Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - UEFA Nations League 2018/19
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

UEFA Nations League 2018/19

Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
baho View Drop Down
Translator
Translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2018 u 02:19
Sutra, tj. danas kalendarski

A1
20:45 Holandija - Njemačka

1. Francuska 2 1 1 0 2:1 4
2. Njemačka 1 0 1 0 0:0 1
3. Holandija 1 0 0 1 1:2 0

Teško je ovdje pogoditi... Ipak, Njemačka favorit.
Tip: 2 (ev. X)

B1
15:00 Slovačka - Češka

1. Ukrajina 2 2 0 0 3:1 6
2. Češka 1 0 0 1 1:2 0
3. Slovačka 1 0 0 1 0:1 0

Ne znam jesu li Česi i Slovaci ikad igrali zvanično. Ali sigurno se poznaju bolje međusobno, nego što poznaju ikog drugog.
Uvijek su nekako Česi važili kao jači. Ali Slovaci igraju dobar nogomet u zadnje vrijeme. Ovo je nešto slično kao Srbija i Crna gora, možda. Zato bih ipak stavio na favorita. Iako se ne bih kladio (sve moguće):
Tip: 2

B4
20:45 Irska - Danska

1. Danska 1 1 0 0 2:0 3
2. Wales 2 1 0 1 4:3 3
3. Irska 1 0 0 1 1:4 0

Nisu loši Irci. Ali ipak mislim da Danska odnosi bodove.
TiP: 2 (ev. X)

C3
18:00 Norveška - Slovenija
20:45 Bugarska - Kipar

1. Bugarska 2 2 0 0 3:1 6
2. Norveška 2 1 0 1 2:1 3
3. Kipar 2 1 0 1 2:3 3
4. Slovenija 2 0 0 2 2:4 0

Nije Slovenija tako loša kako tabela govori. Meni su ovo negdje sve ekipe slične kvalitete, osim možda Bugarske koja je za dlaku bolja. Mada je Kipar uvijek neugodan, mislim da ih Bugari neće potcijeniti.
Neka bude:
NOR - SLO: 2
BUG - KIP: 1

D
18:00 Gruzija - Andora
18:00 Latvija - Kazahstan

1. Gruzija 2 2 0 0 3:0 6
2. Andora 2 0 2 0 1:1 2
3. Latvija 2 0 1 1 0:1 1
4. Kazahstan 2 0 1 1 1:3 1

Za prvu nemam dileme ko će pobijediti - Gruzija. Iako je Andora uspjela otkinuti bodove ovima dvoma, mislim da je to bilo to.
U drugoj može biti svašta. Ali ću staviti nerješeno kao kompromisno rješenje.
GRU - AND: 1
LAT - KAZ: X

D4
18:00 Armenija - Gibraltar
20:45 Makedonija - Lihtenštajn

1. Makedonija 2 2 0 0 4:0 6
2. Lihtenštajn 2 1 0 1 3:2 3
3. Armenija 2 1 0 1 2:3 3
4. Gibraltar 2 0 0 2 0:4 0
Gubraltar se nada da bi mogao dati go. Ko zna. Ali će izgubiti osim ako svi Armenci ne polome noge ili ne naprave neku drugu glupost.
Lihtenštajn jeste iznad tog donjeg razreda reprezentacija, ali ipak ne vjerujem da ima šanse u Makedoniji.
ARM - GIB: 1
MAK - LIH: 1
Na vrh
CRAZY SRBIN View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CRAZY SRBIN Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2018 u 06:12
Citiraj Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2018 u 22:43
Slovenija
A njih sam najmanje pratio. Ali su me iznenadili porazi od Bugara i Kiprana. Čak više od Bugara.
Jeste da Bugari uvijek važe kao neko ko može iznenaditi, ali sam mislio da će ih Slovenci kod kuće nekako dobiti.
Kiprani me zapravo nisu iznenadili. Jer sjećam ih se da su bili kobni i po BiH i da je jako teško igrati protiv njih. A to je grčki nogomet. Čak su možda trenutno i bolji od Grka u tome.

