Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Novosti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Titlovi.com oficijalni KODI plugin
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Titlovi.com oficijalni KODI plugin   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
Korisnik
Poruka
Loki1973 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Loki1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2018 u 15:03
Pozdrav.

Prije svega da zahvalim svima na trudu koji su ulozili u ovaj projekt. 

Ja sam stari, dugogodisnji clan, add on mi je odjednom prstao raditi, koristio sam opensubtitles.org ali mi nekako ne pasu i tamo ima svakakvog smeca, i na kraju krajeva bugovit je (npr. nema sanse da pronadem titl za novi Twin Peaks preko Kodija, ni auto ni rucno, iako na njihovim stranicama stoji da su uploadani).
Te danas odlucih nesto poduzeti po tom pitanju, tako sam i nasao ovaj thread.

Instalirao sam ovaj novi addon,ali mi je javljao "not authorized", takoder promjeniti sifru na forumu nisam mogao iako sam se mogao ulogirati (nesto kao da stara sifra ne postoji u bazi). Predpostavljam da se nesto zbrejkalo kad ste mijenjali stranicu. 

Da vas ne gnjavim trivijalnostima, a i pozurim sebi sve, odlucih napraviti potpuno novi acc. (nije da sam bio nesto vezan uz onaj stari, imao sam jedan autorski titl, tako da nije neki gubitak).
Uglavnom, titlovi sad rade u Kodiju (NVidia Shield, Kodi 17.6) 
E da,
Nisam mogao instalirati iz Kodijevog repa pa sam skinuo s linka s prve strane zip i instalirao rucno.

Eto, mozda moje iskustvo nekome pomogne. 

Jos jednom hvala svim prevoditeljima, koderima i ostalim ucesnicima u komplektnom projektu ove stranice. IMHO najbolje baze s najkvalitetnijim titlovima za nase podrucje. 

Uzivajte. 

Na vrh
Alipasijaner View Drop Down
Kodi asistent
Kodi asistent

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alipasijaner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2018 u 23:53
Jesi li probao promijeniti sifru tako sto si isao na zaboravio sam lozinku

Ažurirao Alipasijaner - 17.Sijecanj/Jan.2018 u 10:30
Na vrh
Loki1973 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Loki1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2018 u 08:13
Nisam isao na zaboravio sam lozinku nego sam probao iz menija korisnicke kontrolne table, ili kako se vec zove. 
Account settings sto bi rekli nasi stari. 
Nisam ni primjetio nigdje "zaboravio sam lozinku". Vjerojatno bi taj reset odradio posao.

No nebitno, sve sljaka, sve 5. 
Hvala.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.