Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Novosti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Titlovi.com oficijalni KODI plugin
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Titlovi.com oficijalni KODI plugin   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  <1 192021
Korisnik
Poruka
deklica View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2018 u 02:08
Haha, pa realno nije Kodi za svakoga, ko zna, uživa u super iskustvu... Ko ne zna, neka ostane na online gledanju u browseru...
Na vrh
pooky View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pooky Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2018 u 08:14
Alternativa je Popcorn Time (ima i KODI plugin) i Streamio (https://www.stremio.com/) i po meni puno elegantnije rjesenje jer nemas neke pameti, odaberi film i gledaj. KODI je super ali u 80% slucajeva me prodje volja za gledanjem bilo cega dok nadjem neki normalan source koji ne steka. 
Na vrh
deklica View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2018 u 08:37
Originalno postovano od strane pooky pooky napisao:

Alternativa je Popcorn Time (ima i KODI plugin) i Streamio (https://www.stremio.com/) i po meni puno elegantnije rjesenje jer nemas neke pameti, odaberi film i gledaj. KODI je super ali u 80% slucajeva me prodje volja za gledanjem bilo cega dok nadjem neki normalan source koji ne steka. 

Popcorntime je baziran na torentu, i ok, nije los ali nema svega sto nudi Kodi, nema mnogih serija pa i filmova... a i komplikovanije je umetanje titlova ako ih sam ne nadje a da valjaju... Naravno neko moze da skida rucno pa da gleda, ali po meni odavno to vise nije elegantno resenje...
Sto se tice sourceva, sve zavisi koji se plugin koristi... Po meni trenutno najbolji su Neptun i Placenta, eventualno Incursion, tome se doda da se ima Popcorn Time, i Elementum za retke serije i filmove (evropske, azijske...) koje strimuje sa vise torent sajtova, a tu ima i visokih rezolucija i kvaliteta...
Pri tome, kome nije bas zapelo za kintu, za 16e se uzme nalog na 6 meseci Real-debrid, sto realno stvarno nije mnogo, manje od 2 piva mesecno, a za uzvrat se dobije ono sto tebe nervira, gomila kvalitetnih sourceva i nema glavobolje, sve aktuelne serije u 1080p, sto kod free sourceva se teze nalazi...
I na to se doda ovaj extra dobar plugin, koji super trenutno radi i to je to :)

Takodje je istina i da nije toliko user friendly, i za mnoge, narocito za one koji se slabije snalaze sa racunarom, tj. IT-om generalno, moze da bude zbunjujuc i cesto frustrirajuc, pa lako odustanu, narocito sto je on kao ziv organizam, treba biti u toku, cesto se desavaju promene, mnogi pluginovi se gase, pojavljuju novi, u zavisnosti kakva je situacija na "trzistu", i kad nesto nece dolazi do nervoze :)
I kao sto rekoh, za takve korisnike su ostale lakse alternative i ne treba uopste da se upustaju u ovo...

Ažurirao deklica - 15.Lipanj/Jun.2018 u 08:57
Na vrh
excalibur28 View Drop Down
Kodi asistent
Kodi asistent

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj excalibur28 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2018 u 13:15
Originalno postovano od strane deklica deklica napisao:

Originalno postovano od strane pooky pooky napisao:

Popcorntime je baziran na torentu, i ok, nije los ali nema svega sto nudi Kodi, nema mnogih serija pa i filmova... a i komplikovanije je umetanje titlova ako ih sam ne nadje a da valjaju... Naravno neko moze da skida rucno pa da gleda, ali po meni odavno to vise nije elegantno resenje...
Sto se tice sourceva, sve zavisi koji se plugin koristi... Po meni trenutno najbolji su Neptun i Placenta, eventualno Incursion, tome se doda da se ima Popcorn Time, i Elementum za retke serije i filmove (evropske, azijske...) koje strimuje sa vise torent sajtova, a tu ima i visokih rezolucija i kvaliteta...
Pri tome, kome nije bas zapelo za kintu, za 16e se uzme nalog na 6 meseci Real-debrid, sto realno stvarno nije mnogo, manje od 2 piva mesecno, a za uzvrat se dobije ono sto tebe nervira, gomila kvalitetnih sourceva i nema glavobolje, sve aktuelne serije u 1080p, sto kod free sourceva se teze nalazi...
I na to se doda ovaj extra dobar plugin, koji super trenutno radi i to je to :)

Takodje je istina i da nije toliko user friendly, i za mnoge, narocito za one koji se slabije snalaze sa racunarom, tj. IT-om generalno, moze da bude zbunjujuc i cesto frustrirajuc, pa lako odustanu, narocito sto je on kao ziv organizam, treba biti u toku, cesto se desavaju promene, mnogi pluginovi se gase, pojavljuju novi, u zavisnosti kakva je situacija na "trzistu", i kad nesto nece dolazi do nervoze :)
I kao sto rekoh, za takve korisnike su ostale lakse alternative i ne treba uopste da se upustaju u ovo...