Druze zaobiđi Sloveniju u sirokom krugu! Slovenija nemoze sada ni San Marino da pobedi u ovakvom sastavu bez pola glavnih igraca koji bojkotuju da igraju. Stavi fix 1 na Norvesku da ce pobediti sa tri gola razlike. Slovenija nije nikada bila toliko slaba koliko je sada. A jos imaju majmuna za trenera koji pojma nema o futbalu. I neki igraci namerno prave greske i gube utakmice samo da izbace ovog trenera jer posle nove godine dolazi Matjaz Kek i prvi golman Jan Oblak-koji sada odbija igrati za reprezentaciju sve dok se ne izbaci sadasnji selektor. A i Bugarska bi isto trebala biti fix 1 jer oni su ipak favoriti za osvajanje prvog mesta u ovoj grupi. Pozdrav iz SLO.

CRAZY SRBIN PRODUCTION
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2018 u 19:23
Sry, ne vidjeh prije...

Ma ne kladim se ja... ali vidim da si u pravu... Slovenija gubi.
Da, Bugarska je favoriti. Rekoh to...

Češka dobila Slovačku u gostima... i to sam pretpostavio...

Gibraltar vodi u Armeniji!!! TongueTongue Ovo je valjda za anale... A tek ako pobijede...
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2018 u 19:43

Rumunija - Srbija 0:0

Šta reći, a ne zaplakati. Sa igračem više selektor nije uveo prijovića da pojača napad. 'Ajde što tadića nije zamenio i uveo nekog ko može nešto i da uradi, ali ne iskoristiti situaciju da pojačaš napad kad možeš, pa ebiga, valjda tako treba.

Čisto radi podsetnika: Nije gostujuća ekipa "uspešna" ako ostvari nerešeni rezultat, već ekipa  koja se sa igračem manje uspešno odupre protivniku. Dead

Ažurirao mahoni - 14.Listopad/Oct.2018 u 19:51
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2018 u 19:49
Ja čekam utakmicu od 20:45h...      Izgleda da nisam ništa propustio.    
Kakvog imamo (podobnog) selektora - super je i remi.    
Legio VII Claudia - Pia Fidelis
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2018 u 19:55
A nisam izbacio današnje parove... nisam imao kad...

Ma ja upalio TV, kontam da vidim kraj... Čuo na radiju igraju (isto sam kontao kao i Danilo), kad ono ona završna statistika...
Dobro je jedino što nisam ništa propustio izgleda...
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2018 u 20:00

Ma, baho, smešno da se stalno ponavljam. evo, radonjić sa levim bekom čini levu stranu baš opasnijom. Stalno nas koči srednjak napred. Kada i prođe nema rezultata.Ovog puta je uspeo da promaši i penal. Zšato nije mitrović šutirao? Pošto je ipak uveo radonjića i video da ide leva strana, onda je trebao da uvede i prijovića, ako je mislio da pobedi. 

Ne vidim uspeh ako su 45 min rumuni igrali sa igračem manje.

Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2018 u 20:07
Ma jasno mi je...
Ne da su trebali pobijediti, nego satrati ih u tih 45 minuta. Jer realno, rijetko koja ekipa s 10 igrača može puno misliti o napadu, tako da moraš gurnuti maksimalno naprijed.
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2018 u 20:08
Malo sam virkao na Ruse i Turke... Nisu loši Turci, ali Rusi definitivno rastu.
Grupu vjerovatno dobijaju, a u kvalifikacijama bi tek mogli doći do maksimuma.
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2018 u 21:30
Crna Gora izgleda ovo lagano rješava... Srećom po njih, uspjeli su rano zabiti prvi, a drugi je nekako logično slijedio...
Oh, evo i penal... ruka, čini mi se...

