Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - UEFA Nations League 2018/19
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

UEFA Nations League 2018/19

Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Korisnik
Poruka
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2018 u 03:04

Da, to jeste najbolje.

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2018 u 14:48
I ja se slazem sa tim nacinom bodovanja. Ako bi islo po slovima grupa, niko nista ne bi pogodio. Bilo bi mozda 3 poena na sve igrace.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2018 u 15:45
Bilo bi zanimljivo da bude još prognoza... Ali ima još vremena do žrijeba...
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2018 u 12:50
Zreb je sutra u podne.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2018 u 13:16
Dobro da si napomenuo... A bilo bi lijepo da se još neko pridruži. Praktično, ovo je čista sreća, ali nema veze. Igramo se.

Pravila:

Bodujemo ko je koliko ekipa pogodio po nositelju grupe.
Nema veze u koju grupu ćete staviti nositelja - gleda se ko je s njim u grupi nakon žrijeba.
Tj. Nije važno je li, npr. Portugal u grupi A, B, C ili D, nego koliko je ko ekipa pogodio s njim u grupi.
Primjera radi, ako pogodiš da je Grčka u grupi s Portugalom, a ostale ne pogodiš, dobio si 1 bod za tu grupu.
Tako za svih 10 nositelja, saberemo i to je to.

ROK: nedjelja, 2.12.2018. u 12:00 (do pred sam žrijeb)

Trenutne prognoze:

Originalno postovano od strane MetalikeOperiteKose MetalikeOperiteKose piše:

Švajcarska    Portugal        Holandija       Engleska         Belgija              Francuska    
Švedska        Ukrajina       Rusija            BiH                 Danska             Vels
Finska           Irska            Izrael            Norveška         Severna Irska   Slovačka
Gruzija          Litvanija       Grčka            Kipar               Rumunija         Mađarska
Jermenija      Moldavija      Belorusija      Makedonija      Farska Ostrva   JSP pod okupacijom
                                                                                                        San Marino

Španija            Italija            Hrvatska           Poljska
Češka              Austrija         Island               Nemačka 
Bugarska         Srbija            Turska              Škotska
Estonija           Slovenija       Crna Gora         Albanija
Luksemburg     Azerbejdžan   Kazahstan         Gibraltar
Lihtenštajn       Malta            Letonija            Andora

Originalno postovano od strane baho baho piše:

A: Portugal, Austrija, Srbija, Norveška, Makedonija
B: Holandija, Vels, Sj. Irska, Grčka, Azerbejdžan
C: Švicarska, Njemačka, Izrael, Livanija, Kazahstan
D: Engleska, BiH, Finska, Crna Gora, Armenija
E: Italija, Rusija, Norveška, Estonija, F. Otoci
F: Hrvatska, Ukrajina, Škotska, Albanija, Luksemburg, S. Marino
G: Francuska, Češka, Irska, Gruzija, Bjelorusija, Latvija
H: Poljska, Danska, Turska, Mađarska, Gibraltar, Andora
I: Belgija, Island, Slovačka, Rumunija, Kosovo, Lihtenštajn
J: Španija, Švedska, Bugarska, Slovenija, Moldavija, Malta

Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

A:  Švajcarska, Island, Srbija,  Gruzija, Gibraltar
    B:  Portugal, Ukrajina, Irska, Grčka, Belorusija
    C:  Holandija, Češka, S. Irska, Albanija, Moldavija
    D: Engleska, Švedska, Bugarska, Slovenija, F. Ostrva
    E:  Belgija, Rusija, Norveška, C. Gora, Makedonija
    F:  Francuska, Danska, Izrael, Mađarska, OT Kosovo, Malta
    G: Španija, BiH, Slovačka, Rumunija, Luksemburg, Letonija
    H: Italija, Austrija, Turska, Estonija, Azerbejdžan, Andora
     I: Hrvatska, Vels, Finska, Kipar, Kazahstan, S. Marino
     J: Poljska, Nemačka, Škotska, Litvanija, Jermenija, Lihtenštajn

Ažurirao baho - 01.Prosinac/Dec.2018 u 14:07
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2018 u 23:40
Da podsjetim...
Ima li još neko da bi se pridružio prognoziranju?

