Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Software
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Windows 10
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Windows 10

Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2015 u 15:14
Moj je 9926 i istice na 02 10 2015, zanima me koji noviji build je bolji? Kakav je ovaj:

Microsoft Windows 10 Pro Insider Preview 10125 (x86/x64)

postoji li noviji i bolji build i od ovog, da znam da li da skidam ovaj 10125 sa torrenta ili da skidam nesto bolje sa MSoft? Moze i direktan link na Pm.Wink

Ažurirao icemaher - 02.Lipanj/Jun.2015 u 15:15

Na vrh
Fokan View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2015 u 11:49

Windows 10 danas kreće u javnu distribuciju.

Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2015 u 12:38
Da vidimo i to čudo...

Nego čitam juče vest na jednom izuzetno posećenom portalu i autor teksta kao objašnjava novu "desetku", levo, desno, biće najbliža "sedmici", jer "osmica" nije ispunila očekivanja, pa je zato Microsoft i preskočio "devetku", tj naziv "9", kako bi novi OS što više udaljio od "osmice". wallbashAcaNholivud
Au bog te, rekoh, ubi se bajo bolje sam, nego da te ja ubijem.
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2015 u 17:44
Ja sam desetkom zadovoljan, super radi, brze se startuje, sve nekako brze otvara, odlicno.

Na vrh
Fokan View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Srpanj/Jul.2015 u 08:37
Originalno postovano od strane icemaher icemaher napisao:

Ja sam desetkom zadovoljan, super radi, brze se startuje, sve nekako brze otvara, odlicno.
Nadam se da Windows Loader by DAZ (aktualna verzija je 2.2.2) ne radi na 10-i jer se gnušam piratstva i srce mi se slama kada vidim koliko se ekipa iz Redmonda pati da bi nama omogućila ljepši svijet a neki se pojedinci ponašaju potpuno neprihvatljivo. Iako se bojim da će hakeri promptno reagirati i modificirati i prilagoditi svoj gnusni proizvod novom operativnom sustavu ako je to potrebno.
Nadam se da Vi, gospodine Icemaher, imate valjanu licencu za korištenje Windowsa 10 i da niste jedan od "onih".
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Srpanj/Jul.2015 u 12:59
Nemam nikakvu licencu nisam lud da placam, koristio sam dugo vreme Technical Preview, pa onda Insider preview, pa sam nadgradjivao windows 10 u sve novije buildove i tako dogurao do zadnji 10240 i sad mi je free jednu godinu od strane microsofta. Kad prodje jedna godina free, onda trazimo aktivatore ili vracamo se na sedmicu.LOL Svidja mi se sto mi bolje radi od sedmicu/osmicu a ipak je komp star 8 godina.

Na vrh
Fokan View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Srpanj/Jul.2015 u 12:27
Evo što sam ja radio uz jutarnju kavicu (na godišnjem): Otišao na stranicu https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 i skinuo "Media creation tool". Ima 32bit i 64bit verzija. Moji Windowsi 7 su 64bit pa sam verziju za taj OS i skinuo. Instalirao i pokrenuo. Mogu se skinuti sa Microsoftove stranice sve verzije 10-ke (Home i Pro, 32bit i 64bit, ENG i HR i svi ostali). Ovisno o propusnosti mreže download traje manje ili više. Meni je to išlo turbo brzo. Može se izabrati automatska instalacija, kreiranje bootabilnog USB-a ili ISO imidža. Ja sam odabrao ovo posljednje. Nešto malo preko 3GB.  Nisam siguran, jer sam neko vrijeme bio odsutan, ali mislim da je postupak trajao u dvije faze: samo skidanja datoteka i nakon toga kreiranja ISO fajla. Ispisuje postotke trenutnog procesa.  Sretno svima!

Ažurirao Fokan - 31.Srpanj/Jul.2015 u 13:43
Na vrh
Fokan View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2015 u 07:28
Windows 10 i privatnost. Temeljito proučiti.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2015 u 09:26
Hoće to biti u testu? LOL
Na vrh
Fokan View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2015 u 09:38
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 napisao:

Bit će to u NSA i svi će znati više o nama nego mi sami.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2015 u 09:54
Originalno postovano od strane Fokan Fokan napisao:

Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 napisao:

Bit će to u NSA i svi će znati više o nama nego mi sami.

ako znaju..... aj ih pitaj dal mi se više jede pizza ili burek sa sirom za doručak/ručak??? nešto sam neodlučnaLOLLOLLOL
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2015 u 13:49
To je trik pitanje. Svi znamo da doručkuješ brlju. LOL
Na vrh
Gledalica View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gledalica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2015 u 12:19
Pozdrav!

Zanima me kako da podesim da mi program "filmovi i tv" u Windows 10 učitava titlove.
Također mi ni Windows Media Player ne učitava titlove iako je podešeno na "uključeno, ako je raspoloživo".
Inače koristim BS player s kojim nemam problema oko titlova, pa ne znam da li da deinstaliram ovaj "filmovi i tv" ili je i taj upotrebljiv, samo ja ne znam kako.

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2015 u 12:23
Eto moraš malo pričekati dok dođe čika icemaher ili neki drugi član sajta koji koristi 10, većina nas nismo tako moderniSmile
Na vrh
prijatelj.v View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatelj.v Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2015 u 15:12
Movies & TV - ja sam pokusao da ovaj player "nateram" da povuce titlove ali bez uspeha...MS kao i zvanicni forumi za sada nista ne pisu o tome...mozda u neko dogledno vreme.Movies & TV je po defaultu vec instaliran - nema potrebe da ga deinstaliras (samo promeni podrazumevani - default player).
Za WMP treba da instaliras DirectVobSub (VSFilter) - trenutna verzija 2.41.322 :

Bez obzira koju verziju Win 10 koristis preuzmi i instaliraj 32 bit. VSFilter.Kako je ovo silent instalacija odmah - pred kraj instalacije cekiraj da ti otvori podesavanja - i podesi tamo za nasa slova : Arial-East Europe).
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2015 u 19:41
Problemi su u vezi Windows 10, a ne u vezi sajta, molim vas pripazite gde i sta pitate. Prebaceni postovi.
Meni bsplayer free radi bez problema(uz klite codec pack i coreavc za mkv), nemam potrebe od nikakvog plejera koji ide sa win 10.

Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2018 u 21:55
Dobra fora. Clap

Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2018 u 19:58
U nedelju mi bilo dosadno, rekoh, hajde da apdejtujem win 7 na win 10. Rečeno, učinjeno. Igrao se sa win cenerom 15  minuta, vratio na win 7.
MrDaky78
Na vrh
Fokan View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2018 u 22:27
Originalno postovano od strane MrDaky78 MrDaky78 napisao:

U nedelju mi bilo dosadno, rekoh, hajde da apdejtujem win 7 na win 10. Rečeno, učinjeno. Igrao se sa win cenerom 15  minuta, vratio na win 7.

Rek'o sam ja da će 7-ica biti novi XP i eto dokaza.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.