Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Titanic (1997)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Titanic (1997)

Titanic

Titanic (1997)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Titanic

Godina:

1997

Žanr:

drama, ljubavni

Trajanje:

194 min

Režija:

James Cameron

Scenarij:

James Cameron

Glavne uloge:

Leonardo DiCaprio
  >  Jack Dawson
Bill Paxton
  >  Brock Lovett
Kate Winslet
  >  Rose DeWitt Bukater
Billy Zane
  >  Caledon 'Cal' Hockley
Suzy Amis
  >  Lizzy Calvert
Kathy Bates
  >  Molly Brown
Victor Garber
  >  Thomas Andrews
Gloria Stuart
  >  Old Rose
David Warner
  >  Spicer Lovejoy
Frances Fisher
  >  Ruth Dewitt Bukater
Lewis Abernathy
  >  Lewis Bodine
Nicholas Cascone
  >  Bobby Buell
Bernard Hill
  >  Captain Edward James Smith
Jonathan Hyde
  >  Bruce Ismay
Anatoly M. Sagalevitch
  >  Anatoly Milkailavich

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Titanic (1997)
    Objavljeno: 26.Kolovoz/Aug.2011 u 23:43

Titanic (1997)

Žanr: Avantura, Drama, Istorijski

Režija: James Cameron

Jezik: Engleski, Francuski, Nemački, Švedski, Italijanski, Ruski

Uloge: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher, Gloria Stuart

Trajanje
: 194 min

Ovaj spektakularni, tročasovni ep Džejmsa Kamerona, oživljava prvo i poslednje putovanje čuvenog luksuznog broda - "Titanika". Kada se pojavio u bioskopima, "Titanik" je bio najskuplji i najuspešniji holivudski film u istoriji. Scenario za film, Kameron je napisao inspirisan dokumentarcem o otkriću ovog broda 1985.

U potrazi za predmetima i draguljima sa Titanika, lovac na blago, Brak Lovet (Bil Pakston), pronalazi crtež mlade žene koja na sebi ima samo skupocenu ogrlicu. Sto dve godine stara Rouz otkriva da je ona devojka sa portreta i biva pozvana na olupinu davno potopljenog broda da bi ispričala priču o ogrlici i svom boravku na Titaniku.

10. aprila 1912. godine na brod se ukrcavaju siromašni Džek (Leonardo DiKaprio) i mlada Rouz (Kejt Vinslet) koja se sa, bogatim verenikom Kalom (Bili Zejn), vraća u Filadelfiju. Rouz i Džek se slučajno upoznaju i zaljubljuju. Kalova reakcija na to je veoma burna. Priča postaje posebno napeta kada se Titanik sudari sa ledenim bregom, a Kal juri dvoje zaljubljenih da bi im se osvetio...

Zahvaljujući izuzetnim specijalnim efektima i obožavateljkama Lionarda DiKaprija, «Titanik» je tri meseca bio na prvom mestu najgledanijih filmova u Sjedinjenim Državama. Zaradio je 1,6 milijardi dolara i dobio 11 Oskara.

Izvor: http://www.rts.rs

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0120338/

TITLOVI

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
bagzi94 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bagzi94 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2011 u 19:18
Daj! Ovo nije imalo temu?!
Niko nije zadovoljan svojim bogatstvom, ni nezadovoljan svojom pameću.
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2011 u 21:07
Hvala Bogu na ledenim bregovima, inače dosadi ne bi bilo kraja LOL

I know who I am. And after all these years, there's a victory in that.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2011 u 18:13
Filmski hit “Titanik” će se sledeće godine pojaviti u 3D verziji, a sada je objavljen novi trejler ove čuvene ljubavne drame.

Film “Titanik” Džejmsa Kameruna iz 1997. godine, trebalo bi da 100 godina nakon plovidbe pravog Titanika bude ponovo objavljen, ovoga puta u 3D tehnici.

Prema rečima režisera, novi film je sjajna prilika da mlađa publika pogleda jedan od najgledanijih filmova svih vremena, kao i da stari fanovi još jednom prožive neverovatnu avanturu, ovoga puta u 3D tehnici.

Izvor: http://www.blic.rs

titloviekipa
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
VladBetMi71 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2018 u 00:45
Pa mozda nekad starii filmovi su bolji od novih.Hvala na prevodu
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 00:16
Kamerune, nikada ti neću oprostiti što sam plakao kao bakica neka
kada sam prvi put gledao potonuće neslavnog broda.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 00:27
Ti si ovaj film gledao? Dead
Najveće razočaranje u 2023-ćoj, a nije ni počela.
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 00:32
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Ti si ovaj film gledao? dead
Najveće razočaranje u 2023-ćoj, a nije ni počela.

Morao sam.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 00:38
Odmah raskini vezu s tom glupačom! Dead
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 00:45
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Odmah raskini vezu s tom glupačom! dead

Pa bre, to je bilo 1997.,nisam bio u situaciji da biram na koju projekciju će sestra da me vodi, jbg.
Ona se tad ložila na romantiku i Leonarda, ja sam otkrio da sam jedna emotivna duša koja ne voli vodu ni tragedije.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 01:20
Pa nebitno za Joxera, sad se jos njemu pravdas, a tamo pricas za Polanskog, ko Stokh...,eto rekao si sam u jednoj temo, razmisli o tome, ima puno ljudi sto vole dati film, a to sto on baljezga, filozofira o njemu vec stoti put, bar da ga je rezirao Polanski pa da se ne ponavlja ko pokvareni radio, nek uradi rekurziju, postavi kajron i resi posao,  nije pogledao, i dosadi i Bogu i narodu, bas me briga za njegovo misllenje,  i jos koristi rec glupaca, ajde bre stvarno prevrsilo meru, i da je zajebancija, postujemo suprotni pol. Eto da, mozda je necija sestra. supruga, da ne idem dalje, i nema sad ono salio sam se, nije prvi put, ne svatas salu, itd.  Ja uvek naglasim i i prvi put kad je sala.