Izvlačenje sutra 12:00
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 12:59
Evo konačnih grupa:

Grupa A: Engleska, Češka, Bugarska, Crna Gora, Kosovo
Grupa B: Portugal, Ukrajina, Srbija, Litvanija, Luksemburg
Grupa C: Holandija, Njemačka, Sjeverna Irska, Estonija, Bjelorusija
Grupa D: Švicarska, Danska, Republika Irska, Gruzija, Gibraltar
Grupa E: Hrvatska, Vels, Slovačka, Mađarska, Azerbejdžan
Grupa F: Španija, Švedska, Norveška, Rumunija, Farska Ostrva, Malta
Grupa G: Poljska, Austrija, Izrael, Slovenija, Makedonija, Latvija
Grupa H: Francuska, Island, Turska, Albanija, Moldavija, Andora
Grupa I: Belgija, Rusija, Škotska, Kipar, Kazahstan, San Marino
Grupa J: Italija, BiH, Finska, Grčka, Armenija, Lihtenštajn

Treba sad uporediti i vidjeti ko je koliko pogodio...
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 13:22
Javite ako sam šta promašio... Ali i ako jesam vjerovano opet Mahoni pobjeđuje... LOL

Čestitam, rasturio si!Wink

4
Švajcarska    Portugal        Holandija       Engleska         Belgija              Francuska    
Švedska        Ukrajina       Rusija            BiH                 Danska             Vels
Finska           Irska            Izrael            Norveška         Severna Irska   Slovačka
Gruzija          Litvanija       Grčka            Kipar               Rumunija         Mađarska
Jermenija      Moldavija      Belorusija      Makedonija      Farska Ostrva   JSP pod okupacijom
                                                                                                         San Marino

Španija            Italija            Hrvatska           Poljska
Češka              Austrija         Island               Nemačka 
Bugarska         Srbija            Turska              Škotska
Estonija           Slovenija       Crna Gora         Albanija
Luksemburg     Azerbejdžan   Kazahstan         Gibraltar
Lihtenštajn       Malta            Letonija            Andora

Originalno postovano od strane baho baho piše:

6
A: Portugal, Austrija, Srbija, Norveška, Makedonija
B: Holandija, Vels, Sj. Irska, Grčka, Azerbejdžan
C: Švicarska, Njemačka, Izrael, Livanija, Kazahstan
D: Engleska, BiH, Finska, Crna Gora, Armenija
E: Italija, Rusija, Norveška, Estonija, F. Otoci
F: Hrvatska, Ukrajina, Škotska, Albanija, Luksemburg, S. Marino
G: Francuska, Češka, Irska, Gruzija, Bjelorusija, Latvija
H: Poljska, Danska, Turska, Mađarska, Gibraltar, Andora
I: Belgija, Island, Slovačka, Rumunija, Kosovo, Lihtenštajn
J: Španija, Švedska, Bugarska, Slovenija, Moldavija, Malta