Upravo tako. Kodi je vrhunska stvar, ali se treba znati služiti s njime. Ko ima imalo volje, može sve savladati za par dana, ko nema, džaba sve. Svjestan sam da većina ljudi ne želi da se zamara sa šteljenjem titlova, instaliranjem add-ona, tipkanje izvora... međutim, uz malo truda nagrada je mnogo veća.
Moja preporuka je Quasar i Elementum od torrent addona, ako imaš link sta dosta seedera i pristojnu brzinu, nema šanse da može trzati. Od klasičnih stream addona, Incursion je po meni najjajči, jer mu većina izvora radi, dok recimo Neputn izbaci mali milion streamova, ali svaki deseti radi, a ako radi mnogo ih trza.
Takođe preporuka za Exodus, kao i novi addon Galaxy.
Na vrh
deklica View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2018 u 13:31
Mozda si u pravu za Incursion, ali od skora koristim real-debrid i Neptun tu daje najvise sourceva, recimo izbacio je Bron Broen poslednju sezonu  u 1080p, dok ni jedan od ostalih addonova nije imao sourceve...
Ali ako neki source i ne radi on sam brzo predje na sledeci...
A sto se tice trzanja, to ne bi trebalo da ti se desava, ne secam se da mi je neki source trzao... tj. ne bi smeo da trza uopste vec eventualno da baferuje, a sto se toga tice ako ti se desava, obavezno edituj advanced settings prema svojoj masini, tj. u zavisnosti od slobodnog rama, jer default podesavanja mogu biti mala pa zato cesto baferuje...
Na vrh
Kodi asistent
Kodi asistent

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj excalibur28 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2018 u 13:39
Originalno postovano od strane deklica deklica napisao:

Mozda si u pravu za Incursion, ali od skora koristim real-debrid i Neptun tu daje najvise sourceva, recimo izbacio je Bron Broen poslednju sezonu  u 1080p, dok ni jedan od ostalih addonova nije imao sourceve...
Ali ako neki source i ne radi on sam brzo predje na sledeci...
A sto se tice trzanja, to ne bi trebalo da ti se desava, ne secam se da mi je neki source trzao... tj. ne bi smeo da trza uopste vec eventualno da baferuje, a sto se toga tice ako ti se desava, obavezno edituj advanced settings prema svojoj masini, tj. u zavisnosti od slobodnog rama, jer default podesavanja mogu biti mala pa zato cesto baferuje...

Pisao sam o korištenju bez real debrida. Iskreno, ne bi mi to bilo to, da moram plaćati. :) Ali vjerujem da je mnogo, mnogo bolje uz debrid. Napravio sam lapsus, nije trzanje, nego naleti na Neputunu neke streamove koji bufferuju, očito ih kupi sa nekih jako posjećenih stranica, gdje se previše korisnika nakači.
Mada i ne koristim Neptun već mjesecima, Quasar mi je primarni addon, koji koristim 90%, najviše zbog kvaliteta slike. Incursion mi je rezerva samo zbog nekih naslova koji nemaju dovoljno seedera na torrentima, pa ih ne mogu ih gledati putem Quasara.
Na vrh
Jura666 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jura666 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2018 u 09:22
Kada pokušam da ga instaliram dobijem poruku "Failed to install dependency" Što radim krivo?
Na vrh
deklica View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2018 u 11:43
Koji Kodi i na kojoj platformi koristiš?
Ako koristiš SPMC to se dešava jer mu fale ti fajlovi, imaš ovde postove gde piše šta treba instalirati i linkove da skineš... Ako je do toga, ili su ti iz nekog razloga ti sistemski fajlovi ili loše verzije ili nešto loše instalirani pa izbacuje grešku.
Na čistom sistemu to ne bi trebalo da se dešava...
Na vrh
Jura666 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jura666 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2018 u 18:40
Koristim zadnju verziju Kodija na Windowsima, mislim da je 1.7 xx. Također sam prošao detaljno cijeli ovaj thread ali nisam uspio ništa :(