Poljaci i Talijani igraju za Portugal, izgleda... 0:0

P.S. CG definitivno riješili... 3:0 iz penala.
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2018 u 20:37
Počinju uskoro:

Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2018 u 21:17
1:0 za BiH trenutno, ali sudija poništi fantastičan go, gdje nije bilo govora o ofsajdu...
Nekoliko sumnjivih odluka.
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2018 u 21:39
šta je Špancima? gube 3:0...
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2018 u 22:17
Originalno postovano od strane baho baho piše:

Možda je neki Englez uplatio 5 miliona evra...    
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2018 u 22:43
Svašta je moguće... Smile

A završi BiH 2:0, max. 9 bodova... Protiv Austrije dovoljno neriješeno i baš nas briga kako će igrati zadnje kolo...
Moglo je i bolje, mada je BiH bila bolja, ako se izuzme jedan kraći period od 10-tak minuta, kad su krenuli na sve i ništa.
Mogla se i sreća okrenuti. 3 stative su Irci pogodili. Što je valjda kuriozitet. Odbranio je i Šehić 2-3 direktna udarca.
Napominjem, Finski sudci su prilično neuravnoteženo sudili na štetu BiH, što se srećom nije odrazilo na rezultat. A sve bi rekli da su fini.

Oba gola Džeko, kao i onaj poništeni, ali je Pjanić po mom mišljenju igrač utakmice. Bukvalno su mu lopte imale oči...

Kako god, ja zadovoljan. Jer u svakoj utakmici vidim napredak. Mislim da smo čak 9 utakmica zaredom neporaženi i primamo jako malo golova. A sve to otkad je Prosinečki tu. Izgubio je samo 1 (i to Meksiko ili tako nešto, čini mi se).
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2018 u 23:22
Prosinečki je car. Svaka čast reprzentaciji BiH.
Biće BiH na sledećem velikom takmičenju vrlo verovatno.
Na osnovu do sada viđenog.
Na EP 2020.       
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2018 u 23:34
Vrlo ozbiljno je ovo shvatio... Ne samo da je uspješan, nego baš gradi ekipu.
Uspio je čak i afirmirati neke igrače na faličnim pozicijama.
A Austrija da bi bila prva mora pobijediti obje naredne utakmice, Sj. Irsku i BiH i to s ukupno najmanje +4 gol razlikom.
Osim toga, ova Sj. Irska je zaslužila da osvoji barem 1 bod, pa je moguće da se sve riješi u sljedećem kolu (ipak je zadnje kolo Austrija - BiH), tj. da Sj. Irska pobijedi ili bude neriješeno. A ako pobijede mogu možda i ostati u ligi B na štetu Austrije.
Osim toga, ovo je dobro za FIFA rang listu. BiH je bila 21. kad se uzmu samo repke iz UEFA (btw. Srbija odmah iza). To je bilo prije ovog kruga, tako da sigurno ide prema gore. Važno je biti među prvih 20, jer si onda u 1. ili 2. šeširu na žrijebanju za kvalifikacije.

Ima on tu još dosta posla, ali je definitivno na dobrom putu. I bez obzira ko šta rekao za ovo takmičenje, nama, a i njemu je korisno.
Osim toga, ako se slučajno pokliznemo u kvalifikacijama, s 1. mjestom bi nas čekalo to zagarantirano doigravanje. Ali mislim da bi s ovakvom igrom mogli biti makar 2. u bilo kojoj grupi.

Pregledao sam kratki pregled Španija-Engleska... A čini se da su Španci dali gas u drugom poluvremenu, ali to ipak nije bilo dovoljno. Kako god, meni je to senzacija da je Engleska dobila tamo. Tj. da je iko pobijedio tamo.

Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2018 u 00:16
Originalno postovano od strane Danilo-Naissus Danilo-Naissus piše:

Originalno postovano od strane baho baho piše:

Možda je neki Englez uplatio 5 miliona evra...    

Ma, ništa, samo bi hrvatska morala da dobije engleze

tamo sa 4:0 da bi ostala tu gde jeste.

Mislim da je u pitanju koloteralna šteta.(iliti nameštaljka)

Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2018 u 19:52
Danas

A

FRA. - NJEM.

B
IRSKA - VELS
UKR. - ČEŠKA

C
NOR. - BUG.
SLO. - KIPAR

D
KAZ. - AND.
ARM. - MKD.
GIBR. - LIHT.
LAT. - GRUZ.

Kazahstan je već dobio 4:1
A Makedonija gubi 3:0, prvi prosuti bodovi.

Nijemci se moraju vaditi na svjetskom šampionu... Smile

Česi će pokušati vratiti domaći poraz da ostanu u igri za 1. mjesto.
Vels juri Dance i pokušat će u komšiluku (odmah susjedni otok) odnijeti bodove...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.