Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Gentlemen (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Gentlemen (2019)

The Gentlemen

The Gentlemen (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Gospoda

Godina:

2019

Žanr:

kriminalistički, komedija, akcija

Trajanje:

113 min

Režija:

Guy Ritchie

Scenarij:

Guy Ritchie
, Marn Davies
, Ivan Atkinson

Glavne uloge:

Matthew McConaughey
  >  Mickey Pearson
Hugh Grant
  >  Fletcher
Colin Farrell
  >  Coach
Charlie Hunnam
  >  Raymond
Eddie Marsan
  >  Big Dave
Jeremy Strong
  >  Cannabis Kingpin Mathew
Tom Wu
  >  Lord George
Simon. R. Barker
  >  Frazier
Eliot Sumner
  >  Laura Pressfield
Simon R. Barker
  >  Frazier (as Simon Barker)
Brittany Ashworth
  >  Ruby
Lyne Renee
  >  Jackie (as Lyne Renée)
Michelle Dockery
  >  Rosalind
Steve Barnett
  >  Fishmonger
John Dagleish
  >  Hammy
Jason Wong
  >  Phuc
Chloe Arrowsmith
  >  Mechanic
Russell Balogh
  >  Russell
Chidi Ajufo
  >  Bunny
Henry Golding
  >  Dry Eye
Christopher Evangelou
  >  Primetime
Jordan Long
  >  Barman

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Gentlemen (2019)
    Objavljeno: 22.Veljaca/Feb.2020 u 08:30
Prevod je najavio Bambula✨
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2020 u 00:40
Prijevod je uradio PROINTERPRET 👍
Na vrh
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2020 u 12:27
Spektakularna zabava! Muzika fenomenalna, radnja te drži prikovanog za ekran sve vreme, dobro dozirane akcione i pucačke scene, sepktakularni preokreti, vrhunska gluma i odličan izbor glumaca. Jednom rečju Gaj Riči! Hju Grant briljira u ulozi koja uopšte nije karakteristična za njega. Metju Mekkonahi maestralan. NE PROPUSTITI!
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2020 u 17:54
Hju Grant u mafijaškom ruhu, a ne može ga čovek i ne prepoznati na prvu u traileru obučen u fazonu Al Paćino Bad Ass. U svom rodnom h+gradu, Londonu, napokon jedan malo tematski drugačiji film za njega.

Metju mi je jedan od omiljenih glumaca. Ima on odličnih rola, poneku omaši ali se trudi da glumi u kvalitetnim filmovima a ne "must be seen" filmovima.

Kolin Farel progovorio irski dijalekt.

Na osnovu samog trailera vredi pogledati, samo da ne ispadne "puno babica, dete kilavo".

Gaj Ričija više znam kao bivšeg muža pevačice Madone. Britanske filmove uglavnom zaobilazim (sem izuzetaka i poneke ratne drame)... ali imao je i on par odličnih filmova snimanih van UK: The Man from U.N.C.L.E. (2015) - preporuka, Aladdin (2019) - solidan, Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - klasik i evergrin tema.

Hvala dragom i poštovanom Vilinu na preporuci.   
* razlog više za gledanje.

Na vrh
Boxter7 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boxter7 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2020 u 16:03
Zaista dobar film! Jedan od onih što drže pažnju neprekidno. I da traje tri sata bio bi kratak. Izuzetno dobro razrađen. Preporuka.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Ožujak/Mar.2020 u 19:03
Palac gore!
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2020 u 09:39
Ne znam za druge ali meni ovaj stil Gaj Ričija ne leži. Gomila sumanutih, živopisnih likova iz engleske radničke klase sa kokni dijalektom, stalno neko nekog upucava (lud, zbunjenog) dok je sama radnja filma prilično tanka i konfuzna. Isti mi je bio veoma naporan za gledanje. No, kapiram da ima ljudi koji vole taj Ričijev umetnički izražaj.
Na vrh
Munzeland View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Munzeland Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2020 u 12:32
Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Ne znam za druge ali meni ovaj stil Gaj Ričija ne leži. Gomila sumanutih, živopisnih likova iz engleske radničke klase sa kokni dijalektom, stalno neko nekog upucava (lud, zbunjenog) dok je sama radnja filma prilično tanka i konfuzna. Isti mi je bio veoma naporan za gledanje. No, kapiram da ima ljudi koji vole taj Ričijev umetnički izražaj.

Ovo potpisujem. Pomislio sam da nešto nije u redu sa mnom.
Na vrh
bole4s View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bole4s Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Travanj/Apr.2020 u 09:14
Nisam čitao komentare i nisam znao ništa o filmu. Očekivao sam mnogo. Možda i grešim ali nakon pola sata sam odustao od daljeg gledanja jer nisam našao skoro ništa vredno u njemu...
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2020 u 01:31
Jos jedan super film Gaja Ricija .
Na vrh
Black Panther View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Panther Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2020 u 03:40
Originalno postovano od strane Munzeland Munzeland piše:

Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Ovo potpisujem. Pomislio sam da nešto nije u redu sa mnom.

+1
Na vrh
s.t.a.l.k.e.r. View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj s.t.a.l.k.e.r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Svibanj/May.2020 u 13:09
FILM osrednji i prvih pola sata totalno bezvezan.......od 1 do 5 ....ocjena 3
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Svibanj/May.2020 u 22:56
Meni pak odgovara kad je sumanuta radnja u filmu, nebitno je li Riči, ali ovaj je baš kako stalker kaže.
Osrednje.
Nije bio naporan za pogledati, ali za par dana vjerojatno ću zaboraviti da sam ga pogledao.

Ako ste u "biznisu" sa sadnjom trave, gledati.
Ako niste, slobodno preskočite, nema tu ništa posebno.

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.