Puno hvala na brzom odgovoru :) Ako imaš ikakvih ideja kaj da još probam, please… :D
Na vrh
deklica View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2018 u 20:03
Najpametnije što mogu da smislim je da ga kompletno deinstaliraš, izbrišeš repove što ostanu po folderima, ponovo instaliraš kodi, pa onda probaj, pa posle dodaj ostale pluginove koje hoćeš, a možeš da sačuvaš i setovanja ako te mrzi da ih ponovo podešavaš...
Pretpostavka je da ti je Win ok, instaliraš u default folder i da si admin...
Ako i tad neće onda su neke vradžbine...
Na vrh
Jura666 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jura666 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2018 u 22:32
Hm... TBH nekako mi se ne reinstalira Kodi... Tu je u bazi preko 4 godine gledanja serija i filmova :D Zbilja bih poludio da zgubim sve to :( Ali budem se još malo igrao sa tim. Ako uspijem riješiti, rado ću ovdje postati kaj je bio problem.
Na vrh
deklica View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2018 u 23:12
Što se tiče baze, najbolja stvar je sve to povezati s Traktom, tako nema gubljenja ;)
Da nema njega ne bih znao šta gledam, on mi kaže šta je na redu, pokaže kad izadje novo šta gledam, i sinhronizovano u svim pluginovima... To je pored svega najveća i najbolja stvar kod Kodija...
Exportuj library na Trakt pa nastavi dalje ;)
Ili ga bekapuj pa vrati...
Na vrh
Coa8530 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Coa8530 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 5 sati 35 minuta , u 08:33
Ljudi ako mozeteda mi pomognete. Skinuo sam najnoviju verziju sa sajta. Instaliram je kao zip fajl u kodiju, pa u repository nadjem titlovi.com oficcial i instaliram.Zatrazi mi pass i username, unesem,sve ok, ne izbaci mi nikakvu gresku. Pokrenem film u quasaru,odem na subtitles,kliknem na pretragu na titlove.com official i onda pise searching for subtitles i stoji.... Nista se ne desava. Tako i za opensubtitles, podnapise i sve ostale. Sta da radim???
Na vrh
Coa8530 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Coa8530 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 5 sati 35 minuta , u 08:33
Ljudi ako mozeteda mi pomognete. Skinuo sam najnoviju verziju sa sajta. Instaliram je kao zip fajl u kodiju, pa u repository nadjem titlovi.com oficcial i instaliram.Zatrazi mi pass i username, unesem,sve ok, ne izbaci mi nikakvu gresku. Pokrenem film u quasaru,odem na subtitles,kliknem na pretragu na titlove.com official i onda pise searching for subtitles i stoji.... Nista se ne desava. Tako i za opensubtitles, podnapise i sve ostale. Sta da radim???
Na vrh
Jura666 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jura666 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 2 sati 50 minuta , u 11:18
Ako instaliraš verziju iz ZIP filea, nemoj instalirati onu iz repositorija :) Mislim da bi ti bilo najbolje uninstalirati sve vezano uz Titlovi.com i ponovo instaliraj verziju iz ZIPa… Prije no što radiš taj zadnji korak (instaliraš ZIP verziju) restartaj Kodi jer ima neki bug koji se nekad ispolji ako mičeš i ponovo instaliraš isti addon. Restartanje Kodija to riješi...
Na vrh
Kodi asistent
Kodi asistent

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj excalibur28 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 2 sati 10 minuta , u 11:58
Originalno postovano od strane Coa8530 Coa8530 napisao:

Isprobaj na drugom addonu. Na Quasaru na pojedinim verzijama ne želi pokrenuti titlove. Meni se to isto dešava, ali onda promijenim izvor. Primjetio sam da se to najviše dešava na mkv fajlovima.
Na vrh
Coa8530 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Coa8530 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 minuta , u 13:41
Nasao sam sta je. U kodiju je bilo postavljeno da se titlovi automatski skidaju sa Titlovi.com, a ne Titlovi.com official, pa je to kocilo, pa tek posle deset minuta ili duze, kad izadje error za titlovi.com on skine sa titlovi.com official titlove. Samo sam podesio da skida sa ovog sajta. Probao sam i radi kao sat.

Hvala vam svima.
Pozdrav.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 192021
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.