Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Purge nastavlja dalje (14.05.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Purge nastavlja dalje (14.05.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Purge nastavlja dalje (14.05.2019.)
    Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 22:43
Ni zadnji nisam pogledao do kraja koliko me smorio... Ovaj novi pogotovo necu.
Na vrh
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2019 u 16:17
Pogledao cijelu franšizu pa ću najverojatnije i svaki novi koji izađe.

Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2019 u 12:49
Odgledao sam svaki deo ali kao što sam napisao i za Saw, enough is enough. Stvarno ga preteraše koliko delova. Pogotovu horor filmovi a po;eli su i sa oim Marvel i DC junacima. A i Fast and Furious isto. Ovakvim tempom Purge ée se kao da li 8,9 ili 10 deo Wrong Turn-a snimati na lokaciji Bugarska ) I ponavljam, nije nedostatak ideja, nego im najlakše tako 5,6....10 deo ili rimejk ovog rimejk onog...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.