8
    A:  Švajcarska, Island, Srbija,  Gruzija, Gibraltar
    B:  Portugal, Ukrajina, Irska, Grčka, Belorusija
    C:  Holandija, Češka, S. Irska, Albanija, Moldavija
    D: Engleska, Švedska, Bugarska, Slovenija, F. Ostrva
    E:  Belgija, Rusija, Norveška, C. Gora, Makedonija
    F:  Francuska, Danska, Izrael, Mađarska, OT Kosovo, Malta
    G: Španija, BiH, Slovačka, Rumunija, Luksemburg, Letonija
    H: Italija, Austrija, Turska, Estonija, Azerbejdžan, Andora
     I: Hrvatska, Vels, Finska, Kipar, Kazahstan, S. Marino
     J: Poljska, Nemačka, Škotska, Litvanija, Jermenija, Lihtenštajn
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 13:27
Što se tiče žreba ja sam relativno zadovoljan. Mislim da se sa Ukrajinom može igrati, a nekako očekujem da Portugal bude prvi u grupi. Ako se i omane, tu je popravni u vidu Liga Nacija završnog turnira, gde protivnici nisu Boga zna šta. Doduše, nije ni Srbija, pogotovo sa ovim partijskim diletantom na klupi.
Što se ostalih grupa tiče...
A grupa. Očekujem prolaz Engleske i Češke. Ovi ostali indijanci nemaju tu šta da traže.
C grupa. Holandija i Nemačka, naravno. Ostatak grupe je smešan u poređenju sa njima.
D grupa je možda i najneizvesnija. Švajcarska, Irska i Danska mogu podjednako da se nadaju nekom od prva tri mesta, mada su Švajcarci za nijansu u prednosti. Gruzija i Gibraltar, hvala na učešću.
E grupa. Hrvatska i Vels za prva dva mesta u grupi, a ko će gde završiti manje je bitno, jer oba vode na EURO. Slovačka i Mađarska, po meni, imaju nekog kvaliteta, ali ne dovoljno da bi ozbiljno ugrozili ove iznad. Možda im odgrizu koji bod. Azerbejdžan ko Azerbejdžan...oni došli 'nako...
F grupa. Španija bi trebalo da završi prva. Švedska u blagoj prednosti, ali mislim da Norveška i Rumunija imaju čemu da se nadaju. Ova dva nesretnika dole će igrati za čast i pretposlednje mesto u grupi.
G grupa. Po imenima "najslabija". Cenim Poljsku i Austriju za prolaz dalje. Ostatak može lako da završi na bilo kojoj poziciji od 3 do 6.
H grupa. Francuska bez premca, a za drugo mesto Island i Turska. Blagu prednost bih dao Turskoj. Čini mi se da je Island prošao vrhunac i da je u sve većem padu.
I grupa. Belgija broj 1, Rusija i Škotska za broj 2. Tu svašta može biti.
J grupa. Italija jeste jadna i pomalo bedna, ali ih ipak očekujem na mestu broj 1. Mesto broj 2, BiH i Grčka. Prednost za BiH, pre svega na psihološkom planu, zbog poslednjih rezultata. Kod Grčke je to nekako u suprotnom smeru. Finska zalutala u šešir broj 3, u skladu sa tim će joj biti i rezultati.

Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 13:28
I čestitam pobedniku.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 13:48
Ovo sam pisao nezavisno od komentara od Metalike...

Grupa A: Engleska, Češka, Bugarska, Crna Gora, Kosovo

Ovdje je Engleska izraziti favorit
Za drugo mjesto bi moglo biti svašta. Mislim da su čak svi ostali favoriti, ako im se poklopi.

Grupa B: Portugal, Ukrajina, Srbija, Litvanija, Luksemburg

Isto za 1. mjesto: Portugal izraziti favorit, ali mogao bi izgubiti i koji bod u Ukrajini i Srbiji. Kako god, bilo bi čudo da se ne plasiraju.
Da je neko drugi na klupi Srbije, rekao bih da će Srbija bez problema riješiti Ukrajinu i preoteti joj bar 2. mjesto ili čak pucati na prvo.
Ipak se nadam da će se to dogoditi. Vidjet ćemo.
Kako god, prednost im je što su već osigurali onaj baraž, pa možda je pritisak manji.

Grupa C: Holandija, Njemačka, Sjeverna Irska, Estonija, Bjelorusija

Veselo, opet Holanđani i Švabe.
E sad, birajte: 1. Holandija, 2. Njemačka ili 1. Njemačka, 2. Holandija.
Mislim da to čak više zavisi od Švaba i toga hoće li se vratiti.
Ostali teško da imaju neke šanse.

Grupa D: Švicarska, Danska, Republika Irska, Gruzija, Gibraltar

A ne bi me čudilo da Danska nekako dođe i do 1. mjesta. Ali ipak Švicarska je ovdje izraziti favorit.
Eventualno Irska može nešto zagužvati. Ali male su šanse da završe na nekom drugom osim 3. mjesta.

