Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Expanse (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Expanse (2015)

The Expanse

The Expanse (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2015

Žanr:

drama, misterij, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

60 min

Autor:

Mark Fergus
, Hawk Ostby

Glavne uloge:

Nick E. Tarabay
  >  Coytar
Florence Faivre
  >  Julie Mao
Wes Chatham
  >  Amos Burton
Steven Strait
  >  Jim Holden
Dominique Tipper
  >  Naomi Nagata
Thomas Jane
  >  Joe Miller
Shohreh Aghdashloo
  >  Chrisjen Avasarala
Cas Anvar
  >  Alex Kamal
Shawn Doyle
  >  Sadavir Errinwright
Andrew Rotilio
  >  Diogo
Athena Karkanis
  >  Octavia Muss
Chad L. Coleman
  >  Col. Frederick Lucius Johnson
Paulo Costanzo
  >  Shed Garvey
Ted Atherton
  >  Dr. Strickland
Lola Glaudini
  >  Captain Shaddid

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
srbakb View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj srbakb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 19:57
Jedna od najboljih ,svaka cast cak sam uzeo i knjigu sad citati :D
Na vrh
goxxy View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj goxxy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Srpanj/Jul.2017 u 05:32
Originalno postovano od strane s@LE999 s@LE999 piše:

Definitivno jedna od najboljih Sci- fi serije koje su ikada snimljene i dostojna knjiga po kojima je rađena !

Slazem se. Pre 36 godina me je cale odveo da gledam flasha gordona, kao dete od 5 godina, i tu je pocelo moje sf putovanje. Sa 11 procitao rat sveyova od velsa (jako tezak i dan danas), posle procitanih xxx sf knjiga, i odgledanih xxx filmova/serija sa sf tematikom mogu reci da je expanse najbolje ekranizovana knjiga (serijal) ikada!!! Nikada se ni jedan scenarist/reziser nije drzao knjige kao sto to cine ljudi koji stoje iza serije expanse. Svaki detalj, svaka bitna stvar iz knjige je verno prenesena, svaki dijalog, cak i akcija. Skeptican prema sci-fi produkciji mogu reci da im je ovo kruna dosadasnjeg rada. Opet, samo moje misljenje, subjektivno, ipak sam ja sf manijak...

Hyperion, 101 prazno mesto, pa sve ostalo :D
Na vrh
m4n1t0u View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj m4n1t0u Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Studeni/Nov.2017 u 18:42
Originalno postovano od strane goxxy goxxy piše:

Originalno postovano od strane s@LE999 s@LE999 piše:

Definitivno jedna od najboljih Sci- fi serije koje su ikada snimljene i dostojna knjiga po kojima je rađena !

Slazem se. Pre 36 godina me je cale odveo da gledam flasha gordona, kao dete od 5 godina, i tu je pocelo moje sf putovanje. Sa 11 procitao rat sveyova od velsa (jako tezak i dan danas), posle procitanih xxx sf knjiga, i odgledanih xxx filmova/serija sa sf tematikom mogu reci da je expanse najbolje ekranizovana knjiga (serijal) ikada!!! Nikada se ni jedan scenarist/reziser nije drzao knjige kao sto to cine ljudi koji stoje iza serije expanse. Svaki detalj, svaka bitna stvar iz knjige je verno prenesena, svaki dijalog, cak i akcija. Skeptican prema sci-fi produkciji mogu reci da im je ovo kruna dosadasnjeg rada. Opet, samo moje misljenje, subjektivno, ipak sam ja sf manijak...

Hyperion, 101 prazno mesto, pa sve ostalo :D

Moracu da procitam knjigu onda!
Meni je ova serija fenomenalna kao sto sam vec rekao. Odgledao sam je drugi put i potvrdjujem to.
A sto se tice Hiperiona, slazem se u potpunosti. Cuo sam da i on treba da se ekranizuje od strane iste kuce. Ako budu radili kao i Expanse, eto nam u najavi nabolje SF serije svih vremena.
Dodao bih i samo to da pogledate seriju Defying gravity. Jedna sezona i prekinuto je snimanje zbog slabe gledanosti (!?). Ko voli SF obavezno da je pogleda.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Studeni/Nov.2017 u 04:58
Ne mogu da dočekam da je probam, čujem samo hvale (ne od ljudi koji tek prate serije, nego od fizičara, što mi je posebno interesantno). Smile
Na vrh
m4n1t0u View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj m4n1t0u Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2017 u 19:02
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