Ažurirao AlexDeLarge - 06.Sijecanj/Jan.2023 u 01:43
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 01:24
Pa ja sve mislim da su ukinuli polove ionako LOL doduše to se menja iz sata u sat, čudi me i da nema kakvog sajta gde se to ažurira iz minuta u minut, da neko, slučajno, ne pogreši nekuda. Approve Jox nije odavno ni za robiju, tu spasa nema, taj bi bio ukinut kako se uloguje nekuda LOL ne mora ni da počne da zvoca. LOL
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 01:46
Čitati s razumijevanjem s obzirom da je upućeno izravno, a ne generalno. Wink

Kako god. Ja odoh leć jer nisam ni za robiju. LOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 02:21
Svako malo pomenes Titanik,Donie D. i Polanskog, i tu nije izravno ali je dijalog par osoba , cesto razlicitih, pa u sustini deluje kao  misljenje kad se ponavlja. hajde reci da nisamu pravu da stalno pominjes. A ti treba da citas, sta ti je covek odgovorio , pa bi red bio  i da odgovoris na to,   a i on je ovim sve pokazao, a ako se i tu zezao. e onda, to je vec visi nivo, za to se nema vise sta komentarisati.

Ažurirao AlexDeLarge - 06.Sijecanj/Jan.2023 u 09:23
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 14:30
Pa neću valjda kao primjere smeća navoditi nepoznate naslove.
Ne znam ja što ni tko je u pravu jer kad su u pitanju ukusi, nitko nije u pravu.

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 15:29
Pa prvi nis pogledao tako da otpada da je smece, za drugi mnogi kazu da nije tako da otpada, za trece vecina ne uzima kao stvar i uvek ti ovde protivrece i jos se niko nije slozio sa tvojim misljenjem. Tako da u redi je reci u temi,ponovis jos jednom, ali konstantno konstantno vec prelazi u nesto drugo ( cesto i Holivud spominjes, i kazes nije ovo Holivud, da je Holivud, pa niko ovde nije rastao na eukaliptusu, pa da mu ti objasnjavas sta je Holivud) mozda kao sto je jedan prevoditeljka rekla sudis na osnovu nepogledanog, preskaces, komentarises ko to gleda, Puppet misli da zvocas, ja i isto, jos jednom clanu stalno zvocas, tako da vidis nije neutemeljeno ono sto pricam, tako da se kvalitet ili umece pisanja i duhovitost, ili pak  isticanje necega   ne bazira na negiranju necega drugog, slicno kao sto se ne na pitanje ne odgovara pitanjem, ili jedna teorija zasniva negiranjem druge.

Ažurirao AlexDeLarge - 07.Sijecanj/Jan.2023 u 09:43
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 15:33
Većina me ne zanima.
Ta ista većina je natjerala Sokrata da srkne otrov.
Izmanipulirana.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 16:00
Pricam ovde na forumu, za prvo i trece, pa brate mili em sto nisi gledao film a pozivas se konstantno na njega, pa niko ne deli tvoje misljenje, i pitaju se sto komentarises. Za trece, pominjes datog reditelja, hajde jednom, drugi put oko njegovih filmova, rekoh ne sudim po privatnom zivotu vec po ostavrenjima, pa opet,   nicim izazvan pomenes za neki film kad je Iga napisao recenziju, zatim i ovako u komunikaciji sa jos jednim clanom.  A to je najlakse reci  izmanipulisana , hipnotisana gomila, kazem to je najjace sto cujem, ili pominjanje Galileja, Djordana Bruna, Sokrata i ostalih koliko je to lako, a opet tuzne price, i treba dobro znati o svima, i napisati kad je prikladno i opravdano.  

Ažurirao AlexDeLarge - 07.Sijecanj/Jan.2023 u 09:42
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 16:07
Kud pomenu Titanik.......
To je sve zbog Džejmsa, i njegovih plavih bića.
Setio sam se da je upravo on režirao taj klasik, remek delo baš i nije.
Ali da je Terminator 2 remek delo, to ne bih potvrdio ni da me peku na ražnju.
Meni i većini verovatno je ostao upamćen po čuvenoj pesmi Selin Dion, a njoj se odavno zgadila.
Raspisasmo se, samo da ostanemo pribrani, može cinizam, sarkazam, ironija, podjebavanje, spuštanje, uzdizanje, samo bez uvreda.
Ugledajte se na Papeta i mene.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 16:15
Hajde nemoj da filozofiras za T2 i da iznosis neistine.
Reci lepo Joxeru Titanic je klasik i da nije u redu sto je napisao citiram ` Raskini vezu sa tom glupacom`.

Ažurirao AlexDeLarge - 07.Sijecanj/Jan.2023 u 09:43
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.