Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Wandering Earth - Kineski SF odgovor (08.05.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Wandering Earth - Kineski SF odgovor (08.05.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Brutal78 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Brutal78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Wandering Earth - Kineski SF odgovor (08.05.2019.)
    Objavljeno: 10.Svibanj/May.2019 u 17:41
Uzas od filma...kao uvod za neku PS4 igricu
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Svibanj/May.2019 u 18:42
Zanimljiv film, ali nelogične gluposti i loši proračuni su na svakom koraku.
Za izgradnju onih 11000 mašina koje pokrecu zemlju treba mnogo resursa i vremena,  izgleda kao da ceo svet samo to radi. 
Spasilački timovi iskaču iza svakog ćoška u toku filma, svi su tu bili ublizini.
Lepo urađeni efekti, film nije dosadan, sasvim ok, kinezi su ipak uspeli malo da se poprave SF žanru.

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Svibanj/May.2019 u 20:39
SciFi spašavanje Zemlje - bez iti jednog amerikanca.
Bit ću bezobrazan i iako realno ovo to nije, ipak ću reć - remekdjelo.

Na vrh
srborus View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj srborus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Svibanj/May.2019 u 23:16
za ideju,t.j.temu filma čista 10-ka...sve ostalo je očajno...izgubio sam vreme..
Na vrh
Marius72 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Marius72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2019 u 05:32
Katastrofa...
Na vrh
drakic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj drakic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2019 u 21:50
Originalno postovano od strane srborus srborus piše:

za ideju,t.j.temu filma čista 10-ka...sve ostalo je očajno...izgubio sam vreme..

Potpisujem!
Ako je Bog stvorio coveka, onda ga je AK-47 ucinio istim!
Visit me!!!
Na vrh
rijeka00 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rijeka00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2019 u 10:26
gubljenje vremena,stvarno katastrofa film,iako stvarno volim SF filmove,ovo je sklepano jako loše,na pola filma sam ugasio,i izbrisao film,ali tko zna,možda se nekome bude sviđao...meni ipak ne...
Na vrh
filmovi.mn2 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filmovi.mn2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2019 u 23:37
Film sam odgledao, a i opet bih. Ne zato što je odličan, već što to zaslužuje. Kineski pa SF sa veoma ludom pričom.
Na vrh
budimir69 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj budimir69 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 13:29
uh, smorio me film, nakon 15 min sam odustao. fin pokusaj, al kinezi imaju problem sa "potezom viška" u svemu... dok se dječije bolesti preboluju... Ameri su nedostižni, kako god okreneš
Na vrh
jocoiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jocoiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2019 u 14:56
totalna katastrofa
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.