Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uspjeh - Usp(j)ešno! (08.01.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Uspjeh - Usp(j)ešno! (08.01.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
mile-milic View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mile-milic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Uspjeh - Usp(j)ešno! (08.01.2019.)
    Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2019 u 14:02
Naivno. Daleko od lošeg, ali ne i dovoljno dobro. Pojedini likovi odlični i scenaristički i glumački, ali neki kao iz crtaća(Lujo Kralj). Posebno utisak kvari sam kraj sezone (ili serije). U svakom slučaju ima prostora za dalji napredak jer je serija pre svega produkcijski nedostižna za mnoge druge regionalne projekte.
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2019 u 14:19
Eh... IgaBiva jednom nešto pohvali i opet ne valja. LOL

Nisam stigao pogledati, osim što sam onda prelistao onu epizodu na netu i činilo se zanimljivo, pa namjerno nisam gledao dok ne objave sve. Evo prilike, pa otom potom. Wink

Ako može bar 1 korekcija u članku čisto tehničke prirode: "s ženom" treba pisati "sa ženom" (ne ide samo S ispred S, Š, Z, Š, mnom...)...
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2019 u 16:33
Thanks Baho, u žurbi...
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2019 u 16:56
Serija je dobra. Ima nekih malo vjerovatnih situacija.  Blanka mi je super lik :-) Kad kaže Harisu tipa … možda da mu pošalješ pismo :-) 
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2019 u 17:35
Ja sam prekinuo posle 5 minuta. Počeli mi porodično da gledamo seriju i kad se onaj lik pojavio kako mu se motka digla i kako hoće da ona njegova snimi onu nje stvar i da on gleda, a tek što je bilo 10 psovki u tih par minuta, bilo je... vozi brate, ovo se ne gleda. Sramota bre.
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
udarnik007 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj udarnik007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2019 u 18:26
Serija je nešto najbolje što je napravljeno na ovim prostorima. natrag poslije ovog jednostavno ne smijemo. Mora se samo naprijed!
Na vrh
BrankoP View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BrankoP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2019 u 12:45
Odgledao sam sve epizode. Prva epizoda je dobra i obećavala je dobru seriju ali su ostale srednja žalost. Serija će brzo pasti u zaborav. Puno više mi se sviđa "Besa"
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2019 u 16:18
Napokon da pročitam da neko a taj neko mogu biti samo Netlix ili u obom slučaju HBO, konačno se odluči za neki ex yu projekat. Slažem se što je neko ostavio u komentaru da bi se sad trebalo ići samo napred a ne nazad. Seriju nisam gledao, ali ću je odgledati, naravno. Da budem iskren, za USPJEH nisam ni znao, do danas. Takođe sam pročitao i komentar da je neko odustao nakon 5 minuta, ja na primer nemam baš toliku ekstremnu toleranciju da nakon 5 minuta procenim da je nešto nekvalitetno. Ne robujem od zapada ali zapad je zapad i pročitati HBO produkcija za neki ex yu projekat me i te kako obradovalo. Gledao sam u HBO produkciji i mađarsu seriju i češku mini seriju i rumunsku seriju i mini seriju... i sad eto konačno. Ja sam pohvalio kao prvu sezonu serije Ubice mog oca, ali zapravo, priznajem da sam sam sebe pokušao da zavaram. To nije dobro. Zaista se vidi da tu produkcijski dosta fali. A čim je tu HBO, zna se. A ne što je neko lepo napisao, barem smo u drugoj sezoni Ubice mog oca pošteđeni od ''sine 'il si jeo?'', ali zato u sezoni 2 je više puta prikazan VMA. Ubice mog oca je više za ubijanje vremena i za sarkazam. Recimo u istoj pomenutoj seriji, žele kao fol da provuku da popljuju novokomponovane prazilukoviće a zapravo ih veličaju. Barem moje mišljenje. A od narodnjaka se nije moglo ni tu pobeći, ko tu već sve peva Bešlić, Šaban, jedan od braće Matić,pa valjda sin ne znam da li od Bobe ili Brene, zaista i ne znam ni ko je ni šta je ta osoba, niti me zanima, ali kao što napisah, navodno se u Ubice mog oca napadaju ti prazilukovići a veličaju ih. I činjenica, Hrvatska nema narodnjake i Hrvatska teži da uhvati korak sa zapadom, dok Srbija i Bosna se više fokusiraju na narodnjake i rijalitije gde ima svega samo ne kvaliteta. Još jednom SVAKA ČAST ZA USPJEH-HBO.
Na vrh
mile-milic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj mile-milic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2019 u 16:24
Hrvatska nema narodnjake?!!?
A Tompson, Severina? Treba li još?
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2019 u 18:19
Pa ''brate'', imaju, ali... Tompson ''pali'' narod koji se fura na kao ''patriotizam'' ali izdaleka. On je nekakva hr verzija onog Lepog Miće iz rijalitija, pa ko se primia neka se prima. A Severinu i ne smatram pevačicom, naposletku došla je u...sa onim Kebinim sinom.... Ma naposletku NE BIH O TOME, jer Severina i njoj slični dobijaju dovoljno prostora po žutoj štampi i kič televizijama. Ovde smo da komentarišemo ono mnogo lepše a to je film, u ovom slučaju serija. Drago mi je da je HBO producent serije. Da je sreće pa da roditelji šalju svoju decu na časove glume, nego ih šalju da pevaju. Meni je recimo bitan Alen Liveric, odlicni glumac, a ne neka Severina ili Karleuša. Glogovac -R.i.P., tek kad se razboleo, je jedva dobio maleni prostor u novinama, koliko ne može da se živi od navodnih pevačica i pevača i od rijalitija. A meni iskreno se sviđa što HR želi u korak sa zapadom, kao što i napisah, iako je to copy zapada, pa neka je, kao npr. kuvarski show 3 2 1 kuhaj, bolje to nego rijaliti.... I još nešto, npr. igrači Dinama slušaju Cecu, fudbaleri reprezentacije Hrvatske su po povratku sa Svetskog u Rusiji slušali Mitra Mirića, a koliko mi se čini Ceca i Mitar Mirić nisu Hr. Ipak oni imaju nešto kao npr. ovo https://www.youtube.com/watch?v=B8m0_WoqiTo. Voleo bih neko da ovo okači kako treba. Pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.