Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Thor: Ragnarök (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Thor: Ragnarök (2017)

Thor: Ragnarök

Thor: Ragnarök (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Thor: Ragnarok

Godina:

2017

Žanr:

akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Režija:

Taika Waititi

Scenarij:

Jack Kirby
, Stan Lee
, Craig Kyle
, Christopher L. Yost
, Larry Lieber
, Eric Pearson
, Stephany Folsom

Glavne uloge:

Jeff Goldblum
  >  Grandmaster
Anthony Hopkins
  >  Odin
Cate Blanchett
  >  Hela
Idris Elba
  >  Heimdall
Stan Lee
  >  (rumored)
Mark Ruffalo
  >  Bruce Banner
Mark Ruffalo
  >  Hulk
Ray Stevenson
  >  Volstagg
Karl Urban
  >  Skurge
Tom Hiddleston
  >  Loki
Chris Hemsworth
  >  Thor
Benedict Cumberbatch
  >  Dr. Stephen Strange
Jaimie Alexander
  >  Sif
Tessa Thompson
  >  Valkyrie

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Boozywoozy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
+glavni baja+ R.I.P. 16.12.88.-30.09.19.

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Thor: Ragnarök (2017)
    Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2017 u 09:18
Definitivno najbolje izdanje sto se tice nastavaka Thora... Dosta humoristican film a sto se tice specijalnih efekata,tu se nema sta pricati,extra odradjeno.
Na vrh
noxovac93 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj noxovac93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2017 u 22:58
teska glupost, ovo veze sa Torom nema. Uzmu Ragnarok (unistenje, apokalipsu) + jednu od mracnijih prica o Toru i pretvore je u komediju, a od te komedije jedno 90% nije smijesno. Jos jedna teska glupost od Marvela kojem je preslo u naviku da pravi samo komedije. Tacno ovo je taman u ravni sa cuvarima galaksije, kao jedan od najgorih marvelovih filmova. Sreca pa ce brzo Justice League da se ispere ovaj gorak ukus necega sto je moglo da bude dobro da su se drzali teme a ne pravljenja glupe komedije.
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Studeni/Nov.2017 u 08:20
malo previše korištenja riječi "zajebancija" za jednu recenziju. Što se tiče filma, pa obzirom da se ti filmovi rade za publiku od 13+ godina, ne može se niti očekivati ozbiljan film. nažalost, većina publike su inače tinejdžeri, tako da se filmovi za odraslu publiku rijetko rade, jer nisu profitabilni. za razliku od današnjih viskobudžetnih serija, a koje takođe rijetko vide više sezona. Sve to zbog finansijskih problema, gubitka interesa, a i previše zakomplikovanog scenarija, koje je onda veoma teško otpetljati.
Na vrh
alexn96 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alexn96 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Studeni/Nov.2017 u 23:38
Po trejleru izgleda kao tipican marvelov film. Ko to voli nek izvoli.
Na vrh
dzemil-merdzanic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzemil-merdzanic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Studeni/Nov.2017 u 13:06
Previše neozbiljan i šaren. Nijedne pametne replike.
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2017 u 16:31
Evo ja se izvinjavam u ime MaxAbartha, vreme je danas baš teško, oblačina, neko sivilo...
Na vrh
dzemil-merdzanic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzemil-merdzanic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2017 u 16:59
Ako je već riječ o Ragnaroku trebao je film da bude puno ozbiljnija i mračnija apokaliptična priča, međutim ovo je komedija kojoj ni humor nije na nekom "ozbiljnom" nivou nego u stilu Scary Movie, bez ijedne pametne replike. Film je sav rađen u kompijuterskoj animaciji sa pretjerano jarkim bojama i uz Guardians of the Galaxy Marvel Studios se pretvorio u studio koji ne radi filmove za publiku 13+ nego za publiku do 13. Spoiler Alert! Asgard i Ragnarok vijekovima stara ideja za koju se trebala snimiti ozbiljna i dobra trilogija a ne komedija u kojoj sve biva uništeno jednim udarcem. Film je sranje, nadam se da će Black Panther popraviti situaciju.
Na vrh
besker-melinda View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj besker-melinda Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Studeni/Nov.2017 u 14:18
Evo jedan mali kometar s moje strane- kao ljubitelj ovakvih filmova uistinu nisam imala velika očekivanja već sam samo htjela uživati u mojim omiljenim likovima. Međutim i ta moja niska očekivanja očito su bila previsoka. Prvih sat vremena jaaako loš...toliko loš da sam ozbiljno razmišljala da izađem iz kina. Većina filma ima ima primjese 5 Elementa (wtf??)i mislim da je to ono što me izbacilo iz takta i pokvarilo cjelokupan dojam, da ne spominjem da nedostaje ozbiljnosti i da je više za publiko iz ovoga, a ne iz prošlog stoljeća. Za filmofile ovakve vrste filmova - ovo će biti veliko razočaranje....
Na vrh
e8-jelena-bozic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj e8-jelena-bozic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Studeni/Nov.2017 u 21:31
DC je klasa za Marvel
Na vrh
DJIKI View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DJIKI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Studeni/Nov.2017 u 23:48
Recenzija filma u potpunosti odgovara MOM doživljaju ovog izdanja Thor-a, što će reći: pitko, zabavno, duhovito, lepo podešena dinamika, jednostavna priča, mnogo mi se više svideo u odnosu na prethodna dva filma, sav je nekako kompaktan, tako da dva i kusur sata prolete za čas bez smaranja i ja izlazim sa projekcije sa osmehom na licu, jer upravo to i očekujem od ovakve vrste filmova - LAGANU, NEOPTEREĆUJUĆU ZABAVU. E sad, naravno da u filmu ima primesa svega i svačega, pozajmica iz velikih hitova, već vidjenog itd, ali ja sam to prihvatila kao nešto što se podrazumeva, pa kako misle ljudi da se tri puta godišnje izbacuju originalne stvari? Pa ja više ne mogu ni naslove da popamtim svih mogućih Marvelovih i DC-jevih filmskih izdanja, X-mena i Bože pomozi kojih već strip-SF serijala. Tako da...ako želite da se nasmejete i uživate u kompjuterskim animacijama, bez obzira na godine starosti, može.. Ali ako ste veliki Marvelov ili čiji već fan, ako očekujete "ozbiljnu priču", dramski zaplet, izvorni kvalitet i sl., ovaj film nije za vas. On je lepo upakovana strip SF komendija, gde dobri momci pobedjuju, Thor napokon otkriva svoju pravu snagu (kao i u svakoj epizodi serijala), jedna "velika istina" da dom nije mesto nego ljudi ponovo biva "otkrivena" i molim lepo! NEXT PLEASE...
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Studeni/Nov.2017 u 21:22
Tek cu ici u bioskop da ga pogledam.
Na vrh
Necjko View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Necjko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Studeni/Nov.2017 u 09:15
Gledao sinoc, još uvek ne mogu da dodjem sebi. Ovo je Gardians of The Galaxy u Marvel heroes obliku. Svi likovi stalno se trude da imaju dosetke, nijedan od uobičajenih likova (Thor, Loki, Hulk) ne lice na sebe. Hela je nedorecena. Režija slaba, akcija nije na nivou i standardu za Marvel. Jedan od najslabijih filmova, a na žalost na nivou ovogodišnje produkcije Marvel/DC. Od Justice League očekujem još manje
Na vrh
Dragan B Jovanovic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dragan B Jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2017 u 16:29
Ocigledno da Marvel,u xumor nije jaca strana.
Na vrh
Mandarinan View Drop Down
Translator
Translator
Bucko vitaminac aka Dežurni Dušebrižnik

