Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - UEFA Nations League 2018/19
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

UEFA Nations League 2018/19

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
Korisnik
Poruka
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2018 u 23:00
Da, zapravo i ja tako mislim.
Nisam to "navikli" tako dobro objasnio. Nekad smo se (mislim na igrače) dodatrno nervirali na svaku takvu odluku, pa bi se to prilično odrazilo na igru. Kad je riječ o BiH, kad igra ona najjača ekipa, skoro niko više ne nasjeda tako lako na to. Valjda iskustvo. Mada je malo falilo onom malom Čiviću (broj 2) da mu se to dogodi. Valjda su ga ovi iskusniji doveli koliko-toliko u red.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2018 u 23:47
Koliko vidim, rađa se nova velesila - Luksemburg. Imaju i klub u Europa ligi.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2018 u 10:46
Meni je ova LP za nacije opravdala postojanje iz nekoliko razloga: prvo i prvo čekaš dugo kvalifikaije i malo je pravih tekmi repki, zatim podijeljeno je po jakosnim skupinama ( u LP gdjekad uleti Dinamo Zg i fasuje pošteno od sviju...LOL), treće i najvažnije, ono što sam uspio odgledati su dobre utakmice i puni stadioni. Ima i mrkva ( penjanje po skupinama i kvalifikacije za EP ). Zatim možeš ipak promovirati neke odlične mlađe igrače kao što je Švica učinila sa desnim bočnim Kevinom Mbabuom, odličnom zamjenom za Lichsteinnera.Cool
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2018 u 16:27

Po meni dobro je i za sudije. Valjda će da budu bolje posle jačih utakmica. LE i LŠ sudi relativno mali broj sudija, a ovo je prilika da sude van svojih liga, pa očekujem da će valjda da budu bolji. LOL

Čini mi se da je samo italijanima sviran nepostojeći penal. Da li je bilo još odluka koje su značajno menjale tok neke od utakmica? Nisam primetio.

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Rujan/Sep.2018 u 23:06

Srbija - Rumunija   2 : 2

Sada sam i zvanično za smenu selektora. Godinama unazad slušam istu priču, a u stvari ta gomila igrača sredine napred, tj. zvezda i zvezdica najlošije i najslabije igra. Slušam priču o odbrani, o kontrama i kako su igrači odbrane (samo) krivi, a sredina gubi loptu na polovini terena. Ma, 'ajde, mora da je tako. Uvodi kostića kao osveženje? Šta da osveži? Gubljenje lopte? Snešno. Šta je selektor čekao sa sergejom i ljajićem ? Da se u nekom trenutku"obože" i počnu da igraju?

Rodić je po priči do pre neki dan neiskusan, a više pasova je imao od svih igrača sredine, a da o veljkoviću ne pričamo. Dečko se dve utakmice ubi po terenu, čak je i penal bio nad njim. Ostavljali su ga samog, niko nije udvajao, jer su ostajali na sredini gde su i gubili lopte. Verovatno će sad da napadnu rukavinu, a čovek odigrao dobar meč. Jeste mu lopta prošla tik pored noge, ali je i golmanu pored ruku. Pa šta? Oni su krivi? Ma, sigurno. Ovi ostali su super.

Hvala Bogu na mitroviću. Zahvaljujući njemu večeras rumuni nisu slavili. Čuo sam od nekog od igrača pri izjavi da su rumuni srećni, jer su nadigrani. Pa, smešno.

Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Rujan/Sep.2018 u 23:27
I ja htjedoh nešto napisati u smislu da reprezentacija Srbije nije niša promijenila u odnosu na dosadašnju igru i da je možda igra bila i gora. Ali znao sam da ćeš ti nešto o tome.
Da, Mitrović ih ne može nadavati, koliko ovi mogu primiti - tako bih ja nekako ukratko opisao utakmicu.

Istina da Rumuni nisu neka nogometna sila i da im igrači pojedinačno ne vrijede bogzna šta, ali oni su odigrali svoju igru. To što su se 2 puta vraćali (bez obzira kako) pokazuje da se nisu nimalo prepali i da su znali šta žele.

