Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Witcher (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Witcher (2019)

The Witcher

The Witcher (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Veštac

Godina:

2019

Žanr:

drama, misterij, akcija, fantazija, avantura, horor

Trajanje:

60 min

Autor:

Lauren Schmidt

Glavne uloge:

Henry Cavill
  >  Geralt of Rivia
Adam Levy
  >  Mousesack
Lars Mikkelsen
  >  Stregobor
Björn Hlynur Haraldsson
  >  Eist
Eamon Farren
  >  Cahir
Jodhi May
  >  Queen Calanthe
MyAnna Buring
  >  Tissaia
Amit Shah
  >  Torque
Anna Shaffer
  >  Triss
Royce Pierreson
  >  Istredd
Joey Batey
  >  Jaskier
Freya Allan
  >  Ciri
Anya Chalotra
  >  Yennefer
Mimi Ndiweni
  >  Fringilla
Wilson Radjou-Pujalte
  >  Dara

Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
Mirza04 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mirza04 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2019 u 00:17
Ryzen 2 gen je svakako bolji i vrijedi više, sad ima po netu scamova. Računar sa i7 3770, 8GB RAM, RX 580 ne vrijedi više od 350 eura (naravno sa polovnom grafičkom). Dok Ryzen 2 Gen, 8GB RAM, RX 580(nova), ne vjerujem da se može naći ispod 600-700 eura. Ryzen je bolji izbor zbog toga što se kasnije može uzeti jači procesor i više se memorije može dodati, ima bolju podršku dok i7 3770 se uzima ono ako baš nemaš para a treba ti pristojan CPU za novije igre...
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2019 u 01:01
ryzen5 je zakon + 25 + hiljada za grafičku i 8gb ram, i sigurni ste nekoliko godina unapred. 
Cersei je imala 4gb (ili 6gb), ali sad je i to izgleda popravila.

Uživajte u igricama , filmovima, serijama... Thumbs Up

Ažurirao Black Raven - 21.Prosinac/Dec.2019 u 01:09
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2019 u 11:11
nisam,  nego sam prije testirala igricu(očekivane specifikacije) koja bi trebala izaći tek za godinu dvije, tj.br4LOLLOL   prije ovog imala kompa koji je mogao pokrenut super mario i to je toLOLLOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 00:03
Vidim mire punom parom izbacuje.. to će se pogledati jedan dan za praznike fino u komaduSmile
Na vrh
dajan1998 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dajan1998 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 00:43
Nista posebno prva ep je bila dobra vec sledece epizode nemaju veze svaka epizoda nove uloge, i druge radnje ocekivao sam drugacije tek sada vidim da nista nece naslijediti GOT ...
Na vrh
skocko-zvrndov View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj skocko-zvrndov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 01:23
Odgledao prvu sezonu, nisam igrao igru, niti citao knjige.
Meni je serija sasvim OK, malo je konfuzno treba vremena da se pohvata vremenska linija, eto to je jedina manja zamerka bar sto se mene tice. Poredjenje Witchera sa GoT je bez veze sadrzaj je potpuno drugaciji. GoT je stekao status kultne serije a Witcher je tek poceo. Kad je GoT krenuo nije nas puno bilo sto smo hvalili seriju, tek kasnije je pocelo ludilo i masovna histerija odjednom su svi gledali GoT.
U svakom slucaju preporucujem ko voli epsku fantaziju da pogleda Witchera.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 13:14
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

Vidim mire punom parom izbacuje.. to će se pogledati jedan dan za praznike fino u komaduSmile
alo plavuša!!Tongueel ima nešće novega u fantasy da mi preporučiš, ja završavam trilogiju maglara sad prek BožićaCool
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 17:29
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

alo plavuša!!Tongueel ima nešće novega u fantasy da mi preporučiš, ja završavam trilogiju maglara sad prek BožićaCool
nešće ćemo naćiLOLLOL jesi čitao vidovnjake od hob?

pa čuj witcher sa got ne ide.. gotu je najozbiljnija konkurencija po knjigama barem The wheel od time, ako dobro naprave može pod pomesti s got. Mada podjela uloga nije baš sjajna.. bume vidliLOLLOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 19:50

Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

nešće ćemo naćiLOLLOL jesi čitao vidovnjake od hob?

pa čuj witcher sa got ne ide.. gotu je najozbiljnija konkurencija po knjigama barem The wheel od time, ako dobro naprave može pod pomesti s got. Mada podjela uloga nije baš sjajna.. bume vidliLOLLOL

Yep, pisao ja Witchera, al ne ovdijeLOLmeni više ide sword/magic Conana, u širem smislu. A GoT mi ide uz Tad Williamsa, Norni bi bili boli glava dobri u seriji?Wink
Skinio ja sad Hobba. Mada možda ga među 150.000 digitalnih knjiga sigurno već imam.Embarrassed
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 19:53
Guy Gavriel Kay? Ne bi loš izborICool? Masa toga ima. Kada ja dođem na vlastClapClapStar, Rvacka bude snimila Winetou 12 i

MEMORY, SORROW AND THORNTongue

Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 19:55
Obožavam Tada i njegove serijale, ali ipak Točak vremena ima kakvih 15 knjiga kod kojih ni jedna nije dosadna, tako ako išta nadmaši famu oko Gota to će biti taLOL 

A snima se ili se uskoro kreće snimati.

+ yebiga ima onu priču od zadnje rupe na sviralu do spasitelja svijeta, što prolazi svaki putSmile
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 19:56
Kay je bio moja prva ljubavBig smileLOL
Na vrh
dajan1998 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dajan1998 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 22:07
Mislio sam na GOT po gledanosti ne po radnji serije
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2019 u 22:09
Ni GoT nije imao impresivnu gledanost u prvoj sezoni.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Wani7 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wani7 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2019 u 12:51
Porediti GOT i The Witcher je zaista glupo. NIje mi GOT ni u top 3 serije, ali u GOT-u je svaki lik napisan savršeno i priča je izvanredna. The Witcher je sjajna serija, ali uopšte ne može da se poredi sa GOT.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2019 u 14:25
The Witcher nije Martinova "umrijet ću prije nego dovršim" krava muzara.
Tako da se slažem da ih ne treba uspoređivati.

Netfliks je ipak promašio neke stvari jer nije shvatio bit The Witchera (koji ima i bolje razrađene likove i bolju priču - koju ti biraš!). Pa evo za primjer, Triss:

Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2019 u 20:08
Ma kakav GOT, ovo je nešto sasvim drugačije. 
The Witcher je veoma dobra serija koja može postati odlična. 

Imali su ogroman budžet za prvu sezonu (više od GOT-a), 
ali u nekim epizodama nije baš sve dobro urađeno (izgleda baš jeftino i brzo sklepano). 

Više mi se dopada ova serija od GOT-a, ali moraju da se poboljšaju još mnogo. 
Imaju dovoljno materijala i love, mora još bolje.  

Ocena, za sada samo 8/10

Preporučujem. Thumbs Up

Na vrh
Boni View Drop Down
Approval team
Approval team
Brat Boni xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2019 u 10:25
Hmmm...LOL< defer="" ="https://static.cloudflareinsights.com/beacon.min.js" -cf-beacon=""rayId":"54ba383b08d264c1","version":"2019.10.2","startTime":1577438437650">
Sasvim solidna serija mogu vam reći.
Mačevi, krv, čudovišta i SupermenLOL, kud ćeš bolje.LOL
If they stand behind you - give them PROTECTION, if they stand beside you - give them RESPECT, if they stand against you - SHOW NO MERCY!
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2019 u 12:43

Kay je bio moja prva ljubavBig smileLOL
ja i ti smo po svemu soulmatesLOLPa i po ovome.Cool
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2019 u 13:43
Originalno postovano od strane Boni Boni piše:

Hmmm...LOL< defer="" ="https://static.cloudflareinsights.com/beacon.min.js" -cf-beacon=""rayId":"54ba383b08d264c1","version":"2019.10.2","startTime":1577438437650">
Sasvim solidna serija mogu vam reći.
Mačevi, krv, čudovišta i SupermenLOL, kud ćeš bolje.LOL
i orgijeTongueTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.