Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Novosti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Titlovi.com oficijalni KODI plugin
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Titlovi.com oficijalni KODI plugin   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  <1 272829
Korisnik
Poruka
inside83 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj inside83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2019 u 13:33
Originalno postovano od strane Loki1973 Loki1973 piše:

ja ga streamam s Galaxy S6 na Chromecast bez problema.
A zašto ne spojiš Samsung direkt na TV?
Na vrh
Loki1973 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Loki1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2019 u 13:48
Originalno postovano od strane inside83 inside83 piše:

Originalno postovano od strane Loki1973 Loki1973 piše:

ja ga streamam s Galaxy S6 na Chromecast bez problema.
A zašto ne spojiš Samsung direkt na TV?

I zenu na struju da ona bude daljinski :) 
Ovako mi je zgodnije, ali i to sam napustio, sjetio sam se nekidan da imam laptop 12 incha koji kupi prasinu pa sam napravio media centar od njega. Kupio RII Mini tipkovnicu i sljaka ko zvijer.

To je ovo sto sam nekidan napisao da sam instalirao na Win 8.1, ali i to sam digao na Win 10 jucer. Jos radi upgrade badava :) 
Na vrh
inside83 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj inside83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2019 u 16:14
lol
mislio sam da ti je taj zamzung viška pa reko... :D
i kod mene je lapić na winu 10 spojen na TV i fercera ko grom

kontam da uzmem neki box pa da sakrijem iza TV-a ali ili su skupi ili nedovoljno dobri za npr HEVC u FullHD-u, tako da ću uzeti zamzung note 3 i i samo kablom spojiti na HDMI TV-a
Na vrh
Loki1973 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Loki1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2019 u 17:41
Ja imam NV Shield u dnevnoj, i to je zvijer. A ovo sam za sobu iskemijao da imam kad mi se gleda u spavacoj. Prvo s Chromecastom dok se konj nisam sjetio da imam taj laptop koji je bio zaboravljen vec. 

TV sam otfikario odavno, samo na antenu zgrade sto lovim lovim. A dobio sam badava MAXTV od T Coma, ali ne podnosim reklame i sto kanala na kojima nista nema i na kojima moram gledat kad oni pustaju, a ne kad ja hocu, prosla su ta vremena. Eno ga stoji upakiran u najlonu jos, nov novcat vec dvije godine Tongue Cak su me zvali jel treba pomoc jer vide da nije spojen Big smile 

Kodi je zakon, pogotovo s Real Debrid.  

Kad hocu nesto gledat KODI, a inace uglavnom svira radio (TuneIn i glazbe za svaciji ukus).

Inace, da se fino sloziti preko moba, ali treba Chromecast i mora biti Android 5 minimum ako se ne varam za 18icu. 
Ako ljude zanima kako mogu napisat tutorial, ako netko to vec nije napravio (nije screen mirroring, nego bas cast, a na mobu se nista ne vrti i ne jede bateriju). To je najjeftinija opcija za vrtit KODI (pogotovo ako nades jeftini Chromecast jedinicu polovnu), osim naravno ako nemas nekih starih komada hardwarea pa si sam slozis box, ili stari laptop ko ti i ja. 

Na vrh
Lumber Jack View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lumber Jack Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2019 u 22:26
Pozdrav ekipi.

Pre dva dana prestali su da mi rade titlovi na Kodiju (instaliran na Apple TVu), odnosno, dobijam error prilikom pokušaja downloada titla. Ništa dirao nisam, samo je prestalo jedno veče samo od sebe. Cry

Ovo je log, ne razumem se u dešifrovanje ovog, pa ako bi ko mogao da pomogne, bio bih veoma zahvalan:

Na vrh
inside83 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj inside83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 07:13
Čini mi se da ti vrijeme nije dobro podešeno, ili na AppleTV-u ili u samom Kodi-u.
Koje verzije imaš?
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lumber Jack Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 10:45
Pa, ništa dirao nisam, počelo je samo od sebe pre par dana sa tim greškama i nemogućnošću skidanja titla.

Kodi je na Central Europe (17.6 Krypton), Apple TV (4, aktuelni tvOS) takođe na našem vremenu.

Identično podešavanje je recimo na kompjuteru, i tu titlovi rade, ali na tv-u više ne. Cry
Na vrh
inside83 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj inside83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 10:47
Šta misliš da ažuriraš Kodi?
Provjeri datum jer vidiš da ti piše da je 17.5.2019. a danas 14.5.2019.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 11:00
Još jedan dokaz o putnicima kroz vrijeme. LOL
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lumber Jack Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 11:08
Pa, i dalje stoji da apsolutno ništa nisam dirao, i da je prestalo da radi samo od sebe pre dva dana. Smile

To za datum je pretpostavljam samo primer, jer Kodi prikazuje tačno vreme u glavnom meniju. Prebacivao sam i na USA vreme, i na UK, i ista je greška.

Nekoliko stranica unazad imao sam sličan problem, sad sam video da je i error isti, i takođe ništa nisam dirao (takođe prikazivalo taj datum kao i sada), s tim što je proradilo nekoliko dana nakon toga, pa sam pretpostavio da je programer nešto sredio, ne znam ni sam. Smile
Na vrh
inside83 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj inside83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 14:09
Biće da je do te instalacije Kodija ili to tog Apple TV-a, ne do titlovi.com plugina.
Nema drugog objašnjenja jer kažeš da si imao isti problem nedavno a na istom setup-u na računaru sve šljaka.
Najbolje da, ako nećeš baš da resetuješ Apple TV, pogledaš ima li neki način da ga "očistiš". Neki cleaner ili šta ja znam, nemam (srećom) Apple TV.

Samo mi je bruku čudno to što ti je nedavno utiltao na istom datumu.

"all of this has happened before and it will happen again" wtf?!?
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Lumber Jack Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2019 u 12:37
I evo, proradilo samo od sebe jutros. A ništa dirao/menjao/resetovao/updateovao nisam.
Na vrh
inside83 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj inside83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2019 u 12:58
Vjerovatno se Apple TV samo-ažurirao dance
Ja sam ubijeđen da je do tog datuma...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 272829
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.