Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Transformers: The Last Knight (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Transformers: The Last Knight (2017)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
angels View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj angels Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Transformers: The Last Knight (2017)
    Objavljeno: 10.Prosinac/Dec.2016 u 14:53
Transformers: The Last Knight

Režija: Michael Bay
Scenarij: Art Marcum, Matt Holloway
Žanr: Akcija, avantura, SF

Jezik: Engleski
Država: SAD
Trajanje: ?

Uloge:

Anthony Hopkins
Mark Wahlberg
Laura Haddock
Josh Duhamel

Borba dvije vrste, jedne od mesa, jedne od metala. Samo jedna vrsta opstaje.

Ažurirao angels - 15.Rujan/Sep.2017 u 23:36
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Srpanj/Jul.2017 u 15:11
Ovo još nema prevod?
MrDaky78
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Srpanj/Jul.2017 u 17:10
Originalno postovano od strane MrDaky78 MrDaky78 napisao:

Ovo još nema prevod?

Sada si me zbunio, i sve gledam okolo po netu da li se to već pojavio film... LOL

Jeste imao bioskopsku premijeru da kažemo krajem juna, no nema još kakvog smislenijeg ripa, time ni prevoda. Smile Gledam baš, ispada da će dvd/blu-ray izdanje imati tek u septembru. (ako ne pobegne kakva fina varijanta i malo ranije, no sada je rano još)

edit: ne nalazim ni "cam" verziju čak Smile

Ažurirao puppet_master - 25.Srpanj/Jul.2017 u 17:20
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Srpanj/Jul.2017 u 21:26
Iskreno, ubacio sam ga u gugl, i iybacio mi je neke sajtove za onlajn gledanje s prevodom. Vidim da sse žale da je 144 pa nisam ni pokušavao da gledam.
MrDaky78
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Srpanj/Jul.2017 u 21:33
I ja moram da budem precizniji LOL Ovo što pisah se odnosi na torente, zbilja veze nemam sa sajtovima za online gledanje sa prevodom blush ja dok ne vidim torent (a i tome ponegde valja proveriti verodostojnost) meni nema filma LOL
Na vrh
mirza-dzafo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mirza-dzafo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2017 u 00:18
meni je sto se tiče vas bas ne profesonalno  ne prevodit film na fine torrente ,al covjek se na svasta navikne i ne moze se ni iznenadit , pozzz
Na vrh
aleksandar-sasa-rajk View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksandar-sasa-rajk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2017 u 11:37
Izasao je HC HDRip i jos nema prevod ni na jednom jeziku (Hrvatski,Srpski,Bosankski)Unhappy
Na vrh
denis-pugy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj denis-pugy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2017 u 15:44
izasla jprava web rip kvaliteta ....
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.