Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Three Thousand Years of Longing (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Three Thousand Years of Longing (2022)

Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Tri tisuće godina čežnje

Godina:

2022

Žanr:

drama, ljubavni, fantazija

Trajanje:

108 min

Režija:

George Miller

Scenarij:

George Miller
, A.S. Byatt
, Augusta Gore

Glavne uloge:

David Collins
  >  Jocular Storyteller
Aiden Mckenzie
  >  Airport Passenger
John Puckeridge-Webb
  >  London Uni Student
Anthony Moisset
  >  Hotel Porter
Randolph Fields
  >  Airport Passenger
Callum Moran
  >  Lurking Bystander
Jack Braddy
  >  Ibrahim
Jason Jago
  >  London Uni Student
Anna Adams
  >  Sugar Lump
Pia Thunderbolt
  >  Orhan's Pa
Burwaiss Ahmed
  >  Dormitory Girl
Lianne Mackessy
  >  Emmeline Porter
Peter Bertoni
  >  Jack
Angie Tricker
  >  Narratologist
Sarah Houbolt
  >  Unsettling Man
James Dobbins Jones
  >  Narratology Student
Agani Gecmez
  >  Turkish Hotel Waiter
Hayley Gia Hughes
  >  London Uni Student
Aska Karem
  >  Security Officer
Leslie Krahner
  >  Fisherman Rough Hands
Kaan Guldur
  >  Murad IV

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Three Thousand Years of Longing (2022)
    Objavljeno: 15.Rujan/Sep.2022 u 22:22
Prevod je uradio Bambula 👏
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka balavurdija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2022 u 01:32
Smrzavam se, ali takvo je vreme u septembru, sve je to normalno.
Film je trebalo da se zove '' Ne znam zbog čega nisam snimio novi nastavak Mad Max'', jer ovo što sam gledao je čisto smeće!
Ovaj matori mastermind, kako ga nazivaju, potrošio je i vreme i novce da bi snimio šta???
George, jebali te džinovi, nabijem te na dršku od metle!
Na vrh
Loki1973 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Loki1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2022 u 10:26
Pogledat cu danas. Ne ocekujem previse, pa se valjda necu razocarat, a i slab sam na Tildu. Tongue

EDIT nakon gledanja:

Evo odgledah. Ne da se nisam razocarao, nego sam uzivao. 

Jedna laka filozofska prica, prije svega o zivotu sa svim sto on nosi. Ljubavi, ceznjama, zeljama, lakomosti, skromnosti,... 

Sve to, i sve ispricano kroz pricu o Djinu i zeni koja je nasla bocu, upakirano s odlicnim visualima, a opet ne pretjeranim. 

Tko je raspolozen za tako nesto, svakako preporucujem, tko zeli CGI, akciju, razne agende natrpane u sve to nek uzme nesto od Marvela. 

Nije Nebo Nad Berlinom, ali nije ni film gdje mozes otici na WC bez pauze pa ces u slijedeoj CGI sceni vidjet ono sto si propustio u zadnjem doskakanju na koljeno. Film ima pricu i treba ju pratit stalno. 

U svakom slucaju ovaj film nije za svakoga.

Moja ocjena 7/10.  

p.s.

Hvala Bambuli na odlicnom prijevodu postovanje

Ažurirao Loki1973 - 19.Rujan/Sep.2022 u 14:45
Na vrh
Nefil View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nefil Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2022 u 22:46
Svidio mi se film, gledljivo
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka balavurdija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2022 u 02:55
Posedujem sličnu bocu kao iz filma, pa ko želi da protrlja džina od ovih što im se svideo film neka mi se jave.
Na vrh
Loki1973 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Loki1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2022 u 09:17
Originalno postovano od strane Mizi Mizi piše:

Posedujem sličnu bocu kao iz filma, pa ko želi da protrlja džina od ovih što im se svideo film neka mi se jave.

Ne znam cemu ovaj trol komentar, dao si svoje videnje i ocjenu filma u prvom postu. 

Jednom kad narastes mozda ces uvidjeti da postoje razliciti, ukusi, interesi, intelektualne sposobnosti, intelektualna ogranicenja, sposobnosti shvacanja i razumijevanja itd. Mozda. 

No kako se ovdje osjecam osobno prozvanim, ja ti se najdublje ispricavam sto se meni svidio film koji tebi nije. Evo, cisto da mi ne budes uzrujan. 

Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka balavurdija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2022 u 13:20
Originalno postovano od strane Loki1973 Loki1973 piše:

Jednom kad narastes mozda ces uvidjeti da postoje razliciti, ukusi, interesi, intelektualne sposobnosti, intelektualna ogranicenja, sposobnosti shvacanja i razumijevanja itd. Mozda. 

No kako se ovdje osjecam osobno prozvanim, ja ti se najdublje ispricavam sto se meni svidio film koji tebi nije. Evo, cisto da mi ne budes uzrujan. 

Ti treba da narasteš jer i dalje veruješ u djinove, duhove, baba Vange, magiju, fikciju i trljanje bočice. Ko zna, možda ti se ispune želje ako dovoljno duuuugooo i jaaakooo budeš trljao!

Ma dajte, zar sam ja kriv što ljudi imaju suprotna ubeđenja!
Ovaj je poludeo, mislim na Milera, kad snima ovakve nebuloze i nabeđuje naše članove da mogu djinovi i ljudi biti u vezi.
Kakva zabluda, pa više ima mogućnosti da patuljci budu u zajednici sa ljudima...
Ma šta ja tu pišem, nemam vremena da se bavim okulturom.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2022 u 13:49
Originalno postovano od strane Loki1973 Loki1973 piše:

Jednom kad narastes

Na vrh
TheDudeAbides View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj TheDudeAbides Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2022 u 12:47
Zar trebaš vjerovat u nešto da bi ti se svidilo? Idući po toj logici, ne bi nikad ništa na TVu pogleda. Ton komentara pokazuje tvoje intelektualne dosege. Mislia san da se samo djeca od 8 godina ponašaju u stilu 'zar ti vjeruješ u djeda mraza? Ja sam bolji i pametniji jer ne vjerujem', ali evo, očito neki nikad ne prerastu taj mentalitet. Odzdrav!
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka balavurdija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2022 u 16:04
Originalno postovano od strane TheDudeAbides TheDudeAbides piše:

Zar trebaš vjerovat u nešto da bi ti se svidilo? Idući po toj logici, ne bi nikad ništa na TVu pogleda. Ton komentara pokazuje tvoje intelektualne dosege. Mislia san da se samo djeca od 8 godina ponašaju u stilu 'zar ti vjeruješ u djeda mraza? Ja sam bolji i pametniji jer ne vjerujem', ali evo, očito neki nikad ne prerastu taj mentalitet. Odzdrav!

Odzdrav i tebi. Ako ti treba bočica za trljanje javi se na pp.
Vi ste fanovi ouija table, zato ste tako pristrasni i branite djinove i ostale karakondžule...

Na vrh
nuna-drum View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nuna-drum Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 1 hour 19 minuta , u 08:55
Lagan film tj.nezamarajuci.Klasicna bajka,volim takve filmove,mada ima i boljih.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,152 sekundi.