Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Vampire Diaries (2009)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Vampire Diaries (2009)

The Vampire Diaries

The Vampire Diaries (2009)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Vampirski dnevnici

Godina:

2009

Žanr:

drama, misterij, ljubavni, fantazija, triler, horor

Trajanje:

43 min

Autor:

Julie Plec
, Kevin Williamson

Glavne uloge:

Kat Graham
  >  Bonnie Bennett
Ian Somerhalder
  >  Damon Salvatore
Paul Wesley
  >  Stefan Salvatore
Zach Roerig
  >  Matt Donovan
Candice King
  >  Caroline Forbes
Michael Trevino
  >  Tyler Lockwood
Steven R. McQueen
  >  Jeremy Gilbert
Nina Dobrev
  >  Elena Gilbert
Matthew Davis
  >  Alaric Saltzman
Michael Malarkey
  >  Lorenzo 'Enzo' St. John
Joseph Morgan
  >  Klaus Mikaelson
Marguerite MacIntyre
  >  Sheriff Liz Forbes
Nina Dobrev
  >  Katherine Pierce
Sara Canning
  >  Jenna Sommers
Claire Holt
  >  Rebekah Mikaelson

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
Poruka
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2010 u 11:38
U, bre, Nešice, ja zaboravih da nastavimo komentarisati LOL

Elem, meni se baš Ketrin sviđa kao vampiruša. Mnogo dobro joj stoji LOL Dakle, bili smo u pravu sa Lokvudima, samo nismo pretpostavili okidač- i to mi se mnogo  dopalo.
E, sad ostaje da se pitamo čemu služi Mesečev kamen. Ja sam nekako mislila da im on pomaže da se NE transformišu. Nekako mi je logično da je onaj predak to tražio od Ketrin da bi joj pomogao da zbriše, jer uz taj kamen on je mogao da nastavi da živi "normalno" i svi njegovi potomci- da ostali ne provale ko su i šta su.
Ako sam u pravu, sad se postavlja pitanje zašto ga Ketrin treba. Moja pretpostavka da bi "razotkrila" vukodlake, da ih okrene protiv Damona (to joj ni malo nije problem), reši ga se, reši se i Lokvuda (narod će da ih linčuje iz straha) i onda joj ostale čist put do Stefana i celog grada. (Naravno, kad ispuni sve što želi, reši se Elene i zauzme njeno mesto Wink)

Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2010 u 13:46
Elem, Bojana, ti to baš utenane razradila... LOLLOLLOL

Ma kamen sigurno služi za to što si rekla, a možda ima još jednu mogućnost. Da u rukama vampira služi kao oružje. Pa da ih se Ketrin tako riješi. Ali nekako mi preobično da je ona toliko zaljubljena u Stefana. Mislim da ima još nešto... Samo ne znam što.
Ali Elena neće dati Stefana. Mislim d aće tu biti jedan big chick fight! A i Elena bi mogla postat vampiruša, jer u svakoj epizodi ima ono kad Stefan kaže: She's human, and I've got to know her.
Ja bih volio da i nju pretvore pa da se zajedno bore svi protiv Kathrine...
LOL

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Studeni/Nov.2010 u 22:46
Eh, eh, sad kad nema Ludog Milojka, da kažem pokoju o ovome što sam odgledao.

Sad su ga ukukuljili, novim likovima i svime, baš postaje napeto.
Đa mi se jako. Ne žure sa serijom, ali ni ne vuku. Uvijek se nešto događa, ali taman da ti ne otkrije previše.

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
roNNa_taproot View Drop Down
Translator
Translator
Devojka iz sumraka..

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj roNNa_taproot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:27
Censoredbem im ja i njihove proklete pauze... čini se ko cijela vječnost Cry

Ažurirao roNNa_taproot - 30.Studeni/Nov.2010 u 12:28
"Ona lepa, a ja mlad"
Na vrh
Salvador View Drop Down
Banned user
Banned user
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:32
Ok serija damon i caroline su mi najači
Na vrh
Translator
Translator
Devojka iz sumraka..

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj roNNa_taproot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:39
Damon insane

"Ona lepa, a ja mlad"
Na vrh
Salvador View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:42
Originalno postovano od strane roNNa_taproot roNNa_taproot piše:

Damon insane

Možda bude novi Superman.
Na vrh
Translator
Translator
Devojka iz sumraka..