Mislim, nije moja stvar - ono, oduvijek je svaki nogometni savez nacionalno pitanje - a očito da FSS generalno nema podršku nacije - pa bi vjerovatno jedino rješenje bilo da se kompletan izmijeni, uključujući i selektora.

Što je najgore, možda se ništa ne promijeni, a nekako se provuku kroz ovo i kažu da su bili uspješn  u Ligi Nacija.

Ostale utakmice nisam pratio, ali vidim Portugal pobijedio Italiju i Turska Švedsku.
Italija već sad u teškoj situaciji. Turska se malo izvadila, nakon onog s Rusima.

Sutra je vjerovatno najanimljiviji sudar Hrvatske i Španije. I teško je išta prognozirati. Jasno da bih volio da Hrvatska pobijedi.
Ali u isto vrijeme mi igra BiH protiv Austrije. Ipak je na Bilinom Polju (Zenica), a ne na Grbavici (kriv je komentator koji me je naveo da to pomislim Tongue), ali to je vjerovatno i bolje.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 14:23
Ne znam kakvo je stanje u komšiluku, ali sramorta je da državna televizija (RTS) ne prenosi utakmice reprzentacije Srbije kada igra na svom terenu. Valda nemaju para da obezbede prenos na stadionu u Beogradu ili tehniku ili ljudstvo... Ili volju, želju,... Zna se kako se sada uredno preko EPS-a / računa za struju redovno puni kasa RTS-a tako da je verovatno nisu pare u pitanju...

Ps.doduše tu je Radio Beograd... mada i oni rekoše da je na tribinama 25.000 gledalaca a na TV-u i na internet stranama dnevnih novina se vide (polu)prazne tribine a novinari dnevnih novina tvrde da je bilo do 15.000 ljudi, a oficijalni spiker na stadionu je rekao da je "Tačan broj prisutnih (saopšten je pred kraj meča) :15.496".

Za utakmice CZ u LŠ već vidim(o) kampanju MTS-a u medijima. Znači Arena sport. Iako je i to FK pod državnom upravom tj. nije privatizovan niti će ikada biti.

Što se tiče utakmice, Srbija je odigrala najbolje što je umela i znala sa ovim fudbalerima na terenu. Mislim da su svi dali svoj "maximum" i da ne treba očekivati više od njih. Realno. A u vezi selektora, ne znam njegovo iskustvo i znanje kao trenera i selektora. Verujem da imamo mnogo veći i bolji fond fudbalskih trenera, svetski priznatih i dokazanih u svojoj profesiji. A ako grešim, dovedite nekoga sa strane ko zna svoj posao.      

Očigledno je da su naredna dva gostovanja u CG i ROM ključna. Nadam se da će biti nekih promena do tada. Ali, iskreno, ne verujem. Teraćemo do kraja ovako makar bili i treći u grupi.     
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 15:08

ma, bolesna je i sama ideja ovakvog postavljanja igre. Čitao sam komentare ljudi i shvatam da je badava dok se nešto i ne nauči o fudbalu. Ima čak jedan koji glasi "ko je veljković?". U odbrani max. ima 4 igrača, ako je postavka 2 štopera i 2 beka. Ako naši bekovi redovno (MORAJU) učestvuju u napadačkim akcijama za nepoverovati je da svi misle da moraju jedini da igraju odbranu. U našoj sredini terene je najčešće(verovali ili ne) 5 igrača koji ama baš ničemu ne služe. Ne razigravaju napad i ne pomažu napadačima, a u odbranu se ne vraćaju. Specijalisti su za gubljenje lopti. Tako to ide godinama unazad i niko ne misli da je prevaziđeno. Naši centarfori moraju da se vraćaju na sredinu da bi prihvatili loptu ili da je iskontrolišu i kome onda i da proslede loptu. Srednjaci nisu u stanju ni da zaustave napade, makar da ih samo uspore. Vrlo brzo su protivnici na obodu 16 metara. Sad mi ona milojevićeva postavka duplih bekova izgleda kao viša matematika za ovo proseravanje. Pored petorice srednjaka skoro svi napadi se privode kraju sa kolarovim/rodićem, veljkovićem ili rukavinom, a kad se tadić spusti na krilo onda rukavina ko po komandi mora da mu prepusti loptu. Pred šesnaestercem, pa gde je tadić do tad bio? Svaki srednjak napred prima loptu okrenut leđima golu i odmah je "kao" proigrava istom ograču koji mu je i dodao. Pa, yebiga, gol je na drugoj strani terena, bar protivnikov. Smešno da smešnije ne može.

Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 15:17
Ni u BiH ne prenosi državna televizija - a dosad je prenosila sve utakmice reprezentacije. Dakle, ovo je prvi put da se to događa.
Izgleda da Sportklub ima neki deal s UEFA. Samo što naše utakmice prenosi PinkBH (ovo je isto prvi put da prenose nešto), a sve ostale Sportklub - praktično skoro isto kao u Srbiji ili Hrvatskoj.
Na mojoj kablovskoj (Telemach - to je ista firma kao i SBB u Srbiji) je neka kombinirana varijanta. Većina Sportklubova iz Srbije i nekoliko iz Hrvaske.

Dosad su i UEFA i FIFA imale politiku da javni emiter (državna televizija, uslovno rečeno) mora prenositi utakmice reprezentacije. Izgleda se tu nešto promijenili.
Znam da je BHT1 bio dužan jako puno novca po tom pitanju, a i mnogim drugim (na Euroviziji ne učestvujemo zbog toga - mada me zaboli za to, ali navodim kao primjer), tako da je malo falilo da ostanu bez prenosa SP u Rusiji.
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 15:45
Svaki fudbaler ma koji dres nosio predstavlja državu čiji dres nosi...
Tako da je vrlo neozbiljno da svaka država svoju promociju na sportskom terenu prepusti privatnim operaterima.
Isto važi i za sportske kolektive pod državnom upravom. Da smo normalna država imali bi smo i sportski kanal predviđen za takve stvari. Da ne remete programsku šemu. I kanal samo za politiku. Da je sreće. Koji niko ne bi gledao.   
Očigledno je da će početi da nam naplaćuju i vazduh, nene im ga lopovske i hohštaplerske.    
Valjda je to po EU standardima da nema direktnih TV prenosa na državnoj TV kad se igra kući.

# Mahoni: slažem se. Ne znam trenutno nikoga (LIVE) da zna da mi objasni ovaj sistem takmičenja. Očigledno da je eksperimentalan program pa APP (ako prođe prođe). Valjda se posle grupe "mešaju" pa favoriti gostuju kod slabijih i obratno. Videćemo.

Ps.mislim da se mnogo eksperimentiše a da je poenta cele priče, budućih EP i SP što veće okretanje love, prava, prenosa,... Valjda je po(j)enta da najbolji igraju na završnim turnirima, bez sitne boranije.        Pozzz.    

EDIT:
Hrvatska će imati vrlo interesantne duele sa Španijom i Engleskom. Mislim da mogu da dobiju Engleze oba puta i Špance kod kuće minimum.

BiH odličan start, Slovenci slabo, Crna Gora i Srbija očekivano solidni mada im je gostovanje u Bukureštu ključno, AP Kosovo solidno, Makedonija brilijantno - očigledno su favoriti u svojoj grupi.    

https://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A3%D0%95%D0%A4%D0%90_%D0%9B%D0%B8%D0%B3%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B0_2018/19.

Švajcarska - Island... iznenađujućih 6:0. Engleska - Španija - očekivanih 1:2.
Švedska - Turska... 2:3.   Ostali očekivano.

