Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > TITLOVI / PREVODI > Najave, ispravke, obavještenja...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Titlovi koji će se uskoro pojaviti - opšta
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Titlovi koji će se uskoro pojaviti - opšta

Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 1252>
Korisnik
Poruka
Bebinjo View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
beb@ch

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bebinjo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2007 u 22:54
@banisa2006 trenutno ce prevodit Doriana Gray-a pa kad to zavrsi onda poslje..
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2007 u 00:16
Originalno postovano od strane Bebinjo Bebinjo napisao:

@banisa2006 trenutno ce prevodit Doriana Gray-a pa kad to zavrsi onda poslje..

VAZI I ETO BAS BI MI BILO DRAGO DA PREVEDE NESTO OD TOGA STO SAM NAPISAO

JA RADIM NA KINGOVIM FILMOVIMA I POPRILICNO SAM UMORAN

MISLIM DA CE U NEKO DOGLEDNIJE VREME BITI SVE PREVEDENO SEM

The Tommyknockers I Paranoid

a prevodice se i ovo sto sam ti napisao

pa ako bude tvoja sestra uzela kojim slucajem nesto da prevodi,obavezno mi napisi da sam sebi olaksam posao.
Na vrh
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2007 u 01:13
Dishonored uploadovan!
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2007 u 12:58
stavio sam Stephen King - Paranoid ali engleski titl koji se slaze s filmom.

ajde molim vas ko moze i ima zelje da ga prevede.Hvala svima unapred

Ažurirao banisa2006 - 26.Lipanj/Jun.2007 u 12:59
Na vrh
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2007 u 14:03
Verovatno cu sutra zavrsiti Full Metal Yakuza

Ažurirao Shejtan - 26.Lipanj/Jun.2007 u 14:03
Na vrh
duke_of_earl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Jedi knight

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj duke_of_earl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2007 u 20:38
Originalno postovano od strane banisa2006 banisa2006 napisao:

titl koji si ti stavio nema nikakve veze sa paranoidom s. kinga. paranoid s. kinga traje svega osam minuta.... titl koji si ti stavio je za ovaj film, a ovo je film snimljen prema nekoj kingovoj pjesmici li cemu vec...
-All my life I wanted a computer,now I want my life back!

-A day without sex is a day wasted.
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2007 u 21:22

Kolega, obrisao sam ovaj prevod koji si postavio, jer nije za taj film, kao što reče Duke. Ajde upload-uj ga ponovo pod nazivom Paranoid (2000), da bi se razlikovao... Hvala ti unapred....
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2007 u 11:15
Originalno postovano od strane darije darije napisao:

Kolega, obrisao sam ovaj prevod koji si postavio, jer nije za taj film, kao što reče Duke. Ajde upload-uj ga ponovo pod nazivom Paranoid (2000), da bi se razlikovao... Hvala ti unapred....

DA UPRAVU STE OBOJICA NECU STAVLJATI ENGLESKI NEGO SE VEC PREVODI NA SRPSKI I ISTO U TOKU JE PREVOD ZA DEATH TRAIN IZ 80-SETIH SA JAMIE LEE CURTIS I STEPHEN KING - THE MANGLER CINI MI SE IZ 1995 ALI CU PODROBNIJE DA SVE PROVERIM PA CU KAD SE ZAVRSE PREVODI OKACITI I NAPISATI TACNE GODINE KOJE SU.

Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2007 u 13:11
E odlično. Hvala kolega!
Na vrh
tigra View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tigra Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2007 u 00:17
prvenstveno se ispričvam što nisam okačila titlove kad sam rekla da hoću. ja sam ih prevela prije 2 tjedna ali sam čekala filmove tako da mogu poispravljati pogriješke. dobila sam ih prije par dana pa tek sad mogu da napravim posao do kraja.
uploadala sam - pauly shore is dead i nadam se da nema pogrješaka. iako- prvi se mačići u vodu bacaju
a teksaški masakr motornom pilom 3 ću okačiti nadam se do petka, jer baš i nemam vremena trenutno, ali potruditi ću se što prije!!!
Na vrh
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2007 u 00:42
Preveden i uploadovan Morocco (1930)! Verovatno cu prevesti jos nekoliko Sternbergovih filmova, ali ne u skorije vreme.
Sledeci je The Big Heat!

