Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Vampire Diaries (2009)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Vampire Diaries (2009)

The Vampire Diaries

The Vampire Diaries (2009)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Vampirski dnevnici

Godina:

2009

Žanr:

drama, misterij, ljubavni, fantazija, triler, horor

Trajanje:

43 min

Autor:

Julie Plec
, Kevin Williamson

Glavne uloge:

Kat Graham
  >  Bonnie Bennett
Ian Somerhalder
  >  Damon Salvatore
Paul Wesley
  >  Stefan Salvatore
Zach Roerig
  >  Matt Donovan
Candice King
  >  Caroline Forbes
Michael Trevino
  >  Tyler Lockwood
Steven R. McQueen
  >  Jeremy Gilbert
Nina Dobrev
  >  Elena Gilbert
Matthew Davis
  >  Alaric Saltzman
Michael Malarkey
  >  Lorenzo 'Enzo' St. John
Joseph Morgan
  >  Klaus Mikaelson
Marguerite MacIntyre
  >  Sheriff Liz Forbes
Nina Dobrev
  >  Katherine Pierce
Sara Canning
  >  Jenna Sommers
Claire Holt
  >  Rebekah Mikaelson

Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 7>
Korisnik
Poruka
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2011 u 20:51
Rekla sam na kraju, a ne sad. Realno, on ili Stefan moraju zaginuti...osim ako ne bude i trećeg serijala i Dejmona spoje sa nekom novom ribom.

Nego, u smislu teorija zavera...znate početak svake epizode:
"I know the risk
but I had no choice.
I have to know her."
Uvek to svi posmatramo romantično, ali ŠTA AKO...je on upoznao Klausa tokom oni "duže od jednog veka" i ako je poslan od strane Klausa da vidi novu dvojnicu, približi joj se...ta-ra-ra-ra-ta-ra-ra-ra...LOL

Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2011 u 00:02
Trejler 3. sezone koja počinje u septembru.

Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Kolovoz/Aug.2011 u 13:58
Vest o prikazivanju na DOMA TV,
Na vrh
LEMONZOO View Drop Down
Active member
Active member
Uvijek u pravu.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2011 u 21:53
ovo mi djeluje kao twilight
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2011 u 18:08
Premijera prve epizode 3. sezone je imala rejting 1.4. što predstavlja pad od 12 % u odnosu na prošlogodišnje premijerno emitovanje 1 epizode 2 sezone.

Promo za 3x02

Ažurirao Gor@n88 - 16.Rujan/Sep.2011 u 18:10
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Studeni/Nov.2011 u 16:08
"The Vampire Diaries" počinju sa emitovanjem u 14h na Prvoj televiziji od 14.11.2011.

Ažurirao Gor@n88 - 07.Studeni/Nov.2011 u 16:11
Na vrh
Sasha.... View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sasha.... Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2011 u 18:10
Treća sezona TVD je po meni najlošija,.... Koliko mi je npr, Boni bila simpatična u prvoj i drugoj sezoni, sad mi je odvratna,.... Mnogo više daju prostor Klausu i njegovoj porodici nego Eleni, Stefanu I Dejmonu.. A Elena se u ove zadnje 2-3 epizode pojavljuje čisto da bi je videli da je tu ...glupost Unhappy
Na vrh
marina0804 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marina0804 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2011 u 19:05
Gde da pronadjem pocetne epizode prve sezone serije VAMPIRSKI DNEVNICI? Unapred zahvalna.
Na vrh
Rea View Drop Down
Translator
Translator
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2011 u 19:41
Originalno postovano od strane marina0804 marina0804 piše:

Gde da pronadjem pocetne epizode prve sezone serije VAMPIRSKI DNEVNICI? Unapred zahvalna.

Poslani linkovi na pm.Smile

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2012 u 14:00
Bojo, ajd malo da nastavimo raspredanje. Ne znam dokle si stigla. Ja sam sad kod ove zadnje epizode. Što ti misliš kakva se to tajna krije u četvrtom sanduku. Možda je neka sila koja ih održava vječnima...