Grupa E: Hrvatska, Vels, Slovačka, Mađarska, Azerbejdžan

Vels nije što je bio. To se vidjelo u ovoj ligi.
Slovačka nije tako loša.
Tako da.
1. Hrvatska
2. Vels ili Slovačka

Grupa F: Španija, Švedska, Norveška, Rumunija, Farska Ostrva, Malta

1. Španija - nemam dileme uopšte
2. Švedska, ali nisu još Norvežani i Rumuni rekli sve. Tako da bi ovdje moglo biti iznenađenja.

Grupa G: Poljska, Austrija, Izrael, Slovenija, Makedonija, Latvija

Poljska je odlično prošla. Ne bi trebala imati većih problema. Možda izgubi neki bod. Ali mislim da niko nije dovoljno dobar da im otme 1. mjesto.
Austrija jeste favorit za 2. mjesto. Ali pokušat će i ostali nešto napraviti.
Makedonija možda može igrati opuštenije zbog onog osiguranog baraža. Može li ovdje napraviti nešto više? Vidjet ćemo. Ali skoro sam uvjeren da neće završiti na 5. mjestu

Grupa H: Francuska, Island, Turska, Albanija, Moldavija, Andora

1. Francuska - ne znam ima li iko da misli drugačije.
Mislim da Islan polako pada i da je čak Turska veći favoriti za 2. mjesto. Možda čak uspiju otkinuti i neki bod Francuzima.

Grupa I: Belgija, Rusija, Škotska, Kipar, Kazahstan, San Marino

1. Belgija
2. Rusija
idemo dalje...

Grupa J: Italija, BiH, Finska, Grčka, Armenija, Lihtenštajn

Bem ti Grčku... Stalno oni... Ali valjda smo sad ipak dovoljno bolji.
Jasno, Italija favorit, ali nećemo tu imati pardona.
Finci nisu bogzna šta, ali bi mogli napraviti problema nekome. Kome, to ćemo vidjeti. Što se mene tiče, Talijanima i Grcima...
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 14:01
Zanimljivo da ste vas 2 pogodili samo po 1 iz zadnjeg šešira, a ja 2.
Nekako je tu vjerovatnoća bila veća (jer je njih 5 moglo doći samo kod 6 nositelja, dok su ostali mogli završiti bilo gdje). To nam je nekako kao bonus poeni.
Hoću reći, samim time je Mahonijeva prognoza upečatljivija. Pogodio je 7 od 40 ovih koji su mogli završiti bilo gdje, dok sam ja samo 4, a Metalac 3... Smile

Šteta što još neko nije odvojio vremena. Bilo bi zanimljivije.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 19:18
E da, izvlačenje parova polufinala (Holandija, Švicarska, Portugal, Engleska) je sutra u 14:30 u Dublinu.

Termini finalnog turnira:
5. 6. 2019. - oba polufinala
9. 6. 2019. - utakmica za 3. mjesto i finale

Turnir se igra u Portugalu.

O grupama za kvalifikacije je bolje u odgovarajućoj temi... Kopirao sam naše komentare tamo.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 19:47

Što se tiče žreba ja sam relativno zadovoljan. Mislim da se sa Ukrajinom može igrati, a nekako očekujem da Portugal bude prvi u grupi. Ako se i omane, tu je popravni u vidu Liga Nacija završnog turnira, gde protivnici nisu Boga zna šta. Doduše, nije ni Srbija, pogotovo sa ovim partijskim diletantom na klupi.

Ja nekako i nisam. Mani ligu nacija. Istina, lagano može da se igra sa svima iz naše grupe, ali lagano može i da se pukne. Mislim isključivo na mentalitet srpske ekipe. Čak mislim da i nova stvar dodata da nas uljuljka u gluposti. Biće ono"...pa dobro, nismo se kvalifikovali, ali imamo još....". Tako ona konjina od košarkaškog selektora računao, pa nam ostala samo jedna utakmica da odlučuje o neigranju na svet. prvenstvu. Mislim, nema veze, daj Bože da grešim, ali nama je svaka ekipa iz evrope potencijalna kobna greška i saplitanje. Među nama, čekam grupe za sledeću ligu nacija, pa ćemo da vidimo šta smo i gde smo, a ove kvalifikacije ako ne prođemo sa gomilom igrača koji igraju po "jakim" ligama možemo samo da svedemo račun i odemo u drvoseče.