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj roNNa_taproot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:46
Kaj god da bude - aj lajk it ronnaVamp
"Ona lepa, a ja mlad"
Na vrh
Salvador View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:52
Meni je Elena ubiti( Catherine) jedna te ista glumica  ali više mi se sviđa kao zločestazvaljo
Na vrh
Translator
Translator
Devojka iz sumraka..

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj roNNa_taproot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 13:07
Ma neeeeeeeeeeee.... Meni je bolja kao dobrica.... Dobre curice i zločesti dečkići... LOL
"Ona lepa, a ja mlad"
Na vrh
Salvador View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 13:14

Ovo mi je bila jedna od boljih scena 
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 15:01
Originalno postovano od strane roNNa_taproot roNNa_taproot piše:

Damon insane

Ruke sebi, još na početku smo rekli da je Dejmon moj...nađi si nekog drugog LOLLOLLOL

Elem, Nešice, al' smo omaaaanuli u pretpostavkama LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
A2D2 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Lonesome Cowboy

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj A2D2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2011 u 16:07
Pogledao prvu sezonu...

Nakon pilot epizode koja je morate priznati loša ,mislio sam prekinuti sa gledanjem, međutim kako se je radnja komplicirala i svakom novom epizodom produbljivala (uvodila nove likove),tako je i mene serija polako kupovala i sada moram priznati dobro naložila na drugu sezonu.
Iako je predviđena za tinejđere (obožavam takve vrste serija) fascinira me kompleksnom karakterizacijom likova posebno Damona i Katherine/Elene (skidam kapu za glumu Nine Dobrev, a za druge kvalitete naravno LOLLOL ),kao i gotički stil serije (Podsjeća li vas scenografija malo na Sleepy Hollow Tim Burtona ?).

Ažurirao A2D2 - 24.Travanj/Apr.2011 u 16:12
Nitko nije toliko bogat da može bez osmjeha i nitko toliko jadan da ga ne bi zaslužio.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2011 u 20:14
Originalno postovano od strane A2D2 A2D2 piše:

Iako je predviđena za tinejđere (obožavam takve vrste serija)

Nisi jedini.LOL Nije da mogu baš svaku da gledam, ali su mnoge relaksirajuće  LOL

Na vrh
A2D2 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Lonesome Cowboy

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj A2D2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2011 u 08:37
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Nije da mogu baš svaku da gledam, ali su mnoge relaksirajuće  LOL

Ako nisi gledala pogledaj seriju za mlade "Greek" (o bratstvima i sestrinstvima). Mene opušta ,zabavna je (trenutno gledam posljednje epizode 2 sezone), a pošto voliš koncept teen serija ,ova bi se i tebi mogla svidjeti.

Nitko nije toliko bogat da može bez osmjeha i nitko toliko jadan da ga ne bi zaslužio.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2011 u 10:33
Uh, sad nema šanse. Gledam Angela, Dekstera, TBBT, Grey's, Vampire, Supernatural, skidam Game of Thrones da i to počnem...(pomisliće neko da previše gledam serije LOLLOLLOL)....Tek sad kad sve napisah postade mi jasno zašto nemam vremena da pogledam film LOLLOLLOL

Na vrh
lazavr View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lazavr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2011 u 21:23
Smislio sam strasnu scenu za zavrsetak serije... Dejmon sve pobija u Mistiku, poslednji su bili Stefan i Elena i to u kuci Salvatoreovih, Dejmon izlazi iz kuce, kamera se sa visine spusta na njega, on je sav krvav, kamera ga dalje prati dok ulazi u auto, pogleda kucu blago se osmehne i odlazi iz grada... :D Sta se smejete :D

Ažurirao lazavr - 25.Travanj/Apr.2011 u 21:24
Laza
Na vrh
HeadBurn3r. View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2011 u 00:03
U odličnu si im ideju dao. Smile

Nego, što se tiče serije, prerano su skočili na provg vampira.
Baš me zanima šta će smisliti za 3. sezonu. Ove dve su baš uzbudljive, nije bilo dosadnih epizoda.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2011 u 00:13
Hmm, ne znam zašto, ali mislim da će na neki način da ubiju Dejmona do kraja, pošto nema "izlaza" za njega...no, nisam čitala knjige, pa imam slobodu da pretpostalvjam LOL

Na vrh
lazavr View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lazavr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2011 u 16:27
Ako ubiju Dejmona niko nece da gleda seriju, bolje neka zakolju onog dosadnog Stefana skroz je nebitan... Klaus je likcina.
Laza
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.