Ažurirao Danilo-Naissus - 11.Rujan/Sep.2018 u 16:06
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 16:31

Što se tiče tog problema mogu da vam odmah kažem, ali bez ljutnje, molim. LOLLOLLOL

RTS, HRT, BRT i sve ostale na kamaru su jedni od vampira i ništa drugo. Tkz. javni servisi su postali javne kuće za političare, tj. trenutnu vlast. Plaćamo zato što postoje, kao što plaćamo zdravstvo, penziono, održavanje zgrada, kese u prodavnicama. Potpuno isto, plaćaš ih samo što postoje. Ničemu ne služe drugo osim uzimanju para i uvek su u nekakvim zakonima. Znači, možeš da ne plaćaš i uzeće ti kuću ili stan.

Hoću da kažem da smo MI MAGARCI. Ne ljutim se da plaćam prenose, ali mi ne pada na pamet da plaćam kao da sam na stadionu. Onda ću da pomažem svoj klub. a ne ove vampire. Naravno da su napravili dilove sa privatnim kanalima, ali naravno da će deo kolača da uzme država. Samo ćemo mi da budemo uskraćeni, za vjek vjekova. LOLLOLLOL

Što se tiče onih koji nemaju kablovsku možete uvek da se priključite i da plaćate, ali će vaša otadžbina pored ZAKONSKE i obavezne mesečne pljačke uvek uzimati krvavi danak od 20% na vaš račun za kablovsku. Dame i gospodo, kažem vam i stojim iza toga da smo mi OVCE I MAGARCI, ali ne očajavajte. I moj deda mi je jednom rekao, kada sam postavio pitanje "zašto mi moramo..."odgovorio veoma jednostavno, jer je to naučio od svog dede.LOLLOLLOL "Da li si sine moj video u tvom beogradu da po knez mihajlovoj neko šeta ovcu? LOLLOLLOL One zato ne služe. LOLLOLLOL

Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 19:03
Danilo, objasnio sam ja na početku sistem takmičenja.

Otprilike je ovako:

Imaš 4 lige: A, B, C, D, gdje je A najjača i tako redom...
A i B imaju po 12 reprezentacija, C 15, a D 16...
Žrijebaju po 4 grupe u svakoj ligi.
Najslabiji iz grupe (osim iz lige D) ispada u nižu ligu.
Najbolji iz grupe (osim iz lige A) ide u višu ligu. - Ovo mi se sviđa. Npr. miriše na to da bi Italija mogla završiti u ligi B.

Što se tiče kvalificiranja na Euro, to je ovog puta nešto kao bonus - jer ne vjerujem da će biti isto za Mundijal.
Uglavnom tu je stanje sljedeće:
U svakoj ligi, prvi najbolji iz grupe koji se ne kvalificira ide u play off. To znači, ako se prvi kvalificira, drugi iz grupe ide u play off, ako i drugi onda treći i tako redom. S tim ako se svi kvalificiraju, onda se uzima najbolji sljedeći iz ostalih grupa. Ako se svi iz lige kvalificiraju (moguće je, recimo iz A da se svi kvalificiraju), onda se uzima sljedeći najbolji iz niže lige.
Tako će, osim 20 reprezentacija koje će se kvalificirarati u normalnim kvalifikacijama (10 grupa, prva 2), imati još dodatne 4 reprezentacije.
Zato ćemo imati sigurno nekog iz D na Euru. Ne sjećam se da je ikad iko od njih bio, tako da skoro sigurno imamo debitanta. Npr. Makedonija djeluje kao ekipa koja to može.

Ne znam jesam li šta preskočio.
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 20:09
Hvali dragi Baho na info. Prelistao sam tj. pročitao tvoje postove u ovoj temi i sve mi je već jasnije.
Iskreno, prevideo sam da uopšte postoje zvanične kvalifikacije i da je ovo umesto njih, ma kako čudno zvučalo.
Ovako, koliko te kapiram, ovo je samo napravljeno da ako se (ne daj Bože) oklizne neka zvučna reprzentacija, poput Italije prošli put da ima popravni ili backup opciju.
Cenim da je to glavni i jedini razlog zašto ovo postoji. Uz naravno mega ultra razlog koji si već sam naveo na prošloj strani - PARE,LOVA,KEŠ,kinta,....    