Ne mogu da dočekam da je probam, čujem samo hvale (ne od ljudi koji tek prate serije, nego od fizičara, što mi je posebno interesantno). Smile

zato sam je povezao sa hiperionom. spekulise na osnovu danasnjih naucnih dostignuca i to je bas dobro uradjeno.
inace, procitao prvu knjigu serijala, odmah da kazem da je bar 3x bolja od serije :)
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2018 u 17:11
Na vrh
goxxy View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj goxxy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Ožujak/Mar.2018 u 08:26
Nemoj, molim te, ko ce docekati :D
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2018 u 00:04
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Travanj/Apr.2018 u 14:50
Bas dobro.
Na vrh
zokipop View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj zokipop Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Svibanj/May.2018 u 16:22
Serija je odlicna.
Na preporuku sam procitao prve 4 knjige i generalno se scenario drzi radnje barem prve. Druga je nesto prepravljena verovatno zbog vise efekata i akcije po svemiru sto i ne remeti osnovu ali.. Ubacanje likova kojih se ne pojavljuju u tom delu, scena kojih uopste nema u knjizi nekako, barem meni koji sam ih procitao malo smeta.Nekako se uvek ocekuje vise detalja, radnji, dogadjaja u knjizi nego u ekranizaciji iste.Videcemo na dalje.
Lepo bi bilo da su barem vezali serijale za po jednu knjigu pa da sto vise uzivamo.
Preporuka: odgledjte seriju pa procitajte knjige ili obrnuto a najbolje oba, necete se pokajati.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2018 u 17:25
SyFy je otkazao seriju nakon 3. sezone, ali pokušaće da nađu neku drugu televiziju za dalje emitovanje...
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2018 u 17:44
Steta.Ode jos nesto sto je bilo pristojno za gledati.Nikada gore polusezone.I jesenas i proletos.Cak i ono sto je dobro nemoze da se probije od raznih gluposti.Es sece glave noge rukom-testerom.Uh ala je dobro.Sacuvaj Boze.Pa onda Family man,guy ili nesto slicno,animirano.Ko to moze da gleda?Jos kada pocne prica kao u kafani gde se psuje i vode kafanski razgovori ole! Da se ukine jos par dobrih serija pa dezurni pljuvaci nece imati sta da rade.Znam da nije sve za peticuAli pogledajte bedne programe na jos bednijim (standard paketima) kablovskih televizija.Trecina za izbegavanje,trecina za povracanje a preostala trecina za neku prelaznu ocenu.Eto,prijatno popodne svima zelim.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2018 u 17:48
Originalno postovano od strane CSInvestigator CSInvestigator piše:

SyFy je otkazao seriju nakon 3. sezone, ali pokušaće da nađu neku drugu televiziju za dalje emitovanje...

Sva sreća da The 100 traje. Imam za pogledati 4. sezone. JeCensoredemti logiku. wallbash
Na vrh
tsbn View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj tsbn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2018 u 19:08
#SaveTheExpanse
Na vrh
papiko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2018 u 20:00
Yea save the EXPANSE.
Odakle pocetiWink voleo bi da bude kao "STAR GATE" vise price u brodu i vise MARSASmile
Odlicno je skorz, malo me poseca na igru "Mass Effect".
https://www.imdb.com/title/tt1540125/mediaviewer/rm3527219200
S'poljubcima do samara...
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2018 u 23:39
Još uvek nije zvanično, ali izgleda da je Amazon preuzeo seriju Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
goxxy View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj goxxy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2018 u 02:43
Pazi, zaista je jedna od najboljih SF serija do sada, syfy je otkazao seriju jer je dobijao samo mali deo kolaca koliko sam ja shvatio pricu... Ako ih Amazon ne preuzme, neko drugi sigurno hoce, pa na rotten tomato treca sezona ima ocenu 100 :D
Na vrh
tsbn View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tsbn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2018 u 19:14
ClapClapClap
Obnovljeno za 4. sezonu

The Expanse” has officially been picked up at Amazon for a fourth season.

Amazon CEO Jeff Bezos made the announcement at the National Space Society’s International Space Development Conference in Los Angeles Friday night.

“We couldn’t be more excited that ‘The Expanse’ is going to continue on Amazon Prime,” said Alcon Entertainment co-founders and co-CEOs Andrew Kosove and Broderick Johnson. “We are deeply grateful that Jeff Bezos, Jen Salke, and their team at Amazon have shown such faith in our show. We also want to thank Laura Lancaster, head of Alcon Television for her tireless efforts. We are fully aware that this wouldn’t have been possible if it wasn’t for the staggering outpouring of support from the most creative, hardest working sci-fi fans around the world. From reddit campaigns to airplanes, we say thank you. It worked!”

http://variety.com/2018/tv/news/the-expanse-season-4-amazon-1202823280/

Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2018 u 20:18
ŠEF AMAZONA OBJAVIO SRETNU VIJEST I NAJAVIO 
KAKO ĆE SE “NAREDNE SEZONE” STREAMATI NA PRIMEU.

Nije dugo trebalo. Syfy je odlučio otkazati The Expanse 
usred treće sezone, a samo dva tjedna nakon te odluke 
– Amazon je preuzeo seriju i naručio četvrtu sezonu!

Detalji narudžbe su još nepoznati, ali Jeff Bezos, glavom 
i bradom, sinoć je objavio sretne vijesti na panelu na kojem 
su sudjelovali članovi tima iz serije, a šef Amazona bio je 
počasni gost. Nakon kratke i sretne kampanje obožavatelja s
serije, najbolja svemirska znanstveno-fantastična serija će se 
vratiti na male ekrane. [serijala]

Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2018 u 21:58
Fala kuCensoredcu. titloviekipa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.