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Sijecanj/Jan.2012 u 09:15
Ja "skupljam po dve" pa gledam, tako da ću ti se pridružiti u raspredanju nedelju, kad odgledam poslednje 2 LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Svibanj/May.2012 u 22:21
Obnovljena za 4. sezonu.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2012 u 09:32
Originalno postovano od strane nebojsa66 nebojsa66 piše:

Bojo, ajd malo da nastavimo raspredanje. Ne znam dokle si stigla. Ja sam sad kod ove zadnje epizode. Što ti misliš kakva se to tajna krije u četvrtom sanduku. Možda je neka sila koja ih održava vječnima...

Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Ja "skupljam po dve" pa gledam, tako da ću ti se pridružiti u raspredanju nedelju, kad odgledam poslednje 2 LOL

Evo, nedelja je pa da održim reč LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Dakle, Nešice, viđe li ti šta uradiše od serije?! Shocked
Ja imam samo jedan komnetar na sam kraj - BILO JE KRAJNJE VREME!!!! LOLLOLLOLLOL

Na vrh
zvonkina1a View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zvonkina1a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2012 u 09:55
Predobar završetak, najmanje očekivan i to sve! Moglo se je očekivati da će izabrati Stefana, jer joj je on spasio život. Najbolji mi je još bio prvi susret između Damona i Elena, prije svega. Samo šteta što ju je natjerao da zaboravi, sada bi se toga trebala sjećati jer postaje vampir. Kada postane vampir svih kontrola uma se ona sjeća. Jednom riječju, super završetak i pomalo tužan! Ne znam uopće kakva bi mogla biti 4 sezona.

Ažurirao bojanadj - 13.Svibanj/May.2012 u 22:30
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2012 u 11:39
Bojo, vidio i za razliku od prošlih krajeva sezona ovaj me nije baš zadivio... Kako je srki s PO rekao Elena ima pluća ko kineska glasačka kutija. Totalno su odradili ovo naivno i bezveze, ali dobro je što je napokon postala vampir.
Vjerujem da će se iskupiti novom sezonom, ali mogli su naći malo kreativniji i uvjerljiviji način da ona umre i postane vampir.

zvonkina1a, ako možeš zacrniti ove spoilere, bilo bi super.

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2012 u 12:51
Originalno postovano od strane nebojsa66 nebojsa66 piše:

Elena ima pluća ko kineska glasačka kutija.

Joj i  mi smo se smejali tokom te scene. Prosto je vređalo inteligenciju LOL

zvonkina1a ja i dalje navijam za Dejmona LOLLOLLOL

Na vrh
zvonkina1a View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zvonkina1a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2012 u 15:18
Ma Damon je car, vjerujem da će uspjeti! 
Zapamti što je Elena rekla:
Da smo se možda prvo mi upoznali...
Pod time je mislila da će biti sve drugačije.
I onda je stavljena scena prvog susreta Elena i Damona, samo nažalost ju je Damon opčinio. 
Meni je kraj dobar, ali jest da je malo naivan.
A kako bi bilo da je Elena umrla? Jebote, glupo malo za gledati.
Ovako se barem Deleni, a što bi da je umrla?

Ažurirao bojanadj - 13.Svibanj/May.2012 u 22:31
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2012 u 22:32
Zvonkina, kao što ti je Nešica rekao, sve što odaje radnju boji u tamno sivu boju, da ljudima ne spojlerišemo Wink

Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2012 u 09:54
hvala mileni za titl za prvu iz 4...Clap

sad dali ce bit jos jedna sezona cvilenja za gorim vampirom.. ili ce konacno skocit na boljeg...bumo vidiliLOL
Na vrh
irfan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj irfan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Studeni/Nov.2012 u 23:43
Tongue super serija odgledao svaku novu epizodu posle par sati kad se pojavi na torrent-u Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 7>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.