Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - animirani
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Simpsons (1989)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Simpsons (1989)

The Simpsons

The Simpsons (1989)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Simpsoni

Godina:

1989

Žanr:

animirani, komedija

Trajanje:

22 min

Autor:

Matt Groening
, James L. Brooks
, Sam Simon

Glavne uloge:

Yeardley Smith
  >  Lisa Simpson
Julie Kavner
  >  Marge Simpson
Nancy Cartwright
  >  Bart Simpson
Dan Castellaneta
  >  Homer Simpson
Pamela Hayden
  >  Milhouse Van Houten
Nancy Cartwright
  >  Nelson Muntz
Nancy Cartwright
  >  Ralph Wiggum
Dan Castellaneta
  >  Barney Gumble
Marcia Wallace
  >  Edna Krabappel
Dan Castellaneta
  >  Grampa Simpson
Hank Azaria
  >  Moe Szyslak
Dan Castellaneta
  >  Groundskeeper Willie
Dan Castellaneta
  >  Krusty the Clown
Dan Castellaneta
  >  Sideshow Mel
Dan Castellaneta
  >  Mayor Quimby

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Simpsons (1989)
    Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2009 u 00:36

Simpsoni, Simpsonovi i Obitelj Simpson (eng. The Simpsons) su animirana TV serija, dobitnik Emmyja koju je stvorio Matt Groening, također i autor animirane TV serije Futurama, za TV kuću Fox Network. Serija je postala jedna od prvih velikih hitova te TV kuće, a uz to je i jedna od najuspješnijih televizijskih serija u historiji tog medija. Televizijska se serija razvila iz niza kratkih animacija koje su se emitirale tokom showa Tracey Ullman.  Serija je satirička parodija američkog načina života. Prikazuje cjelovitu američku kulturu i društvo, a često se koristi šalama na vlastiti račun. Sami Simpsoni utjecali su na popularnu kulturu. Fraze iz serije počele su se koristiti u stvarnom životu, a usklik "d'oh!" može se pronaći u rječniku engleskog jezika. Simpsoni su utjecali i na mnoge animirane serije za odrasle tokom kasnih 1990-ih kao što su South Park i Family Guy. Iako je tokom posljednjih nekoliko godina, po nekima, došlo do pada kvalitete serija je još uvijek veoma gledana i dobija pozitivne kritike.

Wikipedia.org

Žanr: Komedija

Imdb.com

tv.com

Link ka prevodima

Prevod za sezonu 21 radi kolega Vladapetr

Ažurirao icemaher - 27.Rujan/Sep.2010 u 20:14

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2010 u 20:09
Nitko nema komentar na ovu legendarnu seriju??? Shocked

Koji vrag nam stoji tema onda, za ukras?? Thumbs Down

Evo ja pogledao prvu epizodu 22. sezone i šta reći, legende!! Big smile

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2010 u 20:21
Originalno postovano od strane nebojsa66 nebojsa66 piše:

Nitko nema komentar na ovu legendarnu seriju??? Shocked

Koji vrag nam stoji tema onda, za ukras?? Thumbs Down

Evo ja pogledao prvu epizodu 22. sezone i šta reći, legende!! Big smile

Od prvog pogleda do dana današnjeg,ne zanima me koliku većinu loži ovo...(da ne ređam sočne srpske epitete! ),i na pomen naziva "Simpsonovi":peglapeglapeglabez guranja prsta u usta.Organski ne mogu da podnesem ovaj taj projekat,ali ultra-mega-giga-organski!!!

Ma,vidim samo sliku neke od kreatura,aktera serije-fras preživim.AngryAngryAngryAngryAngry

Begam iz teme dok sam još čitav...