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Mandarinan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2017 u 17:01
Meni je ovaj film bio jako mučan za gledati.

Kako je to izgledalo:

Mali Manda jednog dana:

Jeeeeeeej, može da se gleda Tor, počelo je prikazivanje! Draga, pakuj prnje, idemo večeras.

* prođe određeni vremenski period u kome Manda radi šta već normalne mandarine rade*

Hoću kokice, vodu, i još kokica. A da, i karte za Tora. I može još kokica.

Sede on, voćka stara da odgleda svoj teškom mukom sačekani film.

Svi se smeju, on prestravljen glupim i očiglednim forama. Šokiran! Šta kažeš? Hulk? Toru seku kosu? Tor se okreće oko svoje ose i izbacuje salvu gluposti? Sve gore i gore.

Manda odlazi kući, zavetujući se da Tora ne gleda više nikada u bioskopu.

U suštini, to je to.

Šokiran sam.

“Fighting for peace is like screwing for virginity.”
― George Carlin
Na vrh
Dragan B Jovanovic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dragan B Jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2017 u 17:12
Omanuli su ovaj put.
Na vrh
deda vlada View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deda vlada Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Sijecanj/Jan.2018 u 13:24
po meni je solidan, mada prehvaljen
Na vrh
VladBetMi71 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Sijecanj/Jan.2018 u 15:19
Solidan film,vredi da se pogleda.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
+glavni baja+ R.I.P. 16.12.88.-30.09.19.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Sijecanj/Jan.2018 u 16:40
Ja sam ga gledao u kinu i bio mi je super,efekti ostalo sto veze marvelove filmove... Jedino imam zamjerku na humor,jer ocigledno im to nije jaca strana :)
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
miki-jovanovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj miki-jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Sijecanj/Jan.2018 u 16:53
od svih delova ovaj mi nekako najgluplji dodje prica je losa
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2018 u 15:40
Odličan film. Ovo je film koji se snima da bi bio zabavan i mladjoj publici,klinci obožavaju ovakve filmove i svi sad filmovi o super herojima će biti sve više komični baš zbog mladje publike. Ako hoćete ozbiljan film o super heroju onda pogledajte opet Nolanovu triologiju o Batmanu i uživajte a ako vam treba zabavan film onda su Thor, Ironman,Spiderman i ostali filmovi tog žanra sasvim dobar izbor.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.