P.S. Kakvo čestitanje, ovo smo gledali ko će da ima više sreće. LOL

Ko kad igramo loto. LOL  'Tela me loptica. LOL  

Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 20:50

Ja nekako i nisam. Mani ligu nacija. Istina, lagano može da se igra sa svima iz naše grupe, ali lagano može i da se pukne. Mislim isključivo na mentalitet srpske ekipe. Čak mislim da i nova stvar dodata da nas uljuljka u gluposti. Biće ono"...pa dobro, nismo se kvalifikovali, ali imamo još....". Tako ona konjina od košarkaškog selektora računao, pa nam ostala samo jedna utakmica da odlučuje o neigranju na svet. prvenstvu. Mislim, nema veze, daj Bože da grešim, ali nama je svaka ekipa iz evrope potencijalna kobna greška i saplitanje. Među nama, čekam grupe za sledeću ligu nacija, pa ćemo da vidimo šta smo i gde smo, a ove kvalifikacije ako ne prođemo sa gomilom igrača koji igraju po "jakim" ligama možemo samo da svedemo račun i odemo u drvoseče.

P.S. Kakvo čestitanje, ovo smo gledali ko će da ima više sreće. LOL

Ko kad igramo loto. LOL  'Tela me loptica. LOL  

Ja to kažem kao navijač. Naravno da igrači ne smeju razmišljati na taj način.
Ukrajina nije bauk. Oni su po kvalitetu slabiji od nas. Problem je što nama neke druge stvari umanjuju taj kvalitet i to može da nas košta. Da je to normalno u glavama, nema razloga ni da se Portugal ne tuče u Beogradu. Ovako, ko zna... A i "Selektor" me brine.  Takođe, Litvanije (odnosno, nas samih protiv njih) se treba čuvati, pogotovo tamo. Tukli smo ih par puta, da ne bude "kako ćemo, lako ćemo", pa onda "izvin'te, nismo znali".
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 21:21

Pazi, potpuno si u pravu, nema greške. Ja sam isto navijač i to odan. 

Ovo što sam napisao se događalo i to redovno, ali mi ne smemo da "zaboravimo". Koliko god "elitaši" ponavljali kao papagaji da mi ne bi trebali ni da komentarišemo, šta više i da ne postojimo, smatram da treba iznova i iznova iznositi zapažanja. Lično, voleo bih da grešim, ali naterali su me da sve ponovim o igri, da se prisetim svačega i što se više prisećam to mi je gore. Ništa pod milim Bogom ne znači to da sam "pogodio" ekipu ili taktiku ako izgubimo. Niti je zavisilo od mene niti će.

Jednostavno mi se nakupe emocije i onda pokušavam da se vežem za ono što sam naučio o taktici igre, što su uostalom i oni učili i čitali i da izbegnem pljuvanje i vređanje. Čak sam dva puta iznosio i sastave i taktiku unapred da ne bude da se pojavljujem kad se sve završi.

Potpuno si u pravu za protivnike, ne za ukarjince, već za nosioca, za portugal. Niti smo slabiji po imenima niti po znanju, znači, zašto ne bi bili prvi? Verujem da po mogućnostima ne zaostajemo za portugalom. I tu se završava priča o mogućnostima i nastupa priča o primadonama. Eto, ljajić je dokazao da može solidno da odigra kada ima svoju poziciju u timu i kada nema tadića koji igra na svim pozicijama. Zašto ne igra tako napolju? Zato što to nije dozvoljeno samom taktikom igre. Čak šta više, svi normalni bi izbegavali takvu soluciju. Niko drugi i nema takvog "all around" igrača kao mi, iliti "devojku za sve".LOL

Uostalom, videćemo. LOL 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.