Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Flash (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Flash (2023)

The Flash

The Flash (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Flash

Godina:

2023

Žanr:

akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

144 min

Režija:

John Francis Daley
, Jonathan Goldstein
, Andy Muschietti

Scenarij:

Gardner Fox
, Joby Harold
, Harry Lampert
, Christina Hodson

Glavne uloge:

Ben Affleck
  >  Batman
Ben Affleck
  >  Bruce Wayne
Jeremy Irons
  >  Alfred
Michael Keaton
  >  Batman
Michael Keaton
  >  Bruce Wayne
Helen Slater
  >  Supergirl
Billy Crudup
  >  Henry Allen
Christopher Reeve
  >  Superman
George Reeves
  >  Superman
Adam West
  >  Batman
Ron Livingston
  >  Henry Allen
Temuera Morrison
  >  Tom Curry
Michael Shannon
  >  General Zod
Maribel Verdú
  >  Nora Allen
Isabelle Bernardo
  >  Iris
Andy M Milligan
  >  Sports Bar Customer
Antje Traue
  >  Faora-UI
Eric Tiede
  >  Security Guard
Gal Gadot
  >  Diana Prince
Gal Gadot
  >  Wonder Woman
Ezra Miller
  >  Barry Allen
Ezra Miller
  >  The Flash
Ray Fisher
  >  Cyborg
Ray Fisher
  >  Victor Stone
Kiersey Clemons
  >  Iris West
Rudy Mancuso
  >  Albert Desmond
Saoirse-Monica Jackson
  >  Patty Spivot
Ian Loh
  >  Little Barry
Sasha Calle
  >  Supergirl

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Mare14 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mare14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Flash (2023)
    Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2023 u 19:13
Cim Iga Biva kaze da je ok film verovatno je tesko sranje.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2023 u 00:39
Manje droge. Tongue

Sistem je zapravo jednostavan, ignoriraj zaključak.
Prebroji navodnike u Iginim recenzijama. Što ih više ima, to je film lošiji. Wink
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2023 u 09:42
Cim Iga Biva kaze da je dobar mora da je ekstra,jbga podudaraju nam se ukusi.Ima nas raznih
Na vrh
Kokolino123 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kokolino123 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2023 u 12:35
Najgori od svih dosadašnjih Dc, na trenutke dosadan , dobar početak , i kraj , sredina živi užas :( 

Na vrh
mile969 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mile969 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2023 u 20:45
S obzirom na (ne)kvalitet zadnjih marvelovih filmova DC je prevazišlo sebe i napravio sasvim zadovoljavajući i iznad očekivanja dobar film., naravno Michael Keaton kao Batman sve diže na viši nivo plus ova mala Supergirl- zadovoljan sam izašao iz bioskopa. Muzika vrhunska, opet je tu stara tema iz Batmana, veliki minus CGI koji je baš loš ali koliko sam mogao da pročitam to je kao namerno urađeno. Čekamo uncat verziju koja će niti krvavija
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2023 u 09:31
Prevode su uradili Osgiliath ✨ i payutti ✨
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2023 u 23:15
Onako, može to i bez Fleša.
Najviše me se sviđa stari zavet.

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2023 u 03:39
Kako bi rekao kolega beogradski, prekinuo sam. Approve
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2023 u 15:15
Onako, ništa posebno. Sve je ovo već viđeno u seriji The Flash (2014-2023). Michael Keaton u ulozi Betmena jeste pravo osveženje i to malo vadi stvari.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Srpanj/Jul.2023 u 02:25
Slažem se već viđeno, reciklaža, dc igrani bez ideje, serije hajde i  tu preteraše sa dužinom i filozofiranjem, animirani super.
Na vrh
canijel View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj canijel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Srpanj/Jul.2023 u 22:09
Odličan filmić, zabavan, prosao brzo, zelio sam još, to mi je uvijek plus. Nije naporan ni sekunde za razliku od ostalih superherojskih filmova danasnjice. Ulazio sam u film kontajući da će me humor ubiti od napora ali mi nije ni sekunde bilo tako. Priča super, jedna od boljih multiverse, samim tim Flash je jedan od prvih koji je i imao tu priču, bolja je stripovska priča nema tu poredjenja, al i ova filmska je super. Svi likovi odradjeni u sklopu univerzuma i kako su pisani, za razliku od Marvela što radi (primjera Thor univerzum koji je osakaćen do dna). Keaton odličan, nova Supermenka EKSTRA, volio bi vidjeti još tu verziju. Priča ima i emocije tako da nemam nekih zamjerki. Naravno ovo nije filmčina koja se poredi sa ostalim filmovima kao npr Oppenhaimer i tih kalibra, al što se tiče superherojskih, za mene odličan. Kad god bude na TVu ili imam priliku da gledam ostaće mi na ekranu jer mi nije dosadan ni sekunde. Jedini minus su efekti koji nisu toliko katastrofalni koliko se priča, i čak su mi manje smetali nego npr u Gardijansima 3, ovdje su makar iskorišteni da se prikaze nesto abnormalno što drugačije ne bi moglo. Sve u svemu super filmić, odlična zabava, 8,5/10
Na vrh
jojo385 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jojo385 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Srpanj/Jul.2023 u 10:34
Odgledao do kraja,sto mi se desava pola-pola u zadnje vrijeme.
Ekipa koja je uradila film, stvarno se potrudila.
Odabir glumaca, prica,zaplet sve ok.
Neki kritikuju duzinu filma.
Osobno mislim da bi ovakav slijed dogadjaja koji je prikazan
u filmy mogao bolje ekranizovati-ispeglati sa pricom,
sa vise vremena.
Preporuka
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2023 u 19:26
Od mene antipreporuka.

Pa boktemazo.
Znači kopiran koncept masterpisa scifi komedije Future Mana, ali poglupljen do nepodnošljivosti.
Kao da je netko zadao chatGPT-u da jedan postojeći ekstra scenarij prilagodi imbecilima.

Ma da idem secirati, tu nema nijedne scene koja nije oku ugodna, ali zato čista čistacata debilana.
Na primjer kao u FManu, lik sretne sebe, razodjenutog i onda se ponaša kao da se nikad nije vidio u ogledalu kao kakva prestidljiva curica. Pa ni čimpanza ne bi bila toliki idiot.

Ni skupi specijalni efekti ni štos sa raznim betmenima ne uspijevaju spasiti ovu odu imbecilizmu.
Gledati samo ako ste se predozirali fentanilom, pa odapeli. Znam, nećete onda vidjeti ništa, ali tako je i bolje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.