Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Expanse (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Expanse (2015)

The Expanse

The Expanse (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2015

Žanr:

drama, misterij, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

60 min

Autor:

Mark Fergus
, Hawk Ostby
, 1 more credit, Daniel Abraham
, Ty Franck

Glavne uloge:

Dominique Tipper
  >  Naomi Nagata
Wes Chatham
  >  Amos Burton
Steven Strait
  >  Jim Holden
Cas Anvar
  >  Alex Kamal
Shohreh Aghdashloo
  >  Chrisjen Avasarala
Shawn Doyle
  >  Sadavir Errinwright
Frankie Adams
  >  Roberta 'Bobbie' W. Draper
Cara Gee
  >  Camina Drummer
Thomas Jane
  >  Joe Miller
David Strathairn
  >  Commander Klaes Ashford
Nick E. Tarabay
  >  Coytar
Wes Chatham
  >  Amos Burton
Burn Gorman
  >  Adolphus Murtry
Florence Faivre
  >  Julie Mao
Florence Faivre
  >  Julie Mao (credit only)

Odgovori Odgovori Stranica  <1 141516
Korisnik
Poruka
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2021 u 03:45
Eto, imate i sva tri dosad objavljena "One Ship" - to su oni titlovi za specijalne epizode ako tražite.

Može se glavna priča pratiti bez njih, ali su super urađene i daju malo više dubine nekim likovima.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2021 u 10:23
Hvala lepo.
Na vrh
Ivan5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ivan5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2021 u 09:11
Molim informaciju o tome kako da nađem video za One Ship epizode.Hvala !
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Prosinac/Dec.2021 u 16:52
I ja. Pronašao sam prvu, ali za ostale dvije se mogu slikat'. Cry

EDIT:
Zaboravi, pronašao. Wink

Ažurirao JoxerTM - 30.Prosinac/Dec.2021 u 18:17
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Prosinac/Dec.2021 u 20:18
De nek neko pošalje linkove u pp, ni ja nisam našao.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Prosinac/Dec.2021 u 20:28
Eto je i 4. epizoda.
Još nemam One ship 4, pa ako dobijem ide i to uskoro.

Ovo je možda najslabija epizoda sezone. Što sam i očekivao. Ali ne znači da je loša. Jednostavno, takva joj pozicija u sezoni.

Ažurirao baho - 31.Prosinac/Dec.2021 u 20:33
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Sijecanj/Jan.2022 u 14:53
Eto i One Ship 4.

Znam, malo je teško naći ovo. Ali ovdje nećemo o pirateriji i nemojte me cimati, molim. Nemam vremena.
Ali ima, a i postavio sam na jedan site sve dosadašnje One Ship epizode.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2022 u 21:07
Eto je i S06E05...

Vidim može se naći i One Ship... pa će i to uskoro... Naziv je "Remember The Cant" - čini se prequel o Holdenu. To je ujedno i zadnji One Ship.

Btw: mala uputa. Ako tražite neki link, pokušajte preko yandexa, umjesto tete Guglete... Rusi manje cenzuriraju...
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2022 u 01:20
Eto ga i One Ship 5 preveden... 

Nadam se da sam sve dobro čuo, pošto je bilo teško pohvatati neke riječi (iako nema puno teksta). One Ship 4 i 5 sam radio bez stranog transkripta (ali Nadine je prilično jasna u 4. epizodi).

Kako god, zanimljiva epizoda. Prethodne "One Ship" su mi malo bolje, ali je ovo lijep flashback.
Šteta što nisu napravili i jednu epizodu na Pelli, jer su ostale setove skoro sve iskoristili za ovo.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 14:11
I to je to.
Postavljeno i finale... bar dok se ne predomisle.
Enjoy! Smile

Što se mene tiče, finale je komotno moglo stati u 2 epizode i opet bi se dogodilo više nego u čitavoj sezoni neke serije ili u čitavih 250 epizoda neke turske serije (o indijskim nećemo, jelde? Smile)

Mislim, bilo bi bolje da je u 2 epizode. Ali kad se uzme u obzir da Bezos škrtari u vrijeme pandemije, pa ne da se snimi sezona od bar 10 epizoda, onda je sve super.

Moja neka ideja je da se ovo nastavlja za nekih 5 godina maksimalno (ne 30, koliko je razlika između 6. i 7. knjige), jer provjerite šta piše kod Clarisse u stacionaru (da ne spoilam).

Hajde, sad, Džefče Bezošče.... Bis! Hoćemo još!
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 16:33
Originalno postovano od strane baho baho piše:

(o indijskim nećemo, jelde? Smile)
Pogledati molim čim prije indijsku Paatal Lok.
Nema puno epizoda.
Nije sci fi, ali nije ni holivudska, rekao bi puppet master, šećerlema.

Originalno postovano od strane baho baho piše:

Moja neka ideja je da se ovo nastavlja za nekih 5 godina maksimalno (ne 30, koliko je razlika između 6. i 7. knjige), jer provjerite šta piše kod Clarisse u stacionaru (da ne spoilam).

Hajde, sad, Džefče Bezošče.... Bis! Hoćemo još!
Ma nastavit će oni seriju bez brige, pare su pare, ovo je samo zaokružen prvi ciklus knjiga.

'ebo Bezosa, tebi hvala na titlovima. Clap
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 16:36
Hvala i od mene na titlovima.

Ma otkud ja ikada pišem šećerlema LOL, poslastica valjda. LOL (ako je dragulj, no ušećerena limunada ako je kakva otužno ulepšana budalaština, šećerlema zapravo i ne znam tačno šta je)

Ažurirao puppet_master - 14.Sijecanj/Jan.2022 u 16:53
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 16:54
Dobro možda to nisi bio ti nego bgv...
Pretraživanje ne može pomoći jer je bio komentar ispod nekih titlova. Cry
Priznajem grešku ako sam krivo zapamtio. Embarrassed

Da, zaboravio sam reći nije prevedena gornja indijska koju sam spomenuo, pa uzmi eng.
Divlji "titlovi" za nju po internetu su božemesačuvaj, evo primjer briljantne umotvorine iz njih:

440
00:31:42,280 --> 00:31:44,360
Istraga mi je naišla na put.

Ouch

Ažurirao JoxerTM - 14.Sijecanj/Jan.2022 u 17:04
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141516
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.