Pretpostavljam da se naredne sezone LNacija premeštaju ekipe gore dole po zasluzi iz ove sezone.

Ako imamo 24 reprzentacija na EP, očekujem bar 9 "sigurica" iz grupe A (Island, Polska su pod znakom pitanja, za Holandiju nemam info koliko su slabi/jaki.).
7 iz grupe B, 4 iz grupe C. Iz grupe D kao jedinog kandidata vidim Makedoniju ali cenim da oni moraju izboriti prolaz u kvalifikacijama ako je to moguće. Ovde će vrlo teško neko iz D imati prilike da se "vadi" jer mnogo takvih ima ispred njih.     

# Mahoni: hvala na komentaru dragi Gorane, mogu samo da potvrim i udarim pečat na sve što si napisao. Jednog dana će dnevnik biti samo politika, propaganda i demagogija a o nepoličkim temama kliknite na sport/kultura/zabava/društvo.co.XX.    

* neko se šali... nema prenosa da se narod ne nervira bez potrebe....        A ja kažem... da narodu treba "rijaliti i igara*" (*sportskih i političkih).     
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 20:19
A to ćemo tek vidjeti ko ima šanse da se kvalificira...
Pošto izvlačenje ide tek nakon završetka lige nacija. A i ove utakmice će utjecati na rejting, na osnovu kojeg ide žrijeb.
Jasno, 10 grupa znači da će 10 najboljih biti u 1. šeširu, sljedećih 10 u 2. i tako dalje.

Da je prema stanju kad su pravljene ove lige (nekad pred SP), svih 12 iz lige A bi bili u jednom od ta prva 2 šešira, a te ekipe imaju najviše šanse, pošto prva 2 idu direktno.
I ovako je očekivati da bi većina direktnih kvalifikanata trebala biti iz A i B, uz nekoliko iz C... 
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 21:42
Ja se bez je**mti kladio protiv Hrvatske. Nakon Portugala pruziti otpor Španjolcima bilo je iluzorno. Santini i Pivaric nisu na visini ovakve utakmice. Bilo kakve tekme. Fale Kramarić i Rebić u napadu. Livaja i Santini su klupski a ne internacionalni igrači. A kada Kalinić nema svoj dan fasovacemo i od Engleza
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 21:45
A nisam mogao vjerovati, pošto sam prebacio kad je završilo prvo poluvrijeme kod BiH, pa tu  još ostale 2 min.
A možda je bilo za očekivati da Španci vode/dobiju, ali nekako je previše.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 22:11
Tko bi gori sad bi doli....Mozda je vrijeme da shvatimo da moramo ginuti svaku utakmicu. Glavom na kopačku...
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 22:39
Cenim da Hrvatska kao svetski vicešampion u fudbalu ima i reputaciju i igrače da se sa uspehom suprotstavi svakoj reprzentaciji, pa i engleskoj i španskoj.

* od Francuza sam mnogo više očekivao u duelu sa Nemačkom... ispade komšijski remi... i Franci zadovoljni i Švabe na broju....   

# Baho: odlično ako se menja raspored u šeširima posle ove Lige. Realan i trenutni skener svih evropskih reprzentacija.       
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 22:43
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

Ja se bez je**mti kladio protiv Hrvatske. Nakon Portugala pruziti otpor Španjolcima bilo je iluzorno. Santini i Pivaric nisu na visini ovakve utakmice. Bilo kakve tekme. Fale Kramarić i Rebić u napadu. Livaja i Santini su klupski a ne internacionalni igrači. A kada Kalinić nema svoj dan fasovacemo i od Engleza

S Barišićem prije par dana po prvi put izgledalo kao da imamo lijevog beka, ali valjda Dalić misli da bi bilo prelako igrati s kvalitetnim igračima pa eto - Plivarić...
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2018 u 22:46
Mogu biti najbolji, ali mogu biti i najgori.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.