Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Wayward Pines (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Wayward Pines (2015)

Wayward Pines

Wayward Pines (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Wayward Pines

Godina:

2015

Žanr:

drama, misterij, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

60 min

Autor:

Chad Hodge

Glavne uloge:

Siobhan Fallon Hogan
  >  Arlene Moran
Hope Davis
  >  Megan Fisher
Shannyn Sossamon
  >  Theresa Burke
Tom Stevens
  >  Jason Higgins
Charlie Tahan
  >  Ben Burke
Melissa Leo
  >  Nurse Pam
Carla Gugino
  >  Kate Hewson
Matt Dillon
  >  Ethan Burke
Jason Patric
  >  Dr. Theo Yedlin
Djimon Hounsou
  >  CJ Mitchum
Toby Jones
  >  Dr. Jenkins
Nimrat Kaur
  >  Rebecca Yedlin
Christopher Meyer
  >  Mario
Josh Helman
  >  Xander Beck
Kacey Rohl
  >  Kerry Campbell

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2016 u 13:01
ja mislim da mi previše glupo poslalo u 3 epizodi prve sezone, tako da to napeto nisam doživjelaLOLLOL
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2016 u 13:07
Tebi ništa nije napeto ako se ne raznese pola grada.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2016 u 13:09
i to je nategnutoLOLLOL  ne stvarno mogu se ja nagutat svakakvih sranja da gledam, ali ovo mi bilo previšeLOLLOL
Na vrh
NemanjaMikser View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NemanjaMikser Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 16:54
Serija je odlična,da ne otkrivam sad,samo ću reći ne svidja mi se ono što su uradili na kraju prve sezone,pa je sad zamena u drugoj,znaju svi koji prate na šta mislim :) Ali svakako dobra serija.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Ožujak/Mar.2017 u 11:48
Kada sam počeo gledati ovu seriju nisam znao što očekivati, kao kod kinder jaja, možeš dobiti sranje a možeš dobiti super igračku. U ovom slučaju si dobio odličnu igračku! Meni osobno najveće ugodno iznenađenje u 2015 godini! Svakao bih je preporučio za pogledati!
Na vrh
stanko-bobinec View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stanko-bobinec Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Svibanj/May.2017 u 14:40
dobra priča isplati se pogledati..
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Svibanj/May.2017 u 15:10
Eto i ja ću komentirati.Prva sezona odlična,druga super odlična.Možda je ovo prava stvarnost koja nas čeka za kojih 50-ak godina.Super bogati igraju s našim životima kako ih volja,prema tome nije ovo možda ni toliki ZF koliko mi mislimo.Sve u svemu vrijedno gledanja i razmišljanja.
Everything is a joke !
Na vrh
dragan-nikolic-dzuda View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dragan-nikolic-dzuda Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Travanj/Apr.2019 u 10:13
Hoce li biti treca sezona?
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2019 u 16:39
Razočarenje. Toliko je u početku serija obećavala kad se Dilon osećao zarobljenim u mestu i bila je dobra atmosfera ali kad se pojaviše ona bića... Dobra glumačka ekipa ali...
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2019 u 16:46
Ja sam davno odgledao prvu epizodu i odustao od daljeg gledanja.Izgledalo mi ke kao cisti prosek.
Mozda sam "zgrijesio" pa cu otici u crkvu.
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2019 u 19:38
Originalno postovano od strane aleksayu aleksayu piše:

Ja sam davno odgledao prvu epizodu i odustao od daljeg gledanja.Izgledalo mi ke kao cisti prosek.
Mozda sam "zgrijesio" pa cu otici u crkvu.

Ako voliš misterije, obavezno odgledaj prvu sezonu.

Ako voliš sebe, ne gledaj dalje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.