29
Mislim da nije ni Memich, ni Kjovo vec Cipriani u mislim preporucite mi seriju, ako se dobro secam.  Mene podseti na prvu na knjigu od Vilijema Goldinga Gospodar muva (mada konacno izdanje je pretrpelo dosta izmena, nesto sam i citao o tim izmenama) kao i ostale, ne secam se koju sam ekranizaciju gledao iz 1963 ili 1990.

Kad kazem nahvalise mislim u svetu. Naravno ne ulazim u Memich-ove utiske, sto bih to radio, uvek navodim da o ukusima i bojama ne treba raspravljati,

Nego i tamo se uporedjuje kao kombinacija Lost-a i Gospodara muva, i jos neka losija poredjenja, i da treba pricekati jer ima puno likova u pilot-u, pa kao da se pohvata ko je ko, a onda da je druga bolja, pa kako odmice da je maestralno odradjena.

Ažurirao AlexDeLarge - 06.Veljaca/Feb.2022 u 19:37
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2022 u 19:48
Dabome, o afinitetu i o senzibilitetu ili ukusu ne bi trebalo raspravljati, ja volim ukus mesa, ananasa, banane, sutlijaša, koha itd, nekada mi bude teško da zadržim to za sebe LOL no nije podložno raspravi LOLOko filmova, serija...na meni je tek da kažem kako deluje na mene šta već, nema se oko toga šta raspravljati, tako je-kako je i to je to.  

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.