Ažurirao svajcarac78 - 27.Rujan/Sep.2010 u 20:23
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2010 u 20:25
haha, ja obratno od tebe, ovo bih gledao do besvest, samo jos nisam dosao do njih pratim mnogo serijaLOL, par epizoda sam pogledao na tv-u i onaj simpsons movie. Odlicni su mi.Clap

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2010 u 20:29
Originalno postovano od strane icemaher icemaher piše:

haha, ja obratno od tebe, ovo bih gledao do besvest, samo jos nisam dosao do njih pratim mnogo serijaLOL, par epizoda sam pogledao na tv-u i onaj simpsons movie. Odlicni su mi.Clap

Također! Fenomenalni su i oni i Futurama! LOL

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2010 u 21:43
South Park i Simpsonovi su crtane serije za odrasle sa izuzetno ciničnim pogledom na realan svet koji nas okružuje. Koliko su smešne, toliko su u suštini jezive i ozbiljne i uvek u prvi plan ističu koliko je nisko palo (prvenstveno) američko društvo, ali se često dokače i "okruženja". U principu, ozbiljna tematika začinjena gomilom dobrih fazona, i stvarno nije za svakoga.
Na vrh
Sentinel View Drop Down
Master translator
Master translator

Walking Time-Bomb

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sentinel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2010 u 21:45
e kako se kod nas kaze, "slabom qrcu i dlaka smeta" LOL
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se OVDJE
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2010 u 21:49
odlični su...gledao sam dok se prikazivalo na tv-u...skidao nisam,ali možda budem...inače homer je genijalan lik..LOL
Na vrh
bagzi94 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bagzi94 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2010 u 22:12
Ovo je serija koju gledam odmalena.
Doduše, nikad redovno. 
Ali uvek kad puste na TV-u rado gledam.

Sve u svemu - nezaboravna serija!
Niko nije zadovoljan svojim bogatstvom, ni nezadovoljan svojom pameću.
Na vrh
goooran View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj goooran Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2010 u 22:20
22 sezona krenula ne baš sjajno al zato je 2 epizoda već bolja...

Jel zna neko razmišljaju li producenti Simpsonovih još neki film kao onaj iz 2007? Mislim da bi im bilo bolje da završe seriju i da Simpsonovi nastave život na velikom platnu...
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2010 u 22:46
ma neka snimaju, neka ima materijala kad ostarimo da gledamo i da se secamo detinstvaLOL

Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2011 u 10:42
Obnovljeni za 24. i 25. sezonu, koja bi im trebala biti i zadnja sezona.

izvor: prijevodi online
Na vrh
minjabuuu View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj minjabuuu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2011 u 15:44
Zna li neko koliko sezona je prikazano u Srbiji? Gledala sam ih kad god su ih prikazivali (ili kad god sam znala da ih prikazuju), pa bih sad pocela da skidam "nove", odnosno one sto nisam gledala.

Inace, legendarni su mi, nikako da dosade :D
Na vrh
bayamira View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bayamira Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2011 u 22:09
Sta komentarisati, SIMPSONOVI su kult serija, imam od prve do zadnje epizode! Zeljno iscekujem nove!
LEGENDA koja zivi!!!
Thumbs Up
Na vrh
NikolaJe View Drop Down
Master translator
Master translator
Ćino

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NikolaJe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2015 u 22:19
Stigao sam do pete sezone. Presmešno je.
Najzanimljivije mi je kad Bart pozove Moa i traži nekog guzonju... LOLLOLLOL

Najtužnija epizoda do sada 03x19: Pas se razboleo, pa su se svi odrekli nečega da bi mu platili operaciju. Kad se vratio kući, svi su se ophodili prema njemu sa mržnjom.
Pobegao je od kuće i svuda su ga tražili... Smile

A omiljena epizoda 04x18: Prikazuju najbolje i najsmešnije scene iz prethodnih epizoda... Homer pao dva puta sa litice... ROFLROFLROFL

Ažurirao NikolaJe - 20.Veljaca/Feb.2015 u 18:10
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2015 u 13:15

Real  introLOL

Na vrh
Jankio View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jankio Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 15:37
Pratim Simpsonove od kada se prikazivala na pinku, (da bilo je vremena kada je pink bila normalna televizija) mislim da sam tada bio 5 razred osnovne skole. Kasnije kad sam dobio internet poceo sam da skidam i da gledam redom svaku epizodu. Jednostavno humor u ovoj seriji mi jednostvno pase, kao da sam ja pisao scenario.
Na vrh
Bog View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 22:41
To je serija, ki nas bo vse preživela. Homerja in Barta enostavno moraš videti.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2018 u 02:32
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.