Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Novosti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Titlovi.com oficijalni KODI plugin
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Titlovi.com oficijalni KODI plugin   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  <1 282930
Korisnik
Poruka
vasobeci View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vasobeci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2020 u 18:15
moraš da podesiš korisničko ime i lozinku u kodiju ...idi na settings, add-ons, install from repository, Kodi add-on repository, subtitles, titlovi.com official, configure, i ukucaj username i password pa ok. Naravno, pre ovoga svega moraš da se registruješ na samom sajtu i onda to korisnicko ime i lozinku na ovaj opisan način uneseš u kodi. Pozdrav.
Na vrh
maloludilo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj maloludilo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Veljaca/Feb.2020 u 00:01

"Unauthorised" i login error

kompjuter i android tv box isti problem.

Ima li neko ko može da pomogne?
Na vrh
shunjo2001 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj shunjo2001 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2020 u 09:29
Originalno postovano od strane maloludilo maloludilo piše:

I kod mene je isto stanje od prije par nedelja... Sve je radilo kako treba sa pluginom, vukao titlove i samo krenulo ovo da zeza kao da ne može da prođe autorizaciju tj. kao da se sa druge strane ne dešava očekivana procedura...
Na vrh
maloludilo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj maloludilo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2020 u 17:23
Originalno postovano od strane shunjo2001 shunjo2001 piše:

Originalno postovano od strane maloludilo maloludilo piše:

I kod mene je isto stanje od prije par nedelja... Sve je radilo kako treba sa pluginom, vukao titlove i samo krenulo ovo da zeza kao da ne može da prođe autorizaciju tj. kao da se sa druge strane ne dešava očekivana procedura...

Sad radi. Promenio sam lozinku.
Deinsalirao addon i ponovo instalirao, preko repositorija.
Stavio sam istu lozinku samo sve sa malim slovima.

P.S
Imao sam problema sa promenom lozinke jer je izbacvalo da imam grešku u kucanju stare lozinke.
Na kraju sam zatražio novu lozinku, koju su mi poslai na mejli. Pa sam onda tu lozinku promenio.
Na vrh
zwoone View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zwoone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2020 u 16:28
Pozdrav, postoji li mogucnost da se plugin koristi i na Stremio, ne koristim Kodi jer mi je Stremio puno bolji, pa me zanima jel mogu ikako dodati plugin na Stremio?
Na vrh
bradabgd View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bradabgd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2020 u 02:28
Na Reddit-u ima glasanje za buduce Addons za Stremio koje ce dodavati, titlovi.com je na listi i ne bi bilo lose da se poseti anketa i da neki glas ,bilo bi nam svima korisno :-)

Na vrh
JackTorrance View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JackTorrance Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2020 u 22:16
Pozdrav, kada skinem engleski titl on dobije .en u imenu datoteke. Kada skinem titl na nekom drugom jeziku (srpski ili hrvatski) taj titl ne dobije oznaku jezika. Ako netko ima volje i vremena to pogledati i popraviti bio bih zahvalan.

Hvala na odličnom addonu. 
Na vrh
Jaffac View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jaffac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Kolovoz/Aug.2020 u 15:07
Pozdrav
Pitanje glasi hoce li biti update titlovi.com addona na kodi 19 matrix??
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 282930
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,152 sekundi.