Sta se ovo desava? Ima bar 15 prevodioca, a milsim da samo trecina prevodi... Tigrici bi trebali da skinete ovaj karton i okacite VIP, zasluzila je to! Ne znam razlog zasto je dobila karton, ali tako je kod vas... Meni kada ste okacili, darije je rekao "skidam za par dana" a evo prolaze meseci! Ali mi ne smeta! Nekako mi je prirastao za nik i ne bih podneo to da ga skinete!
Pozz
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2007 u 13:20
i ja sam primetio da ih mozda 2-3 prevodi ostali samo pricaju i nista ne rade.

ja sam se umorio od silnih prevoda ali zelim da cestitam Shejtan,tigra,Sentinel za njih sam siguran da non-stop rade
Na vrh
Charmed_one View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Charmed_one Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2007 u 13:45
ljudi! Kako da okacim prevode ovde?
Na vrh
Bebinjo View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
beb@ch

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bebinjo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2007 u 13:51
@Shejtan i @banisa2006 sta govorite bzvz? drdraganr stalno prevodi kao i Koks...također kao ostali..ljudi imaju zivot i ne mogu stalno za kompom sjedit i prevađat...ne kuzim...ako ste mislili da ce u tjednu prevodit po 3 filma..onda ste se zavarali..
Na vrh
tigra View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tigra Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2007 u 14:16
dečki, nije ovo baš u redu od vas. na ovom siteu postoje ljudi koji su uložili malo previše truda, VREMENA i dobre volje kako bi svima pomogli a vi ih tako hladno izostavljate! neke se stvari očito ne cijene dovoljno, a to zaista nije u redu niti fer prema njima. svi koji su u vip grupi su to zaslužili i svima im treba iskazati veliku zahvalnost a ne ih ponižavati s ovakvim stvarima. posebice kneginji i dodo!!! a kako bi se oni trebali osjećati kad ovo pročitaju?! ponizili ste ih samnom. kako mene možete uspoređivati s njima? ja sam tek počela prevoditi. pa oprevela sam tek jedan film, dobro 2 samo što ovaj drugi nisam još okačila. moj prvijenac. to ne znači da i ja sad trebam postati vip odmah. ajmeee. tek sam počela. a što se mog kartona tiče- zaslužila sam ga i navikla na njega i ne smeta mi.
Na vrh
theacidwiz View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj theacidwiz Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2007 u 00:52
Originalno postovano od strane theacidwiz theacidwiz napisao:

Trenutno prevodim Election 2 (Hak se wui yi wo wai kwai) iz 2006, režiser: Johnny To

Prevedeno i uploadovano Wink

Ažurirao theacidwiz - 01.Srpanj/Jul.2007 u 00:04
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1476/theacidwizpr8.jpg">
Na vrh
Sentinel View Drop Down
Master translator
Master translator

Walking Time-Bomb

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sentinel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2007 u 11:57
Sad uzimam pauzu par dana, jer su mi ispiti...
Al unaprijed rezerviram Transformerse [2007] cim izadju, u inat gusarima LOL
pozz

Ažurirao Sentinel - 29.Lipanj/Jun.2007 u 11:58
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se OVDJE
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2007 u 14:51
i ja uzimam pauzu i to dugotrajnu.idem na more za koji dan i nece me biti do oktobra ups do 10 meseca.

bice uploadovan Terror Train iz 1980 godine sa Jamie Lee Curtis i to pre mora.I od mene dovoljno za sada.Na moru cu da punim baterije. Da mislim da ce biti gotov i Do You Wanna Know A Secret prevod.pa eto,nadam se da ce te biti zadovoljni.
Na vrh
Sentinel View Drop Down
Master translator
Master translator

Walking Time-Bomb

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sentinel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2007 u 20:27
Up next: 1408.DVDSCR - TSH

za dan, dva
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se OVDJE
Na vrh
theacidwiz View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj theacidwiz Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2007 u 23:32
Ja cu Cool Dimension (Kûru dimenshon) 2006, bude za dva, tri dana...

Prevedeno i uploadovano...

Ažurirao theacidwiz - 01.Srpanj/Jul.2007 u 00:02
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1476/theacidwizpr8.jpg">
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 1252>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.